Oyunda önüne geçilemeyecek seviyeye gelen atma problemi

• Yani gerçekten sinir kotam, kafamın üstüne kadar çıktı . Neredeyse çıldırıp sağı solu kıracağın 82 seviye karakterimle 11 kez üst üste şeytan kulesine girdim ve son katta 5 defa oyun attı yani 4.5 won x5 22.5 won para yani sırf oyun atma problemi çözülmediği için ben 22.5 w kazanamadım saat gece 4ten beri 15 20 defa yaklaşık oyun attı bağlantı problemi vb bir şey değil bu tüm oyuncularla konuştum nerdeyse herkes bu atma probleminden şikayetçi yani bir şey yapılmayacak mı hala böyle mi devam edicez rica ediyorum görün bunu

• 100 kişiyle konuştum dün hepsi kuleden atma konusunda oyundan atma konusundan şikayetçi internet hızım 100 mb bilgisayarım gayet sağlam isengard sunucusunda oynamaktayım belirteyim

• Bende isengard sunucusunda oynuyorum fakat dediğiniz gibi bir atma problemi yoktur. Kule yapacağınızda görev yöneticisinden bakın en çok ram kullanan programları kapatıp öyle deneyin. Siz bazı programları kapattık sanıyorsunuz ama kapanmıyor görev yöneticisinden kontrolünü sağlayıp birde öyle kule yapmayı deneyin..

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!