İsengard serverinde ban olayları

• Pazar günü 3 tane çarım aynı anda ip ban yedi. Ne hile kullanımı var, ne won alma var. İçerisinde yaklaşık 10 ile 20 t arasında para edecek item vardı. Tek ben değil bir sürü kişi ip ban yemiş. Hem para yatırdık hem günlerce farm yaptık hepsi boşa gitti. ip adresime bakın bakalım 1 tane illegal olay var mı.

• aynen kardeş sende katılmışsın haksız ban yiyenlerin kervanına bende 2 gün önce yedim ip ban discord serverine bağlanın dediler bağlandım itemci yüzünden yemişsin açılmayacak dediler kanıtınız ney hangi ticaretim varmış itemciden diyorum cevap yok o kadar emek boşa gitti 130-140 t nakit para vardı itemler hariç hepsi hiç oldu haksız yere

• Ben de bugün hesabıma girdim. hesaplarım hiç biri açılmıyor. Girdiğimde bilinmeyen bir nedenle kaydolamadınız. YasakA yazıyo. Bu ban mı bansa neden ban ne yapmışım won mu satın almışım hile mi kullanmışım ne yapmışım ya. bir açıklama yapın lütfen. Bir de ereborda 1100 k won gitti. bunun için ne yapmam gerekiyor wonlarım silindi???

• Tamam tl tarafından ban atılmış hesabına bize olduğu gibi itemci kullandıysan hak etmişsindir. Gerçi kullanmadıysanda boşuna discord serverine gitme itemciden dolayı ip ban yediğini ve birşey yapamayacaklarını söyleyecekler ve kanıt sunmayacaklar anlıcağın geçmiş olsun kardeş

• Bende de YasakA yazıyor işin ilginç tarafı ban kısmında ismim yok. itemci sitesinden oynadıgım servere won aldıgımı ya da sattıgımı ispat edecek fotoğraf, video varsa buraya atsın yöneticiler diyecem ama yok :D

büyük ihtimal oyunda sürekli online olan farm yapıp iyi para kasan kişilere ban atılıyor olayın özeti bu.

bu gidişle oyunda kimse kalmayacak online sayısı mordor, erebor da bir kaç ay öncesine kadar düşüş gösteriyor.

ayrıca ban affı gelse bile bizi kapsamıyormuş emekler çöp kısaca.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!