Güncelleme Hatası

• Yapmıs Oldugunuz Son Güncellemede B.O Sandıgı Ve Metintaşı Sandıgı 115'de Zen Fasulye Atmıyor Serverde Zen Fasulyesi Bulamaz Olduk Güncellemeyi Ne Zaman Düzelteceksiniz Bilgi Verebilirmisiniz ?

İyi Aksamlar ,

İyi Forumlar .

• Merhaba, zen fasulyesi Eğitim Sandığından çıkmaktadır. Metin taşı sandıklarında zen fasulyesi drobu yoktur. Zen fasulyesini Sürgün Mağarasından temin edebilirsiniz, orada bolca atıyor.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

• Peki Sayın Logic Bey Bu Güncelleme Öncesine Kadar B.O Ve Metin Taşı Sandıklarından Neden Zen Fasulyesi Drobu Vardı Benim Karakterim 120 Seviye Bahsetmiş Oldugunuz Egitim Sandıgı Gondor Sunucusunda Bulunmamakta Eğer Varsada Ben Daha Hiç Düsürmedim Veya Görmedim İsengard Sunucunuzda Bahsi Geçen Sandık Var Ama Gondor Sunucusunda Yok Galiba Günde En Aşağı 1200 - 1500 Metin Kesiyorum Ama Bahsi Geçen Sandık Büyülü Ormanda Hic Bir Metinden Bana Düşmedi .

• Peki Sayın Logic Bey Bu Güncelleme Öncesine Kadar B.O Ve Metin Taşı Sandıklarından Neden Zen Fasulyesi Drobu Vardı Benim Karakterim 120 Seviye Bahsetmiş Oldugunuz Egitim Sandıgı Gondor Sunucusunda Bulunmamakta Eğer Varsada Ben Daha Hiç Düsürmedim Veya Görmedim İsengard Sunucunuzda Bahsi Geçen Sandık Var Ama Gondor Sunucusunda Yok Galiba Günde En Aşağı 1200 - 1500 Metin Kesiyorum Ama Bahsi Geçen Sandık Büyülü Ormanda Hic Bir Metinden Bana Düşmedi .

Merhaba, eğitim sandığını büyülü ormandan elde edemezsiniz. Beta map haricinde diğer maplardan düşmektedir.

• Peki Neden Daha Önce Bütün Sandıklar Zen Fasulyesi Atarken Simdi Sadece O Sandık Zen Fasulyesi Atiyor Güncellemede Bahsi Geçmiyor Olmasına Rağman Kodlama Yaparken Hata Yapmışsınız Bariz Bi Şekilde Görülebiliyor Bunu Üzerini Örtmek İçin Saçma Ve Absürt Olan Yeni Bir Sandıgı Oyuna Dahil Ediyorsunuz Bunlara Anlam Veremiyorum Sizden Tek İstedigim Şey Oyunun Ne Zaman Eski Durumuna Getireceğiniz Hakkında Bilgiydi Veremeyeceksenizde Bu Bilgiyi Ben Veremem Diyebilirsiniz Bende Gerekli Yetkiliye Ulaşmaya Çalışırım Konu Bu Kadar Uzamaz Ve Tad Kaçırmazdı.

İyi Günler ;

İyi Forumlar

• Merhaba, zen fasülyesinin eğitim sandığından çıkması bir hata değildir. Mağduriyetinizin farkındayız ve üzgünüz. Gelecek olan güncellemede büyülü orman metinlerine de Eğitim Sandığı drobu eklenecek. İlginiz için teşekkürler.

İyi forumlar.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!