Yeni sunucu Isengard ile ilgili !!

• HAYIRLI RAMAZANLAR...
    Merhaba Rohan2 ekibi,

Süper bir başlangıç yaparak güzel bir online sayısına ulaştınız, tebrik ediyorum.
    Malesef ki lag ve oyundan atma sorunları hiç istemeyeceğimiz bir durum ve bunları yaşıyoruz. Biliyorum ki sürekli çalışıyorsunuz bizi de bilgilendirirseniz çalışma süreleri hakkında çünkü bazı arkadaşlarımız merak ediyor bu postun altında cevaplarını bulmalarını ümit ediyorum.

İyi çalışmalar diliyorum.

• HAYIRLI RAMAZANLAR...
    Merhaba Rohan2 ekibi,

Süper bir başlangıç yaparak güzel bir online sayısına ulaştınız, tebrik ediyorum.
    Malesef ki lag ve oyundan atma sorunları hiç istemeyeceğimiz bir durum ve bunları yaşıyoruz. Biliyorum ki sürekli çalışıyorsunuz bizi de bilgilendirirseniz çalışma süreleri hakkında çünkü bazı arkadaşlarımız merak ediyor bu postun altında cevaplarını bulmalarını ümit ediyorum.

Çok büyük bir oyuncu kitlemiz olduğundan dolayı ki, server açıldığı anda baya bir yoğunluk oldu ve bu nedenle gecikme sürelerinde problem yaşanmış olabilir, fakat bu problem düzeltildi. Dilerseniz bunun kanıtını, aşşağıdaki bağlantıdan yayınları izleyerek görebilirsiniz. Takım lideri lag kanıtını ortaya koymak için, kendisi sizlerle birlikte farm yapmaya karar verdi.

Twitch

• HAYIRLI RAMAZANLAR...
    Merhaba Rohan2 ekibi,

Büyük bir kitle olduğundan dolayı kanal sayısını 9 çıkardık ve gerekli iyileştirmeleri yaptık, oyundan atma server taraflı oyundan atmaya sebebiyet verecek bir neden kalmadı. Bazı oyuncularımızın bilgisayar gereksinimlerine bağlı olarak hızlı item toplamadan kaynaklı atmalar yaşanabiliyor, bununla ilgili düzeltmeyi kısa sürede vermiş olacağız. Bu süre zarfında oto toplamayı sistem seçeneklerinden kapatarak daha rahat oyun oynayabilirsiniz.

• Çok büyük bir oyuncu kitlemiz olduğundan dolayı ki, server açıldığı anda baya bir yoğunluk oldu ve bu nedenle gecikme sürelerinde problem yaşanmış olabilir, fakat bu problem düzeltildi. Dilerseniz bunun kanıtını, aşşağıdaki bağlantıdan yayınları izleyerek görebilirsiniz. Takım lideri lag kanıtını ortaya koymak için, kendisi sizlerle birlikte farm yapmaya karar verdi.
    Twitch

Büyük bir kitle olduğundan dolayı kanal sayısını 9 çıkardık ve gerekli iyileştirmeleri yaptık, oyundan atma server taraflı server taraflı oyundan atmaya sebebiyet verecek bir neden kalmadı. Bazı oyuncularımızın bilgisayar gereksinimlerine bağlı olarak hızlı item toplamadan kaynaklı atmalar yaşanabiliyor, bununla ilgili düzeltmeyi kısa sürede vermiş olacağız. Bu süre zarfında oto toplamayı sistem seçeneklerinden kapatarak daha rahat oyun oynayabilirsiniz.

Çok teşekkür ediyorum. Arkadaşlara umarım gerekli cevaplar verilmiştir. :)

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!