Ban

• Merhaba,
    Rheme isimli çarım oyundan geçici süreli uzaklaştırılmıştır. 3 yıldır oynadığım sunucuda daha chat banı bile yemedim hangi sebeble chat banı bile atmadan ban yediğimi merak ediyorum subject loncası ana avrat ailevi değerlere sayısız kez küfrettiği halde chat bandan öteye bir ceza almıyorda ben kimsenin ailevi değerlerine sövmediğim halde oyundan uzaklaştırıldım? sayısız kez chat banı yiyen insanların hesabı kapatılmıyorda benim çarım nasıl kapatılabiliyor yada bu insanlara sağlanan insiyatif bizlere neden sağlanmıyor? rohanda oynadığım sürece kimsenin ailesine yönelik bir hakarette bile bulunmadım ban yememe sebeb olan ss leri de forumda göremedim biz en ufak şikayette bulunsak videoları youtubeye eklettirip istiyorsunuz ikili davranıyorsunuz Atillayada direkt olarak mesajla ileteceğim bu durumu GMlerin arkadaşlarına hiç bişi olmuyor adamlar anamıza avradımıza ceddimize sövüyor 1 2 3 4 5 sefer de değil huy edinerek sövüyorlar ban korkuları olmadan ki banda yemiyorlar zaten şimdi bana ait ssleride youtubeye yüklettirip burdan paylaşırmısınız birde geçmişte hiç ban yemediğim için çarımıda açın size zahmet!

• Merhaba, Erebor'da kural ihlali durumunda daha ağır cezaların verileceği birleşimden önce oyunculara bildirilmişti. Hesabınızın süreli olarak kapatılmasının sebebi, destek sistemimize kısa bir zaman zarfı içinde azımsanamayacak sayıda küfür videolarınızın ulaştırılmasıdır. Bahsettiğiniz lonca üyelerinin video kanıtlı küfürleri destek sistemimize düşerse konu değerlendirilir ve işlem uygulanır, Rohan2 ekibi hiçbir oyuncuyu bir diğerinden bugüne kadar ayırmadı, ayırmayacaktır.

• benim azımsanmayacak sayıda ettiğim küfürlerin videolarını rica ediyorum bi paylaşın birde o videoda bana edilen küfürleride beraber okuyalım rica ediyorum. ben agileden düştüğümde bile özelden video kabul etmiyorsunuz youtubeden istiyorsunuz aynı videoları youtubeden yayınlatın eğer ben durduk yere birine sövüyorsamda çarımı temelli kapatın.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!