Pazar fiyat rengi sorunu ve dolandırıcılık

• Merhaba malum para kazanmak ve ya buglu ayna camı ile oyuncularınıza pazar aratma işkencesini sevdiğinizden olabilir ticaret camını üst seviye oyuncuların erişebileceği yerde tutuyorsunuz.Ama en azından pazara konulan itemin won rengini değiştirebilirsiniz. 0 Wona koyulan itemde koyu mavi ile gösteriliyor 8 Wona koyulan itemde.Daha bugün 60m den bulmaca kutusu alacağım diye 8 won 60m'e koyulan bulmacayı aldım malesef insan her zaman dikkat edemeye biliyor. En az 3 server deneyimi sonrası hala böyle insanlara izin vermeniz dolandırıcıların etik değerlerinden daha üzücü.

• Merhaba, ticaret camını sadece nesne markette değil gaya mağazasından da elde edebilirsiniz. Pazar fiyatlarının rengi için çalışmalarımız olacaktır. Öneriniz için teşekkürler.

İyi forumlar.

• Teşekkür ederim.Foruma kendi konumuza edit getirebilir misiniz o anki sinirle kendimce sinirli uslup kullanmaya çalışmışım başlıkta da "dolandırılıcık" yazıyor. Konuyu açtıktan sonra pişman oldum

• Siz mesajınızı düzenleseniz de biz görebiliyoruz eski mesajları, bu yüzden böyle bir şeye gerek yok diye düşünüyorum. Fakat yetkililerime bu konuyu sunacağım. Ayrıca üslubunuzda bir sıkıntı yok, anlık bir sinirle yazıldığını anlıyorum. İlginiz için teşekkürler.

İyi forumlar.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!