reis1234 tarafından yazılan gönderiler

1. gondor sunucusundaki pazar sistemi yeniden eski haline döndü bilginiz vardir umarım yeni sistem begenilmisti neden boyle oldu acaba

merhabalar bu konuyu hem yoneticilere hem de arkadaslara soruyorum yardımcı olursanız sevinirim dun geceden beri exp droplari falan mi kapatildi anlayamadim 90 level carimi surgun 2.katta madalyon tecrube yuzugu ve bilgelikle beraber kasiyorum her zamanki yaptigim gibi ama bir oda da gelen exp eskiden 2- 2.5 -3 civari iken simdi 0.30 anca geliyor vir sıkıntı olabilirmi yardimci olursaniz sevinirim.

gondorda genc kahramman silahlari bugda bundan haberiniz var mi alamiyoruz oyun atiyor hemen

peki bizim sureli itemlerimizin boşa giden zamanı ne olacak . mesajımı duzenliyosunuz bir de ne var kotu bir sey mi demisim yonetime yakistiramadigim hareket bunu da bilin.

insallah bir an once duzeltirsiniz.bir konuya daha deginecegim:
    etkinlik takviminde paskalya etkinligi bir turlu aktif hala getirilmedi madem olmuyor
    bununda israrcisi degilim fakat farkli etkinlikler gelsin mesela birlesimden once yapilan bi event vardi cicek dusuruyorduk ordan pet yuzui yapiyorduk cok ise yarar bi eventti boyle eventlerin tekrari olsun lutfen

won masası duzeltilecek dendi kac ay oluyor hala duzelecek örnegin tılsımlar pazarda 30 40 won masa da 200 w , ornegin rituel taşı pazarda 10 won masa da 15 won , daha nicesi . Demek istedigim şu bu won masası bir etkinlik degil mi neyinden yararlanıyoruz ki sadece ep alıyoruz o kadar madem etkinlik bizim neyimize yarıyor neden belli saatlerde aktif gercekten bunlae duzelmese gondor icin konusuyorum ozellikle bitti zaten oyunda 10 kisi anca var bi kac kisi daha bırakacak kalmadı sana hic oyunca burda sadece won masasından bahsettim daha nice yapılmayan seyler var etkinliklerle alakalı cok acil duzelsin lutfen !

sanaldan erkek olarak kendini hitap ettin sanırım forumda boyle ahlaksiz ve karaktersizler nasil bulunuyo onu da cozemedim ha bi de neyden bahsediyon onu da anlamadim bence burda agliycagina derdin neyse icraat yap bos yapma