ALESTA SUNUCUSU HAKKINDA

• Alesta sunucusu hakkında, emek sunucu useri olarak bir kaç görüşümü belirtmek istiyorum. Emek sunucuların genel sorunu itemlerin efsun oranları olduğunu düşünüyorum. Efsun nesnesi kademesi az yani ( HP :500-1000-2000 geliyor mesela sadece) ve efsun drobu fazla olduğu zaman ( her metin 10 - 20 efsun atıyor ) max 2-3 haftaya herkes 5/5 itemler ile donanıyor ve bir nevi wslik servera dönüyor sonra insanlar savaşıyor, sıkılıyor ve serverların ömrü kısalıyor, bunun için efsun nesnesinin değeri olmalı, 5/3 , 5/2 itemlerin değeri olmalı ki insanların emeklerinin kıymeti olsun yoksa, 1 ay sonra günde 10 saat emek verende 20 saat emek verende eşit duruma düşüyor kritik vuran kesiyor çarları. O yüzden sayın yetkililerden ricam efsun kademesini artırıp( yani hp oranı mesela 250-500-750-1000-1500-2000 olmak üzere 6 kademeli) efsun nesnesi drobunu düşürmeniz ( metinlerden 1er 2şer atmalı vs vs )... Diğer bir ricam ise emek serverlarda metal drobu olmamalı diye düşünüyorum +9 itemler ne kadar geç olur o kadar tatlı olur. Şimdi diyeceksiniz ki ketçap mayonezde olsun mu. ben sadece oyunun ömrünün uzun olmasını ve +7 +8 itemlerin değeri olan 10 yarılı kaskların değeri olan, sersemlikli kalkanın değeri olduğu bir server istiyorum, bu zamanda bunu başaracak tek ekipte rohan2 ekibi olduğu için yıllar sonra metin2ye başlamama sebep oldular iyiki varsınız şimdiden herkese iyi oyunlar.

BewussTaLLeS

• Merhaba

Önerileriniz ve görüşleriniz için teşekkür ederiz. Oyunun uzun ömürlü olmasıyla ilgili rohan2 ekibi olarak üzerinde ince eleyip sık dokuyoruz diyebilirim.
    Herkesin beklentilerini karşılayan eski tarz her şeyin bir tadı olduğu dönemlere götüreceğine inanıyoruz.
    Tanıtım en kısa sürede paylaşılacak Facebook - instagram - Discord veya Forum adresi üzerinden takipte kalınız.
    Tekrardan oyuna başlamanıza takım olarak sevindik umarız keyifli ve başarılı bir süreç olur sizin için.

Teşekkür ederiz, Rohan2 Takımı.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!