kopuk38 tarafından yazılan gönderiler

Bundan yaklaşık 2- ay önce konu açtım Carimin 1 yıl kadar bannli şekilde durduğunu belirtim Oyun yöneticileri sizler ise iyi niyetli yaklaşarak rohan2 ve Gondor birelsimi sonrası yardımcı olacağınızı belirtiniz
    Banlanma sebebim Hile Küfür gibi şeyler Değil kişisel İftira sonucudur hesap id : kopuk38r9r Gerekli yardımlarda bulunacak tüm arkadaşlara şimdiden Teşekkür ederim

Hiçbir Şekilde oyun İçi ailevi küfür din siyaset tarzı şeyler yüzünden ban yemedım banlanma sebebıme de bakabilrsiniz Video isterseniz video da çekip atarım kımsenın hakkını veya gururunu incitecek şeyler yapmadım elinizden gelecek bişeyler varsa şimdiden hepinize teşekür ederim

Oncelıkle hepinize kolay gelsin adım Halil 19 yaşındayım kanser hastasıyım son 4 yıldır kendimi iyi hiisetmek için Oyunlarla içli Dışlıyım Lakin 10 ay once çarım bannlandı gerek hakklı gerek hakksız bu konuya girmem ama şunu istiyorum gerekirse size karşı özür videosu çekip yolıyayım 10-11 aydır oyuna başka hesaplardan dahi başlayamıyorum lütfen biraz vicdanınızı elinize koyarak bana yardımcı ollursanız sevinirim