Shade Board Admin

• Male
  • 20
  • from Rohan2 Board Admin
  • Member since Oct 2nd 2018
Last Activity

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Muhammet97 -

GM çara bağlanırken bu bilgisayardan baglanamassın diyor bi yardım et oyuna giremiyom....

• Shade -

Özel mesaj kutunuza yanıt verildi, kontrol etmeniz de fayda var.

• Muhammet97 -

Size ulaşa bileceğim bi numara verin boyledenk gelip sorunu çözemiyoruz 1hafdadir çarıma giremiyorum sunucuya bağlanır ken bu bilgisayardan erişim engellendi diyor boşa zaman kaybediyorum ulaşabileceğim bi numara yazın yada discorttan konuşak

• Shade -

Discord adresimizi ziyaret ederek destek alabilirsiniz. Herhangi bir yetkili kişisel verilerini paylaşamaz.

• devran27s9s -

kardeşim oyund hakkında birsey söyleyecem bu oyunda yeni mavi kask var yarı insanlara karsı göç veriyor +0 5 yarı veriyor + 9 da 5 yarı veriyor bunda en az 15 yarı yada 20 yarı vermeniz lazımdı bunu bilerek mi yaptınız yoksa bilginiz yokmu diye söyleyim dedim bi size zahmet şu exxp artırın 90 lwl den sonea exp çok zor geliyor rica etcem bilgi verimisiniz

• Shade -

Kask ile ilgili herhangi bir problem görülmemektedir. Fakat, yanlışlık olduğunu düşünüp bizlere geri dönüş yaptığınız için sizlere teşekkür ederiz. Ek olarak ise, 90. seviyede "Sürgün mağarası 2. kat sonu"da gelişmeyi deneyin.

• onnumara -

MSN YE BAKTIM ıtemcıdıye yazmıssınız TUM HESAPLARIMIN ENGEL NEDENI sıze soruyorum ıtemcıyle alakalı alıs verıs gorusme bulusma konusma aklınıza ne gelırse varmı kanıtınız ıkı yıllık emegı çope atacak degılım. ıp ban atıyorsunuz ıp elınızde herhangı bır ıtemcı sıteye gırısım bıle varsa cıkar o kadar emınım kendımden yazık ya 165 bın dk mı heba ettırmem arkadaş.. lutfen carlarımın engelını kaldırınız...kg

• Shade -

Modem ayarlarınızı sıfırlayıp tekrar giriş yapmayı deneyin.

• onnumara -

modeme reset attım olmadı komşunun modemine baglandım gene aynı hesaplar gene engelli ne yapayım başka oyundan gerı kalmak ıstemıyorum acıl yardım edın...

• Shade -

Hesabınız normal ve maç ban olarak erişimi kapatılmıştır. Detaylı görüşmeler için destek talebi oluşturun ya da discord adresimizi ziyaret edin. discord.gg/RnfyHVG

• Muhammet97 -

GM çara bağlanırken bu bilgisayardan baglanamassın diyor bi yardım et oyuna giremiyom....

• onnumara -

slm lar destek bolumunede yazdım bu gun basıma gelen olayı butun heaplarım engellendı nedenını bılmek ıstıyorum aklım almıyor hesabımın bırının adı onnumarag9g ılglenırmısınız

• OTUZBES -

Merhabalar, bir kendini bilmez arkadaş oyun içi mesajdan aileme ve değerlerime küfür etmiştir. Bunun için ne gerektiğini bilmiyorum. Gereken şeyleri söylerseniz ss olur video olur sizinle paylaşmak ve gerekenin yapılmasını isterim.

• devran27s9s -

slm kardeşim ben devran discord tan gece pazar günü kapatılan hesap için konustum discord kulanmayı bilmedigim için burdan yazıyorum hesap adı devran27s9s devran 7 2 hesap bilgi verebilirmisiniz atila beye konusan size bilgi vercez deiler discord ta

• Shade -

Gerekli geri dönüşü yetkili arkadaşlarım yapmıştır.

• Dante39 -

Rohan2 gondor oyuncusuydum rohan2 eroborda basladıgımda 2 serverdede aynı ıd şifre kullandım ve suan rohan2 gondor daki çarlarım yok suan

• apomemo854 -

isengard da oyuna giremiyorum s9s falan işe yaramıyor gm yardım et ben bi daha o kadar uğtaşamam çar yapmak için

• Shade -

Konuyu incelemen de fayda var: board.rohan2.global/index.php?…2-ve-erebor-s3-birleşimi/

• RipCord -

KARAKTERİM SİLİNMİŞ, HESABIMDA ŞUAN AYNI İKİ TANE KARAKTER(yeni bir karakter açmıştım aynı hesabtan fakat çıkıp girdikden sonra yeni açtığım karakter gerçek karakterimin yerinede geçmiş) VAR LÜTFEN DÜZELTİN BU DURUMU KARAKTERİMİN İSMİ Falconer

• Shade -

Konuyu incelemen de fayda var: board.rohan2.global/index.php?…2-ve-erebor-s3-birleşimi/

• Serikli -

Sw ler birlesmis ancak isengard daki hesaplarimiza giris yapamiyoruz kabul etmiyor hesaplarimiz silindimi acaba yardimci olurmusunuz

• Shade -

• HeRo -

Banlı çarlar açıldımı acaba aylardır banlıydım rohan ilk svde açılırsa geleceğim tekrar kaç k lk itemim var

• Shade -

Gondor ve İsengard bölümleri açıldı. Fakat Erebot banları 1 hafta sonra açılacak.

• HeRo -

Yok ilk server rohanda hesabım vardı banı kalktımı acaba EfSaNe19 ismim dönüş yaparsanız tekrar indirip başlıycam

• Shade -

Tüm hesapların erişim engelleri kaldırıldı. Tabi Erebor bölümünde ki hesap erişimleri 1 hafta sonra kaldıralacak.

• HeRo -

Şuan erişemiyorum nasıl erişebilirim acaba gmaile ismimi yolluatıyorum ama diğer çar geliyo ulaşabilme imkanım varmı acaba

• HeRo -

Bayadır girmediğim için şifreyide bilmiyorum

• onurkaya1 -

Hesap problemı bendede var hocam isengard sunucusundakı kullanıcı adım ıle erebor'dakı kullanı adım aynıydı karakter ısımlerıde aynıydı suan aynı kullanıcı adı ıle gırdıgımda karakter cıkmıyor bayram secım ekranı cıkıyor

• Shade -

• hesoyam683 -

SA BENİM AYNI ID İLE EREBORN VE ISENGARDA HESABIM VARDI SEVERLER BİRLEŞMİŞ VE ISINGARDDAKİ HESABIM KAYBOLDU DESTEK SAYFASINDAN GİRİNCE EROR VERİYO O YÜZDEN BURDAN YAZDIM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

• ayaz61 -

beta ch1 açık

• Emrebasqan -

kapandı la :D

• ayaz61 -

la ne ettiniz oyuna gitti yine uşağum

• ayaz61 -

açıldı la

• ayaz61 -

büyük ihtimal açılmaz sabaha kadar kolay gelsin size

• ayaz61 -

sabaha kadar açılırmı tahminen agam

• Shade -

En kısa süre içerisin de açmayı planlıyoruz fakat maximum bekleme süremiz 48 saat olacak'tır.

• Emrebasqan -

tahmini süre ne kadar ?

• Emrebasqan -

oyun ne zaman açılacak?

• Shade -

Birleşme bitimi ile ilgili herhangi bir bitiş saati söyliyemeyiz. Birleşme bittiğin de ise duyurusu geçilecek'tir.

• halil1379a -

oyuna 17:00 baslangıc gosterılmıstır ama hala gırılmıyor ne zaman gırılecek

• Shade -

17:20'de birleşme başlayacağı söylenildi. Aktif olacak diye bir şey söylenmedi.

• babayaa123 -

Bende biyolog simgesine ve seviye görevlerine tıkladıgımda oyundan atıyor

• Shade -

Bildiriminiz için teşekkürler, kısa süre içerisin de çözüme kavuşturacağız.

• lOceanSea -

CEVAP BEKLİYORUM...

• Shade -

Merhaba, oyun bakıma alınmıştır. Şuanda girişler aktif.

• lOceanSea -

5 dk a dır giremiyorum acil düzeltinnn

• MekanınSahibi -

Discord beklıyorm 1 saatdir bakan yok

• Shade -

Şuanda bende discorddayım. Eğer "Support Waiting TR" odasına geçerseniz bir arkadaşımız ilgilenicektir.

• Oyuncu -

Mereba.ŞU EJDER OLAYINA EL ATIN MILLETTE EJDER BOTU VAR EJDERDE ÇIKMASI ILE GIRMESI BIR OLUYO ÇÖZÜM:EJDER YAPAN KISI BELLİ BİR BEKLEME SURESU VERIN. 3 GUNDUR EJDERE YAPAMIYORUM MILLLET SIRADA BEKLIYO.

• Shade -

"Öneriler, Görüşler ve Şikayetler!" konusunda görüşlerinizi detaylı bir şekilde bizlere iletebilirsiniz.

• emoxmemo -

selamun aleykum sorum olacaktı oyunu indirdim metin2 nin içine attım kullanıcı gırıs ekranı gelırken kapanıyor nedeni nedir

• Shade -

"Rohan2GlobalFullClient" klasöre çıkarın ve "Roham2Global.exe" adlı uygulamayı açmayı deneyin. Ekstra olarak Metin2 içerisine atmanıza gerek yok.

• emoxmemo -

çıkartıyorumda bu crashsender1403 uglulama olan dosyanın üzerinde küçük kırmızı çarpı işareti var bu normal mi?

• ANKARALI -

dc banı halen devam edıyor blgnıze emre #9307

• ANKARALI -

burdaki ismın aynısı olması lazım reis birde rohanda çarım vardı keşke açsanız banı ban affı olurmu acaba okadar emek vardı

• Shade -

Herhangi bir yasak görülmüyor discord ağın da. Kullanıcı adınızın doğru olduğun dan emin olun.

• ANKARALI -

emre #9307 hala dcden banım kalkmamış usta bari banı kaldırın dcden ya hıle kufur paylaşanı atcaz atamıyoz