paint123 tarafından yazılan gönderiler

bu kostümün özelikleri bende görünmüyor nasıl bir şey özelikleri merak ettim .
    birde önerim olacak bir kaç ek olarak nesne markete ep bonus kampanyası yapılırsa güzel olur.
    2. olarak bazı nesne ürünlerinde haftalık indrim olursa teşvik olur oyunclara.
    3.markalar ile alişveriş yapılan yere daha güzel ürünler koyulabilir.
    4. ve son olarak aragonit basma itemleri nesne markete eklenmesi lazım bence diğer bütün + basmalar var tek o yok .

bi konu açarsanız sorunlar hakkında insanlar orda sorunları yazar sizde daha kolay öğrenmiş olursunuz sorunları tek bi konu altında toplayabilirisiniz ayrı ayrı konu açmaktansa

bu bakımda özüt ve boya görevleri eski haline gelecekmi benim biolog ve boya görevleri silinmişti etkisizdi yani tekrar aktif olacakmı bu bakımda çunku öyle söylemiştiniz düzelcek diye discordada belirttiniz özeliklede

BU ARAGONİT SİLAHLARINI BASRKEN + BASMADA İSTENEN MAZEMELERIN BİR LİSTESİ YOKMU WİKİ SAYFASİ ACİLMİYOR BURDAN BİR BİLGİLENDİRME YAPMA ŞANSINIZ VARMI .

normalde bu üsttekilerin efsunlu olması gerekiyor ama efsunsuz geldi toplam 400 ep gitti bunlar ne oalcak şimdi benim hatam değil bunlar sistem den hatalı birde süreli bu kostümler. discorda baglandım 30 dk kımse cevap vermedi buraya yazmak zorunda kaldımve birde yanlışlıkla bayan başlık da aldım geri iadesi yapma şansımız varmı yardımcı olursanız sevinirim

buda bayan kostümü yanlışlıkla aldım bunu geri iadesi olursa çok iyi olur