SÜRGÜN VE LEVEL ILISKISI

• Sürgüne 75 olur olmaz girdim fakat yaratıklardan düşen itemler kısmında sadece seytan külü vardı rasgeldigim birine sordum 80 levelde düşürülebildiğini söyledi, farklı bir konuda arkadaşlar aslan kılıcı vs. itemker düşürdüklerini söyledi 79 level im 2 saat kadar kestim sadece 55 level yay düşürebildim, zehir düşüyor mu? ve bunun level ile alakası varmı detaylı bilgi verebilecek arkadaşa şimdiden çok teşekkür ederim...

• Zehir kılıcını sürgün mağrasın dan elde edebilirsiniz fakat, bu şansınıza bağlı bir durumdur. Oyun yapısın da level farkı ile bazı eşyaları kolay ya da zor elde edebilirsiniz.

• Hoca bütün 75 level ortalamalı silahlardan 10 ard tane düsmüstür 1 tane zehir yok drobu kapalıysa söyleyin kesmeyelim oyunda 90 a kadar kesip her 75 silahından alıp zehir alamayan adamlar var 20 saattir totalde kesiyorum sadece 8 saat ara verdim 28 saattir zehir bekliyorum yahu oto da yasak ki otoda acamıyoruz bu kadar oyuncu arasında zehiri nasıl bulcaz ilk günlerde alan aldı haksızlık var...

• Zehir kılıcını elde edebilirsiniz fakat bu tamamen şansınıza bağlı bir olay. Tabi ki zehir kılıcı diğer 75 seviye silahlar dan zor elde ediliyor.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!