Özüt ve 92 biyolog görevindeki sıkıntı

• @AvşarEli ben 1. özüt görevini yaptım 2.nin yarısına geldim görevler sıfırlandı sonra güncelleme ile düzeldi dediniz hasar arttımı denemedim orasına bişey demiyorum ama 1. özüt görevim hala ahyuda görünüyor ben bu görevi tekrar bitirmelimiyim görev neden hala orda görünüyor
    92-94 biyologlarından str aldım ama 92 nin str gelmiyor ışınlanınca siliniyor bu bug düzelmiyosa bu ödülleri baştan alma gibi bi özellik getirirn yok yere mağdur olmayalım destek sisteminden ticket atıyoruz iş sürüncemede kalıyor dc deki destek sistemindeki gmlerin elinden hiç birşey gelmiyor anca not alıp birilerine iletiyolar bu özütleri bilmem neleri bizlere göndermek bu kadar zormu yani direk envantere yollansa veya benzeri bişey yapılsa tüm dertler çözülse 92 biyologundan str almak problem oluyosa bu görevi kendimiz sıfırlayıp hpye defansa çevirebilsek falan çok zor olmasa gerek bu işler

• Merhaba, eğer Ah-yu görevlerini tamamladıysanız ödüllerinizde herhangi bir sorun olmaz. Düzeltimden önce tamamladıysanız görevi Baek-Go gitmeniz yeterlidir. Eğer görevi tamamlamış olmanıza rağmen tekrar geldiyse bir hatadan kaynaklı gelmiş olmalı o yüzden tekrarlasanız dahi bir artı getirisi olmayacaktır. Yapılan görevin tekrar gelmesi durumuyla ilgili de çalışmamız mevcut. Biyolog 92-94 konusunda test sunucumuzda çalışmamız mevcut ğer bir hata varsa sonraki güncelleme paketine dahil edilecektir.

Ek olarak özel mesaj yoluyla sunucu,nick şeklinde bilgilerini gönderirseniz her ihtimale karşı kontrolleri yapalım.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!