seyidonbasi tarafından yazılan gönderiler

Frekans kardeş Zaten bizde kolay olmasından yana değiliz parası olanın kazandığı gibi emeği olanında kazandığı bir oyun olmasından yanayız. bir denge kurulmalı ep le satılan kostum vb leri sandıklardanda çıkmalı ki eşitlik olsun bazen droplar açılmalı oyun dengeyi bulsun oyunda bir dengesizlik var bazı yerler kolaylaştırılmalı bazı yerlede zorlaştırılmalı bunu yakalamak gerek ws atacak adam bulamazsan ne anlamı kalır serverin.

tamam da arkadaslar sımdı bu oyun kolay olsa ne sw ömrü fazla olur nede bı amac kalmaz bence rohan hersey yerlı yerınce herseyıyle oturmus bı sw hanı zor dıosunuz suan kendı adıma konusayım ben farm ı bıraktım ws lıge dondum koyde 3 5 kısı kesıyorum sıkılıyorum sw ıstedıgınız gıbı kolay olsa bı amac kalmaz wslık sw dgl sonucta burası hıdra olayına gelınce loncamdakı tai tek basına hıdra kesıyor emeklenmeden yurunmez kardesım ıllakı bı bedeller odenmesı lazım

oyunu ayakta sadece ep çekenler tutmaz emek sarfedenlerde tutar oyunda mücadelece arkadaş çok bencede biraz droplar açılmalı adam gelir büyülü ormanda 300 k vuruyor metne az ep ve emek le oynayan bir kişinin bu vuruşu yakalaması kısa bir sürede neredeyse imkansız bu yüzden emekle oynayanlarda başka pvp lere emek serverlere bakıyorlar.

Merhaba ,
    ilk önce kendimi tanıtayım adım yavuz yaşım 40 2009 yılında oğlumun merakıyla TR de oynayarak başladım. benim yaşımdaki bir adamın düşünmek zorunda olduğu çocukları ve ailesi olduğu için çok fazla ep çekerek oynayamadım. ama metin2 benim için her zaman vazgeçilmez bir oyundur. Daha önce bir çok sunucuda pvp serverlerde bulundum sizin serverinizi ve pack nizi gerçekten beğeniyorum gondorda oynadım ve sonrasında bu server açında buraya geldim. bende bir çok konuda emretrk, kardeşimize katılıyorum. oyunda bazı iyileştirmeler olmalı.benim gibi yaşı ilerlemiş ve akşam saatlerinde oynayan oyuncularda düşünülmeli. akşam saat yediden sonra evde oluyorum hiçbir etkinliğe katılamıyorum. 95 levelden sonra çar tıkandı kızılda metin kesmekten başka yapabildiğim ordan elde ettiklerimi satarak eşya dizmeye çalışıyorum. Sanki bazı şeyler zorlaştırılıp bazı yerler kolaylaştırılmalı gibi denge sağlanmalı