Feitan Super Moderatör

• Male
  • Member since Mar 12th 2019
Last Activity
, Viewing forum index

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• zaferkaydi -

kolay gelsin hocam birisi GM olarak kendisini tanıtıp hesabımı soydu konuşmaya ait bir adet fotoğraf var elimde napmalıyım

• Feitan -

Kural İhlali Bildirimi bölümünde konu açabilirsiniz görüntülerle beraber.

• zaferkaydi -

hocam orada yapana cezai işlem uygulanacak diyerek ve kestirip attılar yapan kişi 1 seviye adam ban yese ne olur yemese ne olur benim hatam da olsa yardımcı olmaya çalışılmıyor. başka başvurabilecegim bir yer var mı

• Mert Gns -

Hayırlı Akşamlar Rahatsız Ediyorum Ama Bi Dc Desteğe Gelebilirimisiniz Müsaitseniz.

• Feitan -

Merhaba, discord destekle ben ilgilenmiyorum. Support Waiting TR adlı kanala giriş yaparsanız, yetkili arkadaşlar ilgilenecektir.

• haskan66 -

gm lütfen cevap ver ?

• Mert Gns -

Son Açtığım Konuyla Bi İlgilenebilirmisiniz Rica Etsem .

• borabora19 -

LÜTEN CEVAP VERİRMİSİNİZ PETLE İLGİLİ SORUNUMU YAZMIŞTIM DEMİN MESAJ SİLİNMİŞ RİCA EDİYORUM MAĞDURUM OYUN GERİ ATTI PET LEVEL GERİ GİTTİ STR KAYBIM VAR

• Mert Gns -

Yapmış Olduğunuz Açıklamalardan Ve Forumlardaki İlginizden Dolayı Teşekkür Ederim Başarılarınızın Devamını Dilerim İyi Aksamlar .

iyi Görevler .

• Feitan -

Merhaba, güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim.

İyi oyunlar ve iyi forumlar dilerim.

• Mert Gns -

Düşünceden Daha Fazlası İlgili Ve Bilgili Olmanıza Seviniyorum Bir Çok Arkadaşınız Gerekli Açıklamaları Yaparken Oyuncuları Suçlarken Siz Olaya Her 2 Yönden Bakıp Gerekli Kararları Alma Ve Verebilme Düşüncesine Sahipsiniz İnsanları Kırmadan Düzgün Kelimeler Kullanarak Gerekli Cevapları Pozitif Olarak Verebilmeniz Forumu Kaliteli Bir Ortam Haline Getiyor Tekrar Teşekkür Ederim .

İyi Görevler :)

• palam22 -

merhaba hocam akşam karakterimi bıraktığımda üzerinde 21 won kadar para vardı sabah girdiğimde sıfırlanmış.Sistem hatası mı yoksa soyuldum mu öğrenmek istiyorum

• Alper07 -

Hocam kaç hafta oldu şu petleri geri vermediniz altüstü bir pet vericeksiniz ne kadar daha beklicez

• Feitan -

Pet iadeleri bu gece başlayacaktır, iadeler Posta Kutusu üzerinden gerçekleştirilecektir.

• Alper07 -

Hocam "Merhaba, petlerin kontrolleri sağlandıktan sonra hazırlanır ve iade duyurusu geçilir. İyi forumlar." Demişsinizde petler bize nasıl ulaşıcak nerden gelicek

• Feitan -

Merhaba, nasıl teslim alacağınıza dair bilgilendirmeler, iade zamanı yapılır.

• EsqDersaa -

Son bir soru olarak petlerin iade işlemi gün içerisinde halledilirmi yoksa başka günlere uzama ihtimali varmı

• Feitan -

Pet iadesi için alımlar devam ediyor. Diğer günlere uzayabilir.

• EsqDersaa -

Petler nasıl bir sistemle geri veriliyor geri verilmeye başlandımı

• Feitan -

Merhaba, petlerin kontrolleri sağlandıktan sonra hazırlanır ve iade duyurusu geçilir. İyi forumlar.

• agunamatata -

sfdsdf

• Alper07 -

S.a özelden mesaj ata bileceğim yer varmı pet sorunu için kullanıcı adı istemiştiniz ben oyun nickini verdiydim kulanıcı adını yolluyayım size

• Feitan -

Profilimde sağ yukarda sohbet başlat kısmından yollayabilirsiniz.