MertCvr tarafından yazılan gönderiler

Merhaba, öncelikle şunu söyleyeyim bahsettiğiniz gibi 35 bin cor 45 liraya almış tarzı boş hikayelere inanmayın, siz de biraz araştırma yapsanız boş bir hikaye olduğunu anlarsınız. Bu söylemler tamamen sunucu karalamaya yönelik hareketlerdir. Bunların yanında böyle bir alışveriş ile diğer tüm oyuncuların hakkına girmiş olursunuz. Bu tarz oyuncuları da sizin hakkınıza girdiğini bilerek savunmanız da gerçekten ilginç bir durum. Bu konu yüzünden kaç oyuncu sunucudan uzaklaştırılıyor tahmin bile edemezsiniz. Oyun yönetimi olarak oyun dışı ticareti takipteyiz ve bu konu hakkında cezalarımız da ağırdır. İçiniz rahat olsun. İyi oyunlar.

ben burda kmseyi kmsye savnmuyorm berabr oynadmz yenı tnstım kısı ile olnları anlatyorm karalama yokki burda. Özgür düşncemi paylaşyrm insanlar ep yerne oralardn alyrlarsa benm aldıgm 150 tlik ep ile atyorm 300w cıkartyrm ama 150tl adamlr mantiken 20k won flen alıyorlar. Eğer haksz isem haksızsınız diyin. Burda karalama yok benm gördüm bu. Sizn görüşnzde takp ediyoruz ceza veryrz diyorsnz. Bizm gözunzden itemcide sadce satmadklarını bilyoruz diğr sitelre müdahale yok kural ihlallrine bakınca. sadece itmci üzerinden bakıyorsnz. Bnm elmas yaktm mukemmldı oğlan arkadsz diye 5-5 full set alıp hediye etti yanı kimsede bunu ypmyr oyunda değerli şeyi öğlesine para artı yapack bişi kalmadı al arkadsmsın sende guclu ol dedi. Yanı bu won cor aldıgnın en basit ornegı. Hakkına girmiş olarlr diyorsnuz ama bizim de hakkımıza gimrs olmuyorlarmı 150TL ep nerde 150tl aldkları won nerde. Bune engl olmuyorsnz sadece 1 sitye bağmlı gidyorsanız siz bizm hakkımmıza girms olyrsunz. Bunu dedkten sonra diğr sitelerede bakıyorz flena derseniz inanmam çünkü admlar ban yiyeceklerini bildikleri halde satıln üründe 110 lv 105 lv kyntlı nicki açık vaziyette resim atmazlr. benım kaanatm burda avcılr uyuyor demk istemem. Bu şeklde devm edrse oynu cken youtubera hesabımı verırm cekıls ile itemlri dağıtır oyuncu saten azaldı oyunda. Hiç deglse youtuber 4-5 kişi ceker benım ıtemımı cekıls ile verirse. az ck demek ıstedıgmı anladıgınızı umuyrm kimsyı karalamıyorum burada ama avcılrınızn tek bir şye bağlı kalıp sağ gözünü yumup sol gözünü açması gibi birşey. İtemciye dönük gözü açık diğr toxit vs olanı kapalı. Dedim gibi admlar ban yemekten korksaydı orda satıs yaparkn satıs yapıln önizleme fotoğrfını evanteri açk harita artında hangi sw oldu gozkuyor ustune nickleri açık vaziyette resim atmzdı kyanit setli fotoğraflardki kişiler.

mrb beyler bu itemci toxit bootsttoxit gibi sitelr ile nedn ilglnılmıyor* 3 veya 2 gun once ep ile car dizcktm vazgeçtim. Oyuna ynı baslayan biri ile tanıstk arkadas olduk rohanın discordta seste sürkli konustuk ettk. Bu yazacağm metinde ismi geçmeyeck ama olanlrı anlatablrmiym formda diye sordugmda ısmım gecmsn anlt skıntı yok dedi. Yeni tanıstıgm arkadas ile knusrken oda ep cekecektı. Arkdasm 900 700 tl civarı butcesı vardı ama epdn daha mantıklı seylr buldu banada attı toxitten benm bile alasm geldi. 35 bin coru 45 tl alms isengardta. 40k wonuda 350 tl ye almıs yanı 400 tl max harcadıgı. Oyunda epin değeri kalmadı bu tür satıslar devm ederse web sitelrnde ben oynu bırakmya dusunuyrm. Daha öncedn cektıgm epler bosuna oldugunu hissetm çünkü

Merhabalar, bahsettiğiniz itemler yansıtma hilesidir. Aslı kesinlikle yoktur. Yansıtma hilesinin sonucu da ban sebebidir. Gördüğünüzde bizlere somut bir delil getirirseniz yansıtma hilesini kullanan şahısa gerekli cezai işlemleri uygularız.

Dediğiniz yansıtma hilesini biliyorum cheat engine ile yapılıyor ama bu yansıtma olmadığına eminim. kyanit seti daha bugün bitirebildim az çok bilirsiniz uzun uğraşlar istiyor ve içlerim full oranlı savunmalarım dahil 120 Lvlim ayriyetten. 15 Lv adamın takacağı item bile en fazla 15 lv yanı. 55 Lv olsa gene %1 %2 ihtimal verecem vurma ihtimali chat yansıtma hilesi diye ama adam 850k Master olmayan skili ile vuruyor bu dramgeyi o Lvde master olmayan skili ile ve Kyanit setli 120 lv full oranlı birine. Somut olarak yok ama adam hala oyunda suan ws atalım diyorum orta korumalı alandan cık orda bekleyen 2 kişi GM diyor afk gibi duruyor diyor gelmiyor wsye şimdide

Oyunda editmi var acaba? hayatımda ilk defa 50 ataklı pet gördüm bide 100 becerili küpe bugün. İtemlerimi 1 saat elver betaları vs hepsını rast gele birilerine verdim oyun sonu diye toplamadan. Keşke oyunda edit olduğunu söyleseydiniz. Adam 860K 15 lv ile dramge atıyor baktığımda 100 becerili küpe vardı çıkarmayı unutmustu sanırım. Kuşağına vesaire bakayım dedim normaldi petinede bi bakayım dedim 50 atakttı petide. SS aldım dedim boşuna alma sürekli hesap silip başka hesaba geçiyorum dedi. 1-2 konuyada rast geldim benden baska gören varmı diye ama 1-2 kişide konu açmış gördüm bu konudan. Daha geri dönmem büyük ihtimal full herşeyi rast gele millete verdim görünce adamdaki itemi. Oyundaki avcılar vslik çar açsın ws atsın 7/24 köylede illa denk gelecek bu adama