eledi tarafından yazılan gönderiler

@Pprott34 arkadaşımız bir üst ligin sorunlarını dile getirmiş gondor için ben daha alt seviye bir oyuncu olarak dönüşüm itemlerini bulamıyorum bulmaya kalksam alacak parayı bulamıyorum acayip kısır döngü . Bir yerden başlamak gerek diyip büyük azo yapıyorum gecen yazımda da belirttim 22 de 0 kostüm rohan da kalan arkadaşlarla birleşme yapıldığında da bu bu piyasanın değişecegini düşünmüyorum onlar bizden de eski ve bu sorunları eminim yaşıyordur.

Sevgili dostlar kulede mühür katını çıktıktan sonra süre hala devam etmekte yani mühür katı 20 dk de bitir diyor o süre azraile kadar gidiyor kestiniz kestiniz yoksa doğru dışarıya ! normal şartlarda mühür katını geçtikten sonra süre olayı biter kulede

Güncelleme de iyileştirme adı altında metin kestikçe z haritası geliyor diye bi güzelleme yapıldı gördüğüm en saçma olaylardan 40 metin kesip harita alamıyorum eskiden 40 sandık açar 7 z haritası yapardım 6 sını depoya atar sonraki 6 kulede zaman kaybetmezdim bumu yaptıgınız güzel güncelleme ? en son kestiğim azraili son 1 dk de kurtardım son 5 dk kaldı uyarısı geliyor ben hala metin kesiyorum ki z haritası düşecek ondan sonrada z anahtarını bulacaz süre işliyor tabi

Rohan için durum nedir bilemiyorum fakat gondor da aradığım itemleri bulamıyorum . oyuna sonradan başlamış olabilirim ama iç ruh itemlerini dönüştürecek itemler serverda yok tek başıma ork labirenti yapamıyorum kimseler yapmıyor kaskımı dönüştüremiyorum küpemi dönüştüremiyorum yok yani kimseler satmıyor yada uğraşıp o itemleri düşürmüyor yeni sunucu acıyorsunuz fakat geride kalanları düşünüyor musunuz ? oyundaki ticarete müdahale edemeyiz yazıyorsunuz da edin artık oyuna yeni başlayan bir insan ne yapabilir düşündünüz mü gerekirse kendi karakterlerinizle bu artı basma pazarlarını siz açın geride bırakılan serverlar için yeni başlayan bizim gibiler tamamiyle sürünüyor yaptığım tek boss büyük azrail onuda zorla yapıyorum 22 kere kestim bir tek kostüm alamadım oyuncusu azalan serverlar için ticaret , item bulma tamamiyle eziyet bunu ya drob oranlarıyla yada kendi pazarlarınızla çözmenizde fayda var

kule ve bulunmayan itemler konusunda destek ve önerilerinizi bekliyorum iyi oyunlar, iyi forumlar