UFAK BİR TANITIM VİDEOSU

• bu videoda ki amacım oyundan zevk almanın sadece vs yada farmla olmayacağını göstermektir. oyunda ki birçok insan amaçsızca item dizmek veya zıtlaştığı insanlara üstünlük kurmak için saatlerini harcıyor. ancak geriye dönüp baktığınızda zamanın geçtiğini ve kendinizi mutlu etmek yerine oyun hırsından öteye geçemediğinizi fark edeceksiniz. forumda birçok konu açılıyor genel olarak nefret ve kin içeren yahut karşı tarafı nasıl aşağılarım düşüncesiyle yapılan agresif tavırlar içeren. bunu yapmanıza gerek yok. kiminizin bilgisayarı sağlamdır , kiminizin özel hayatta ki maddi durumu , kiminizin fazla boş vakti vardır , kimi ise sadece loncası güçlü diye güçlüdür. bu farklılıklarınızla başkalarına mobbing uygulamayın. herkesin sizin kadar oyundan zevk almasına izin verin. item değil insan biriktirmeye çalışın. herkese iyi forumlar dilerim.

• @melatonia videoyu çekme amacımı dilim döndüğünce anlatmaya çalışmıştım dostum. ancak tekrar anlatayım senin için. ben insanlara 3. bir seçeneğin varlığını göstermek istedim. farm veya savaş yerine yansıtma koleksiyonu yaparak ta mutlu olunabileceğini göstermek istedim. gelelim harcanan ep konusuna. senin gibi düşünen insanlara göre kara ejder kılıcı ve zırhı yansıtmadan kullansaydım birilerini ws de yenip mutlu mu olacaktım ? ben gerçekten mutlu olduğum şeyi yaptım ve yapmaya devam ediyorum. videoda gördüysen 2 hesabım daha var ve server ortalamasının üstünde hesaplar bunlar. ancak oyunda online göremezsin onları. çünkü dediğim gibi ben oyundan bu şekilde zevk alıyorum. herkesin tat alışı farklıdır ve saygı duyulmalıdır.

• @melatonia videoyu çekme amacımı dilim döndüğünce anlatmaya çalışmıştım dostum. ancak tekrar anlatayım senin için. ben insanlara 3. bir seçeneğin varlığını göstermek istedim. farm veya savaş yerine yansıtma koleksiyonu yaparak ta mutlu olunabileceğini göstermek istedim. gelelim harcanan ep konusuna. senin gibi düşünen insanlara göre kara ejder kılıcı ve zırhı yansıtmadan kullansaydım birilerini ws de yenip mutlu mu olacaktım ? ben gerçekten mutlu olduğum şeyi yaptım ve yapmaya devam ediyorum. videoda gördüysen 2 hesabım daha var ve server ortalamasının üstünde hesaplar bunlar. ancak oyunda online göremezsin onları. çünkü dediğim gibi ben oyundan bu şekilde zevk alıyorum. herkesin tat alışı farklıdır ve saygı duyulmalıdır.

mantıksız boşa ep israfi hala aynı fikirdeyim saygı duyulacak şey var saçmalık var usta kusura bakma yani

• @melatonia tamam sorun yok dostum. ben videoyu burada paylaşırken herkes takdir edecek yahut saygı duyacak düşüncesi ile gelmedim. sen benim görüşüme saygı duymayabilirsin ancak ben senin görüşüne saygı duyuyorum. istediğini düşünebilir , istediğini yazabilirsin. saygı çerçevesinde olduğu sürece düşünceni belirtmende yanlış bir şey yok. iyi forumlar.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!