Torosla Geldik Diye Efsanevi Yakutun Mitsiye Geçmemesi!

• Şimdi server sizin diye böyle rahatsınız biliyorum benim serverde olsaydık pown pown ederdi görürdünüz. Ben normal yolumda gidiyorum simyacıya duba yok başka birşey yok beni engelliyor efsanevi yakut 3 kez üst üste mitsiye geçmiyor. Bu oranları ayarlayan arkadaş vezirköprüye gelsinde görelim benim amcam vezirköprü mhp ilçe baskanı turan gaya görecez o yanan 3 yakutun hesabını kim verecek bakacaaz siz bizi civata sandınız ama göreceeez !! TOROSCIVATA oyun içi nickim bakacaaz !!! :cursing: ^^

• bilgisayarı kapat biraz temiz hava al kardeşim çok faydalı olacak inan bana.

Sen kafii yemişin koçum birdaha millete akıl vermeden önce geri kalanı bana yetecek mi diye bi düşün öyle akıl ver toplasan 3 gram beynin ya var ya yok şöyle espirili bi konunun altına bile saldırgan yorum atıyorsun 3 ıq kardesim benim cidden acıyorum senle aynı ortamda bulunan gelecekte bulunacak insanlara şayet çekilmezsin :)))

• Sen kafii yemişin koçum birdaha millete akıl vermeden önce geri kalanı bana yetecek mi diye bi düşün öyle akıl ver toplasan 3 gram beynin ya var ya yok şöyle espirili bi konunun altına bile saldırgan yorum atıyorsun 3 ıq kardesim benim cidden acıyorum senle aynı ortamda bulunan gelecekte bulunacak insanlara şayet çekilmezsin :)))

Niyetim polemik oluşturmak değil de madem bunu yazdın bana da bir cevap hakkı doğdu. Sana elzem olarak gördüğüm iki tavsiyem var. Birincisi yazım kılavuzu ikinci olarak da sağlam bir psikiyatr. Daha kötüye gitmeni inan istemem. Çok geçmiş olsun.

• AvşarEli

Konunun başlığı değiştirildi. Eksi Başlık: “TOROSLA GELDİK DİYE EFSANEVİ YAKUTUN MİTSİYE GEÇMEMESİ !” Yeni Başlık: “Torosla Geldik Diye Efsanevi Yakutun Mitsiye Geçmemesi!”.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!