Batwo Super Game Master

• Member since Oct 2nd 2018
Last Activity

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• TaiOnline -

kral ilhalerindeki konuların kapatılmasını ıstıyorum

• berkdnz3434 -

yeni açtıgım hesaba girşi yapamıyorum bakarmısınız

• Mert Gns -

Merhaba Son Açtığım Konu İle İlgilenirmisiniz .

• falsecan -

kolay gelsin ben köyde oturuyorum internetim laglı bi arakadas sürekli bana bulastıgı ıcın pm ve fısıltı blockladım videoya almıs internetim laglı kesik kesik oldugu için hileli gibi görünmüşüm oyun ici nickim FcN isengard sunucusunda oynuyorum . daha once gondor sw nızde oynadım ordada nıckım falsecan hile kullansam ordada ban yerdim , ben rohan2 ve ekibini cok seviyorum oyunu bırakmak istemıyorum teamviever verebılırım hesabımı ınceleyebilrsiniz lutfen gerekenı yapın banı kaldırın yoksa bırakma zorunda kalacagım oyunu lagdan dolayı dagdan dolastıgım ustunden aşar gibi görünmüş size yemin ederim hiçbirsey yok bende sizlere güveniyorum nick FcN isengard sunucu

• r2maru -

discordda sebebsiz ban yedim discord ismim paspascı tolga lütfen ilgilenın atilla bey attı banı

• r2maru -

merhaba size nasıl ulasabilirim bir kaç sorum olucaktı buradan yazmak istemıyorum çok önemlide

• azuka123 -

dcye geçersiz davet yazıyor bende buradan yazıcam İSANGARD 1.OLAN EİSBRECHER İN ss var server bug bulup kulannmış ve oyle bırıncı oldugunu iddia edıyor hak yemeyelim yarışmada bende vardım ama bunlar gıbı yuzunden cekıldım.

• sensin1234 -

Kardesim hesabim calindi lutfen yardim eder misin

• STANLEYyrdm -

karakter silemiyorum acil yardım edin 3 kişiye yazdım artık görün bu sorunu !!!!!!

lütfen...

• xturkmen -

ahmet kardeşim infinity ben suçsuz yere oyunda banlandığım yetmediği gibi bide discorddan banlandım bi ilgilenebilirsen sevinicem benimle iletişime geçermisin

• this -

Selam, dün açmış olduğum konular forumdan silinmiş, özel bir nedeni var mı?

• Batwo -

Forumda teknik nedenden dolayı problem oluştu size has bir problem değil tekrar açabilirsiniz.

• Yekoo -

Üye olduğum halde forumda konu açamıyorum sebeni nedir?

• Batwo -

Yeni hesap açmanı öneriyorum.

• Yekoo -

Neden bir suçmu işledim?

• Batwo -

Hayır, forumda anlık problem oldu yeni açılan hesaplar da ama düzeltildi ondan dolayı yeni hesap açmanı istedim.

• can -

Merhaba bir sorum olacaktı izninizle sormak istiyorum. Ep ile ruh kemeri alacağım oyun içerisindeki ruh kemeri 2000 hp ve canavar vermekte sitedeki ürününün açıklamasına baktığımda sadece canavar öz. yazılmış durumda acaba aynı özellikleri tasımakta mı ?

• S1LVER -

krds oyunu nasıl ındercem

• Kovboyabinenat -

İyi günler hocam. board.rohan2.global/index.php?thread/1746-okey-kart-seti/ . Bu konuda okey kart setleri ile ilgili bir öneri yazmıştım . Thunder Notlarına eklediğini söylemişti . Bu konuda bir güncelleme yapıldı mı ? Bugün Kart eventi var elimde 150 tane set var . Kart oyununu etkinlik bittikten sonra oynayabilecek miyiz ?

• Batwo -

Merhaba, bu düzenlemeler güncellemeden sonra yapılacaktır.

• asil -

peki rohan 2 ye e guncelem gelcekmi o kadar emegimize yazık lutefen getirin 180 tane coru 600w satıyorlar lutfen rohan 2 yede gunceleme getirin

• burakozenhd -

Biraderim sohan2de o kadar emeğimiz bar gondorla birleşecekmi bu server

• abidinsari -

oyunu indirdim metin2 gerektirmezz demişti ama oyunu açamadım yardımcı olurm usunuz?

• Batwo -

İndirdiğiniz dosyanın içinde rohan2global.exe dosyasına tıklayarak giriş yapabilirsiniz.

• erendbkl22 -

selamun aleykum kardeşim ben gondora başlicamda kayit olamiyom bi yardim ediver direk rohana bağliyo çari

• Batwo -

rohan2.global/ burdan sağ tarafta gondor bölümünü seçip kayıt olursanız sıkıntı yaşamazsınız, şimdiden iyi oyunlar dilerim.

• aslantrio -

sver kapalı mı