Shade Board Admin

• Male
  • 21
  • from Rohan2 Board Admin
  • Used to be called Shade
  • Member since Oct 2nd 2018
Last Activity

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• oceanggwp -

Merhaba iyi günler ben ilk serverdan beri rohan2 de oynuyorum.Hiç ban yemedim fakat dün gece saat 1 de dini ve ailevi küfürler nedeniyle ban yedim ettiğim küfürün cezai işleminin farkındayım.
    Gece 1 gibi farm yapıyordum metine hasarım az metine 3-4 vurus atan adam gelip metine ks attı ve bufflu halimle 3-4 kere kesti
    94 leveldim nefritde farmlıyordum
    Rohan2 zaman ayırma ve farm yapmak üzerine kurulu bir server ve bu adam benim farm yapmama engel oluyordu ve bufflu halimle 3-4 kere kesti ve kışkırtıcı söylemlerde bulundu
    ve bende günün vermiş oldugu yorgunluk ve gecenin geç saatleri oldugu icin çok sinirlendim ve ilk defa ağzıma geleni ağır küfürler ettim
    Kendisinin yaptıgı kışkırtmalar serbeste almaları laflrını videoya almamıs benim sinirle söyledigim küfürleri videoya alıp yollamıs
    Cezanın farkındayım ama süresiz ban atmak ne kadar adaletli
    söyledigim küfürler doğru demiyorum ama cidden cok sinirlendim 3-4 kez bufflu halimle kesti
    farm yapmama engel oldu.
    Bu durum hakkında yardımcı olurmusunuz süresiz ban değil 3-4 hafta verin bari zamanım emeğim gitti özür dilerim bir anlık sinirle oldu ama cidden kışkırttı ve sürekli ks atıp serbeste aldı
    Lütfen yardımcı olurmusunuz bu durumun tekrarlanması halinde süresiz verin ama ilk hatamda süresiz ceza vermeyin adam kışkırttı serbeste alıp farm yapmama engel oldu bufflu halimle 3-4 kez kesti
    Kulanıcı adım : GX7

youtube.com/watch?v=tSKavJfooJM

Bu video yüzünden ceza aldım lütfen yardımcı olun adam beni kışkırttı farm yapmama engel oldu tamam hatamın farkındayım ama ilk hatamda süresiz ban yemem doğrumu

• ELFİDAA -

slm reis oyun bakımdamı giremiyom

• Exel26 -

foruma nasıl video yükleyebilirim

• Shade -

Videonuzu önce Youtube vb. platformlara yüklemeniz gerek. Ardından konu içeriğine video bağlantısını eklediğinizde, otomatik olarak bağlantınız videoya dönüştürülür.

• agabeeeyak -

merhabalar haksız ban yediğimi düşünüyorum ban sebebi olarak herhangi bir kayıt saat ve görüntü bulunmamakta bununla ilgili itirazımı yaptım cevap bekliyorum 8-9 saattir yardımcı olabilir misiniz acaba ?

• ULUKUS90 -

hocam doruma bi türlü atamadım buradan yazıyorum yaratıkları öldür görevi 1 i tamamlamıştım bonusu almıştım ancak bugün çara girdim görev sıfırklanmış ilgilenirseniz memnun olurum NİCK :ULUKUS90

• Devran27 -

Adam küfür ediyor nereye paylaşanımı bilmiyorum kendi sayfamdan paylaştım ve size mesajdan yolladım

• Devran27 -

Slm oyunda küfü etti adam bana fotunu aldım nereye paylaşacam

• Krasicme -

SUNUCUNUZ TÜRKİYENİN EN İYİ PVP SERVERİ LAKİN BUGÜN YAŞADIĞIM SORUNU SİZE ANLATMAK İSTİYORUM TİCARET ESNASINDA OYUNUN ATMASIYLA BİRLİKTE BİR MİKTAR PARAM GİTTİM VE SOHBET KISMINDAN GM LERİN BANA ULAŞMASINI SİTEDİM CANLI DESTEĞE BAŞVURDUM AMA GMLERİN YAPTIĞI TEK ŞEY SOHBETTEN BLOKLAMAK SONRA DİĞER HESABIMDAN BİŞEYLER YAZDIKTAN SONRA 2 HESABIMDA TAMAMEN BANLANDI HESAPLARIMIN BANINI AÇILMASINI İSTEMİYOTUM AMA BU SORUN BÜYÜK MEVLALARLA TİCAER YAPAN ARKADAŞLARIN BAŞINA GELİRSE SORUNUN DAHA BÜYÜK OLACAĞINI DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN YAZIOYRUM UMARUM BU OLAYI EN KISA ZAMANDA DÜZELTİR MUTLU VE HUZRULU Bİ ORTAM YARATIRSINIZ

NOT GMLERİN SADECE OYUNCULARI BAN VEYA SOHBETLERİNİN BLOKLANMASIYLA SORUMLU OLMASINI DEĞİL OYUNCULARA YARDIM ETMESİ DAHA MANTIKLI OLUR.

• Shade -

Hangi yetkilinin sizi canlı destekten banladığını ve var ise, canlı destekte ki sohbetin ekran görüntüsünü yollar mısınız? Ek olarak ise, bu tür sorunlara discord üzerinden ya da destek talepleri üzerinden bakılıyor. Dilerseniz destek talebi oluşturun ya da discord adresimizden destek almayı deneyin. Sizler için discord davet bağlantısı oluşturuyorum.
      Discord: discord.gg/dnHU85z

• fatih23 -

merhabalar. dün akşam oyunda yaşanan donmalar neticesinde teknik bir problem yaşadım. ticket konularına girip girmediğini bilmiyorum. dolayısıyla foruma yazmak istedim. fakat foruma da bir türlü konu açamadım. forumda konu açma veya doğrudan problemi çözme açısından ne yapabilirim?

• Luckyy -

mordor ch3 sürgün mağarası girişi Murkaann kullanıcısı hille kulanıyor

• Shade -

Bu tür bildirimleri lütfen video kaydı alarak yapınız.

• alperc2 -

Lütfen Atilla Bey'e bu konuyu iletir misiniz? Yapmadığım bir şeyden ötürü ban yedim, tekrardan incelenmesini istiyorum. Kendisine ulaşamıyorum ve banımı açabilecek tek kişi o.

board.rohan2.global/index.php?…%B1z-yere-banland%C4%B1m/

• Shade -

Discord sunucumuza katılıp ekip arkadaşlarımız ile bu konuyu görüştünüzmü?

• alperc2 -

İlk görüştüğüm arkadaşınız benim yalan söylediğimi ima ederek beni sunucudan uzaklaştırdı, adını hatırlamıyorum şu an. Sedios ile konuştuğumda da ileteceğini söyledi fakat 1 gün geçti daha dönüt alamadım kimseden. Bir kere olsun oyun dışı alım satım yapsam zaten bu kadar uğraşmam. Gerçekten yanlışlık var.

• IByFear -

Rica Etsem Konuyu Takip Eder misiniz board.rohan2.global/index.php?…%C4%B1k-d%C3%BCzenlensin/

• musti381 -

öncelikle selamın aleyküm iyi günler şimdi ben bir arkadaşımdan dün gece hesap aldım bana dedi kullanmıyorum al senin olsun bende aldım hesabı yattım akşam uyandım bütün hesaplarım ban yemin neden banlandıgımı öğrendim discordunuzdan şöyle söylüyüm ben şimdiye kadar itemciyle gram işim olmadı olmaz da beni bilgilendirebilirdiniz bu hesaba girme gibisinden veya hesabı banlasaydınız neden benim bütün emeklerim gitsin itemcide satılan ıp ile benim ıp adresini karşılaştırın isterseniz geçmiştede gözükür zaten ben o hesaba daha ilk kez dün girdim lütfen böyle kesilip atılmasın okadar emek verdim oyuna karşılığı bu olamaz müslümanız hepimiz başkasının hatası yüzünden arada kaynadım lütfen rica ediyorum birdaha ne kimseden hesap alırım nede birşey yaparım kullanıcı adım::: ///

• Shade -

Hesabı itemci üzerindenmi satın aldınız?

• Shade -

Normal olarak zaten 2 oyuncunun hesap takas işlemleri ile Rohan2Global yönetimi sorumlu değildir. Gizli olarak yaptığınız bu işlemde, alacağınız hesabın kural ihlali işlemediğinden emin olmalıydınız. Hesap takas ya da alım satım nedeni ile zaten bir kural ihlali yapmışsınız. Bu durumda bizler yardımcı olamayız.

• musti381 -

bakın gerçekten ıp adresine bakın ben daha ilk defa girdim o hesaba discordda arkadaşım var o verdi dedi boşta hesabım var al ben bilmiyordum onun itemciyle uğraştıgını felan gerçekten bakabilirsiniz geçmiş ıp adreslerime o hesaba dün gece aldım öyle girdim ondan öncesi yok

• Shade -

Eğer hesabı aldığınız kişi daha önce itemci üzerinden alışveriş yapmış ise, girmiş olduğu tüm hesapları kapatılır. Ekstra olarak, bu hesaplara giriş yapanlarında erişimi kapatılır.

• musti381 -

abi allah rızası için açın birdaha kimseden hesap felan açmam sözüm olsun bidaha benim ıp adresimden farklı hesaba girilirse komple banlayın ama böyle haksız ban yemiş oluyorum benim bilgim yoktu çocugun itemciyle oğraştıgı

• tehlike01 -

Hocam SS Bakar mısınız Rica Etsem board.rohan2.global/index.php?…9F%C4%B1ndan-faydalanmak/

• gokselo6 -

usta eski çarıma rohan daki çarıma ulaşamıyorum digerlerine ulaştım ama rohan daki çarıma ulaşamadım

• llNisa -

Best board admin ever <3

• gokselo6 -

usta benim eski hesaplarım vardı hiçbirine giriş yapamıyorum silinmiş olabilir mi

• BÜNİ -

Sa ban affı ne zaman düşünüyorsunuz

• Shade -

Şuanda böyle bir şey düşünmüyoruz. Fakat, ilerleyen günlerde neden olmasın?

• BÜNİ -

Serverin genel olarak aktif oyuncı kitlesi ve piyasanın aşırı düşmesi konusunda bir çözümünüz var mı yani görünen köy kılavuz istemez 1 ay önce 1.5k wona aldığımız kuşağı 600 700 wona 2 3 günde zor satıyoruz oyundan genel olarak insanlar soğumaya başladı son kalan loncalardan birisi olarak bizimde arkadaşlarımız banlandı ban affı gibi birşey düşünüyorsanız bi tarih belirlerseniz hem sizin için hem bizim için daha iyi olacak çünkü lonca olarak oyunu bırakma kararı almayı düşünüyoruz sizde düşüncelerinizi belirtirseniz sevinirim iyi günler..

• Shade -

Ban affını tek başıma karar vermiyorum doğal olarak. Bu konu ile ilgili ben ve takım arkadaşlarım sürekli toplantı zamanında masaya yatırılıyor. Fakat, net bir karara varamadığımızdan dolayı sizlere tarih veremiyoruz. Kesin bir uygulama olacağı zaman sizlere bildirimi yapılacaktır.

• muhammet389 -

MERHABA İYİ GÜNLER...BENİM 123LWL PRİZMATİK PETİN VARDI ATAK 23.1 KITABLI ..PETİMİ YAN ÇARIMA NAKLİYE KUTUSUNA KOYDUM YAN ÇARIMDA PETİ AÇTIM 1 LWL GELDİ PET GELEN PETDE PRİZMATİK AMA BNM PETİM 123LWL Dİ NAKLIYE KUTUSUNA ATTIGIM GELEN 1 LWL PRİZMATİK PETİMİMN İSMİ.BuyukRakı GELEN PETİN İSMİ .Winner BU HATANIN DÜZELTİLMESİNİ RİCA EDİYORUM DİSCORTTA DA GELDİM İLĞİLENEN OLMADI ÇARIN İSMİ.ORKcuReis35 OYUNDAYIM ŞUAN... YARDIMINIZI BEKLİYORUM....

• Kaanygmr -

Merhaba iyi günler eski hesabıma giriş yapamıyorum silinmis nedini ögrene bilirmiyim ?

• ugurkcks -

Merhabalar İyi Günler Hesabım Yalan YAnlıs yere KApatılmıs İgilenmenizi Arz Ederim

• fuygame1 -

iyi günler, az once sebepsiz yere ban yedim acıklamasında da 3.parti yazılım diyor. oyuna giriş yapamıyorum acil destek istiyorum

• bendelbromforum -

Merhabalar açtıgım konulara bakılmasını istiyorum,18 tane ss attıgım bot hesap,halla doyumwhanda farmlama devam ediyor.Lütfen gereği yapılsın bıktım.

• YALNIZKURTT -

Kolay gelsin, ileri ki zamanlar da veya bulunduğumuz zaman zarfında oyuncuları tekrar oyuna çekmek mantığıyla ban affı gelecek mi ?

• tenebris -

İyi geceler. Hocam oyuna bağlanmada zaman zaman sıkıntı yaşıyorum örnek vermek gerekirse nemere yapcağım zaman 3 çar açıyorum fakat diğer çarı açarken oyun donma sıkıntısı oluyor yeniden bağlanmıyor giriş yapılıyor da kalıyor belli bir süre,bilgisayaramın performansı oldukça yüksek bu neden kaynaklanıyor olabilir ? nasıl giderebilirim bu sıkıntıyı.

• Shade -

İnternet bağlantınızı ve dns adresinizi kontrol etmeniz de fayda olacaktır.

• çar -

merhaba benım gondor da falan carlarım vardı onların ıd ve şifrelerine tekrar nasıl ulasabilirim

• w76 -

iyi günler kolay gelsin itemlerim gitmiş lütfen ilgilenin

• tenebris -

Hocam iyi akşamlar.K1-S1-M1 tüm köylerde madencilik yaparken sıkıntı yaşıyoruz,bazı arkadaşlarımız 30 lvl çarları yatırmaktan zevk alıyor.Sürekli illa biri var ve maden yapan çarları kesiyor,madenlerin güvenli bölgede olma ihtimali ya da map içerisinde çoğaltılma gibi bir durumu söz konusu olabilir mi ? gerçekten soğutuyorlar çünkü

• Shade -

Önerin için teşekkür ederiz. Önerini toplu olarak tartışmaya taşıdım, takım oylaması ile olumlu görülür ise bir sonra ki bakım da uygulanacaktır.

• lilililil -

Bu kaybolan itemler ile ilgili ne zaman bir bilgilendirme yapilacak sanki olmamis gibi davraniliyor ticket atiyoz discorda iletin deniyor oraya gidiyoruz aciklama olcak deniyor 125lvl petim gitti kim yardim edicek

• sezlak1 -

K.g Başkan neden son bir haftadir bir takım problemlerle karşılaşmak zorunda kalıyoruz?

• Shade -

Rohan2Global tek bir sunucu olmadığının farkına varalım öncelikle. 2 bölüm den oluşan bir sunucu dan bahsediyoruz. Malesef bazı aksaklıklar ve sorunlar olabiliyor. Önemli olan bu sorunların devam ettirilmemesi ve çözüme kavuşmasıdır. Bizler de çözüm için çalışıyoruz ve çözüyoruz da.