Oyunun gidişatı ve Son Çağrı...

• Ramazan öncesinde verilmiş olan sözlerin hala yerine getirilmediğini görüyoruz. Ramazan eventi gelecek dediniz ramazanın bitmesine 2-3 gün kaldı ve hala ramazan eventi olacak. Metin sayılarında iyileştirme yapılacak dediniz ne bir değişiklik var ne başka bir şey ch atmaktan midemiz bulanmaya başladı artık. Her hafta güncelleme hakkında konu açmaktan ben sıkıldım ne zaman birisi konu açsa yakın zamanda gelecek deniliyor 1 ayı geçti bir güncelleme göremedik. Eğer birkaç gün içerisinde güncelleme gelmezse ben de ayrılmayı planlıyorum. Ayrıca oyuna user çekmeye çalışmadığınızı düşünüyorum dükkanları gizle dediğiniz zaman mavi 1de bile sayılı adam olduğunu görebiliyorsunuz bu neden ile ne item satmaya çalışan insanlar itemlerini satabiliyor ne item almak isteyen arkadaşlar istediği itemi bulabiliyor... Artık bir gelişme bekliyoruz aynı şeyleri yapmaktan sıkıldık ve bunaldık.

• Merhaba, bildiğiniz üzere pazartesi günü ilk iki sunucumuzun birleşmesi yapılacak. Birleşmeden sonra ise güncelleme verilecek. Bunların da yanında son zamanlarda sunucu reklamlarımızın arttığını görebilirsiniz. Bu gecikmelerin telafisi yapılacak, bundan şüpheniz olmasın. İlginiz için teşekkürler.

İyi forumlar.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!