Isengard nakliye kutusundan çıktıktan sonra kaybolan petim

• Kullanıcı Adı: Stoma
    Pet Adı: Narnia
    Pet Leveli: 104 (2 Gün)
    Pet Cinsi: Küçük Razadör
    Pet Tipi: Prizmatik
    Hp: 15.6
    Dex: 10.7
    Str: 20.1

2 günlük pet
    3 skill de boş
    kalan süre 9 gün 20 saat civarlarında diye hatırlıyorum.

• Bu özelliklere sahip petim dün (29.03.2019) gecesi saat 23:30 sularında kayboldu fotoğrafta gösterdiğim gibi nakliye kutusundaydı satacaktım daha sonra iptal oldu geri sağ tıklayıp çıkarmaya çalıştım petimi önce geldi ama çok kısa bir süre sonra kayboldu ve 2. fotoğraftaki hali aldı şu an hala böyle petimi çağıramıyorum ve benim için çok değerli bir petti discorddan da tickettan da gmlere ulaştım gereğinin yapılacağı söylendi bana. Şu an için eple aldığım itemlerimin süresi geçiyor ve benim şu anki hasarım ciddi anlamda düştü acaba bu bağlamda bir telafi verilecek mi? Şimdiden teşekkür ederim.

• Bu özelliklere sahip petim dün (29.03.2019) gecesi saat 23:30 sularında kayboldu fotoğrafta gösterdiğim gibi nakliye kutusundaydı satacaktım daha sonra iptal oldu geri sağ tıklayıp çıkarmaya çalıştım petimi önce geldi ama çok kısa bir süre sonra kayboldu ve 2. fotoğraftaki hali aldı şu an hala böyle petimi çağıramıyorum ve benim için çok değerli bir petti discorddan da tickettan da gmlere ulaştım gereğinin yapılacağı söylendi bana. Şu an için eple aldığım itemlerimin süresi geçiyor ve benim şu anki hasarım ciddi anlamda düştü acaba bu bağlamda bir telafi verilecek mi? Şimdiden teşekkür ederim.

Pet sorunu toplu şekil de çözüme kavuşturulacaktır. Sabırlı olmanızı dilerim.

• hocam bir şey soracaktım ben. her zaman pet ismi olarak aynı ismi kullanırım demin 3 tane razadör yumurtası açtım adlarını da kaybolan petimin de adı olan Narnia koydum ama çıkan petleri sattım sonra kendi kaybolan petime sağ tıkladım ve 1 lvl olarak az önce açtığım petlerden sonuncusunun özelliğini taşıyarak çıktı adı da Narnia diye değil de 's diye çıktı pet tipi prizmatik ama 1 lvl ve hp savunma ve strsi önceki düşük petin özellikleri yani şimdi ne olacak benim petim bulunabilecek değil mi ??

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!