c++ runtime hatası

• Bu hatayı discord sunucunuza girip söyledim, GM bey sadece benden duyduğunu söyledi ama oyun içinde 20-30 arkadaşın aynı hatadan muzdarip olduğunu öğrendim, bu oyun hatası yüzünden kaybettiğimiz, kule ve zindanlarda oluşan zararlar zaten tarafımıza karşılanmıyor, bu hata yüzünden oyunu bırakıyorum, umarım düzeltirsiniz iyi oyunlar.

• Merhaba, oyun içinde ışınlanma vs. gibi anlık gelişen etkinlikler oyun sistemi tarafından bir hata olarak algılanabiliyor. Muhtemelen Microsoft'un eksik bir programından kaynaklanıyordur. Çıkan hatadaki kodu internette aratarak eksik olan programı indirebilirsiniz veya daha farklı çözümlere ulaşabilirsiniz. Bizim de bu konu hakkındaki çalışmalarımız devam ediyor. Geri bildiriminiz için teşekkürler.

İyi forumlar.

• Bu hatayı discord sunucunuza girip söyledim, GM bey sadece benden duyduğunu söyledi ama oyun içinde 20-30 arkadaşın aynı hatadan muzdarip olduğunu öğrendim, bu oyun hatası yüzünden kaybettiğimiz, kule ve zindanlarda oluşan zararlar zaten tarafımıza karşılanmıyor, bu hata yüzünden oyunu bırakıyorum, umarım düzeltirsiniz iyi oyunlar.

Bu hatayla tekrar karşılaştığınızda çözmemiz için bize client inizde bulunan syserr.txt ve errorlog.txt dosyalarını gönderiniz, şimdiden teşekkürler.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!