INimisha şamanlara özel :)

• Konumun altına keşke polemik yerine video hakkında yorumda bulunsaydınız sizi böyle bilmezdim.Teşekkür ederim böyle bir şey yaptığınız için. Savaşmak istememiz neden erebor halkını bunldar sinirlendirdi ben anlamadım ben ep çekip yeni iç item dönüşümlerni yapan bile var mordorda.Birleşim olduğunda kesiliriz veya kesiliriz oyun bu yeterki savaş olsun :thumbup: İlk başta dediklerimde hala haklıyım. :thumbdown:

Savaş oyunu zaten illaki savaş olacak ama benim sinirimi bozan nokta erebor buna hazır mı gibi tabirler kullanması yani kimse kimseyi küçümseyemez birleştiği zaman savaşını da yaparsın muhabbetini de edersin sadece bazı kendini bilmezler ortalık karıştırıyor benim sinirimi bozan nokta bu sadece yoksa benim birşey dediğim yok

• Savaş oyunu zaten illaki savaş olacak ama benim sinirimi bozan nokta erebor buna hazır mı gibi tabirler kullanması yani kimse kimseyi küçümseyemez birleştiği zaman savaşını da yaparsın muhabbetini de edersin sadece bazı kendini bilmezler ortalık karıştırıyor benim sinirimi bozan nokta bu sadece yoksa benim birşey dediğim yok

Mesajlarım galiba tam olarak okunmuyor diyorum keşke burda yapmayı ekstra bir konu açsaydınız.Konu benim konum ve videom hakkında yorum yapılmıyor.Neyse son mesajımdır.İyi oyunlar iyi forumlar

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!