Discord sunucusu yetersizligi

• Merhabalar ilk defa bu suculu ile alesta ile tanıştım servar iyi güzeldi fakat en önemli hatarlardan biri ise discordda kimseye oyun hakkında yeterli bilgi verilmemesiydi bilgiden kastım bekleme odasında aldıgın hizmet degil o hizmet çok güzeldi asıl önemli olan ama oyundaki hatalar düzeltilmeler güncelleştirmeler drop artış azalış etkinlik bu tarz konular duyuru kısmından çok geç 1 2 gün sonra yada hiç verilmemesiydi genel chati takip ediyordum atilla ordan yazıyordu kata oranları artılıdı onu gören görüyordu genelden fakat duyuru kısmına bu yazı 1 hafta sonra geldi hatalar buglar birsuru bug oldu anlık düzeltildi bunuda takip edip yüksek kar yapanlardan geri alınmalıydı bir şekilde herkesin bilmeye hakkı vardı bu tarz güncelleştirmelerin belki konu olarak foruma açılıyordu fakat sizde biliyorsunuz herkes artık discord kanalından anlık bilgi istiyor birde 1-120sw gelecek discord genel chatin artık ayrılması lazım edoros alesta şeklinde bölece araya kimse girmemiş olacak bunları dikkate alırsanız daha iyi bir deneyim olacaktır bizlere ve sizlere teşekkürler

• Tüm duyurular sunucular da bir güncelleme ya da iyileştirme gerçekleştiğinde geçilir. Bu duyurular maximum 24 saat içerisin de tüm sosyal platformlarda geçilir.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!