Harekete Geçmek...

• Merhabalar iyi forumlar dilerim.
    Bahsetmek istediğim konulardan direk giriş yapmak istiyorum Rohan2 Global , Gondor , Isengard sunucularının ilk zamanki oyuncu başlangıç sayısı akıl almaz bir seviyedeydi büyülü ormanda 1 metin için geceleyip sabaha kadar farm yapmamız gerekiyordu (DEDİM Kİ BURASI YIKILMAZ) yıkılmadı ayakta duruyor halen daha oyuncu sayısı yıl geçmiş bir servera göre çok iyi miktarda ancak Isengard sunucusunda olan olaylardan sonra ve oyuncuların yaptıkları kural ihlali hareketlerden sonra oyuncu gidişi iyice düşmüş vaziyette ben bu konuyu oyuncu düşüyor diye açmıyorum sadece kalan oyuncuların gitmemesi için bir umut vaad edilmesi için açıyorum yönetimden istediğim şey ramazan gelmeden bu serverı ayakta tutmaları reklamları sıklaştırıp bir an önce harekete geçip eski ihtişamını geri kazandırmasını istiyorum saygılar oyuncu olarak isteklerimiz bunlardır
    İyi forumlar

• Merhabalar iyi forumlar dilerim.
    Bahsetmek istediğim konulardan direk giriş yapmak istiyorum Rohan2 Global , Gondor , Isengard sunucularının ilk zamanki oyuncu başlangıç sayısı akıl almaz bir seviyedeydi büyülü ormanda 1 metin için geceleyip sabaha kadar farm yapmamız gerekiyordu (DEDİM Kİ BURASI YIKILMAZ) yıkılmadı ayakta duruyor halen daha oyuncu sayısı yıl geçmiş bir servera göre çok iyi miktarda ancak Isengard sunucusunda olan olaylardan sonra ve oyuncuların yaptıkları kural ihlali hareketlerden sonra oyuncu gidişi iyice düşmüş vaziyette ben bu konuyu oyuncu düşüyor diye açmıyorum sadece kalan oyuncuların gitmemesi için bir umut vaad edilmesi için açıyorum yönetimden istediğim şey ramazan gelmeden bu serverı ayakta tutmaları reklamları sıklaştırıp bir an önce harekete geçip eski ihtişamını geri kazandırmasını istiyorum saygılar oyuncu olarak isteklerimiz bunlardır
    İyi forumlar

Rohan2 sunucuları bir marka haline gelmiştir. Bu neden ile kapatma gibi bir lüxümüz bulunmamakta'dır. Razaman ayına özel bir çok özel etkinliklerimiz olacak, sabırlı olmanızı diliyoruz :)

• Rohan2 sunucuları bir marka haline gelmiştir. Bu neden ile kapatma gibi bir lüxümüz bulunmamakta'dır. Razaman ayına özel bir çok özel etkinliklerimiz olacak, sabırlı olmanızı diliyoruz :)

Rohan Serverları Piyasada en güvenilecek yer haline geldi bunlar asla inkar edilemeyecek emekler ancak eski oyuncu sayısının tekrar gelip gelmeyeceği konusunda bir umut istiyoruz sadece değerli yönetimden kendi düşüncem büyük bir çaba karşılığı eskisinden de daha iyi olabileceği sizin görüşleriniz de önemli :)

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!