Blues tarafından yazılan gönderiler

zahmet etmeeyin yaa nıe güncelleme yapasnz çogu ınsan gibi bende az-çok olan emeklerimi gerıde bırakp oyunu bıraktm buraya yazmayan bırakan cok var sızın yüzünüzden emin olun...

Merhabalar, oyun dışı ticaret kesinlikle yasaktır ve her hafta düzenli olarak reklam yapılıyor yeni gelecek olan güncelleme ile isengard eskisi gibi olacağından emin olabilirsiniz bu sizlerin azmi ve sabrı ile alakalıdır lütfen beklemede kalınız iyi oyunlar.

peki biz gondordakiler olarak orda eziyet cekmeye devam ederiz ya ne olcak sankı 4-5 kişi oynuyruz zaten gondoru da kapatında hiç deilse kapatıdı deyip gidelim o kdar emeği arkada bırakıp gitmek istemıyrum....

Hani velet diyosunya belkide çocuklarla oynama yaşın geçmiştir .Keşke sende az benim kadar çocuk olsan ...

lan yazma benım yazımın altına bsey yazmaa nasıl bı yüzsüzsun lan sen kıt akıllı senı o beynıını kullan azz beyinsiz insan kuş beyinli yüzsüz karaktersiz yazmaa az bsey erkek ol oyunda çık karşımaa içerde beklemee karaktersizz yüzsüz

Oyun içinde velet diyon nedense foruma gelince bi efendilik çökmüş çocuk filan .

Nie benm sabrımı zorluyorsun sen benım madem o kdar erkeksın gel oyunda gel görünce nereye kaçacağını bılmıyorsun...

peki ben bsey soracam sw de oyuncu kalmadı pazarlardan kımse bsey almıyor tl ile alısverıs yasak acaba bız eksıklerımızı nasıl tamamlayacaz piyasa dönmüyor bunada bı çözümünüz var mı

gondorda birleşim olalı 2-3 haftaa oldu ne pet bugu düzeldi nede başka bsey bunlar yuzunden oyunu bırakanlar oldu veya oyuna gırmıyorlar pazarlar durgun kimse bsey alamıyor bsey satamıyr serverde kmse yok gibii nerdeyse piyasa ölü bence hataların bir an evvel düzeltilip oyuncu getrilmesi sağlanmalı yoksa dediğiniz gibi bi 1 yıl daha gitmeyecek gibi emeğimize yazık olmasın :)

Kardes daha oyundaki sorunları çözemediler yaklaşık 3 haftadır belki daha fazla bi pet hatasını çözemediler ch atıyruz çıkıp geri giriyoruz.Işınlanıyoruz Çıkıp geri giriyoruz Lag ları sölemiyrum bilee bunları yapamadılar kaç gündür sen diyorsun kii onlar geldi :) yeter sorunsuz çalışıyordur onarda inşALLAH..

Büyülü ormanda oyundan atmaya başladı artık lütfen güncellememi getrceksınız bakım mı yapcaksınız nasıl halledeceksenız halledın şuana kadar hiç bi sorunu çözmedniz... benim bu ilk yazışım deıl sonda olmaycak gibi

:D acaba o güncelleme önümüzdeki 3-4 yıl içerisnde getrmeyi planlıyr musnuz artık oyunda farm yapma hevesmz kalmadı daa lagdan kasmadan dolayı bı ch atıyuruız kalıyor cık geri gir ışınlanıyruz kalıyor cık geri girr sıkıldık artıkk pet yumurtası acıyruz buglu şehirde pazar bakacaz kasmadan lagdan yürüyemıyruz söleyn de tarıhini o tarihde girelm bızdeee bizede yazık emek verıyruz az veya cok

Merhaba birleşimden önce lag var dedık petler buglu dedik düzaeltez dednz daha düzelteceksiniz...
    lag dan donmadan kasmadan bi razador nemere atamaz olduk şehirde gezemez olduk ufak kucuk seyleri düzeltmek için illa 1-2 ay gecip oyuncunun oyunu bırakmasını mı beklıyrsunz hani öle bı nıyetnz varsa söleym bilelim güncellemeden önce yazdım düzelcek dednz daha düzelcek... kaç haftadır güzel bi razadör nemere atamaz oldum 20 dakikada bitirdğm razadör yarım saatte bitmez oldu sizin ilgisizliğiniz yüzünden...Artık şu buglara kesin bi çözüm getirin