Shade Board Admin

• Male
  • from Board Admin
  • Member since Oct 2nd 2018
Last Activity
, Viewing forum Genel Tartışma

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• yuri67 -

Merhabalar.Hem M2 oynayıp hem film izlediğim sırada TGM Joer nickli yetkili tarafından süresiz banlandım.Sebebi ise 3dk içinde ona cevap yazmamam.Çift ekranda bi yandan sadece metinlere tıklayarak otomatik saldırı ile kesip diğer yandan film izliyordum.Çok hızlı akan bi chatte ve oyuna odaklanmamış durumdayken yazdığı şeyi görmediğim için üçüncü parti yazılım kullandığım gerekçesiyle süresiz ban yedim.Anlamlandıramadım bu olayı.Bilgilendirirseniz sevinirim.

• ADALETISTIYORUM -

board.rohan2.global/index.php?…m/&postID=12552#post12552
    hocam lütfen konuyla ilgilenirminiz çok önemli

• serkangnyy -

Destek ekıbı yokmu oyunda 1saattir magdurum burada

• clamatis123 -

hocam bir şey soracaktım ben. her zaman pet ismi olarak aynı ismi kullanırım demin 3 tane razadör yumurtası açtım adlarını da kaybolan petimin de adı olan Narnia koydum ama çıkan petleri sattım sonra kendi kaybolan petime sağ tıkladım ve 1 lvl olarak az önce açtığım petlerden sonuncusunun özelliğini taşıyarak çıktı adı da Narnia diye değil de 's diye çıktı pet tipi prizmatik ama 1 lvl ve hp savunma ve strsi önceki düşük petin özellikleri yani şimdi ne olacak benim petim bulunabilecek değil mi ??

• havo6767 -

merhaba oyuna giriş yapamıyoruz suan nedeni nedir acaba sunucuyla iletişim kurulamadı diyor ?

• Shade -

Rohan2, Gondor ve İsengard kesintisiz devam ediyor. Bir bağlantı hatası görülmemekte.

• falsecan -

kolay gelsin ben köyde oturuyorum internetim laglı bi arakadas sürekli bana bulastıgı ıcın pm ve fısıltı blockladım videoya almıs internetim laglı kesik kesik oldugu için hileli gibi görünmüşüm oyun ici nickim FcN isengard sunucusunda oynuyorum . daha once gondor sw nızde oynadım ordada nıckım falsecan hile kullansam ordada ban yerdim , ben rohan2 ve ekibini cok seviyorum oyunu bırakmak istemıyorum teamviever verebılırım hesabımı ınceleyebilrsiniz lutfen gerekenı yapın banı kaldırın yoksa bırakma zorunda kalacagım oyunu lagdan dolayı dagdan dolastıgım ustunden aşar gibi görünmüş size yemin ederim hiçbirsey yok bende sizlere güveniyorum nick FcN isengard sunucu

• kadirocalss -

Sa RainGod adlı şahsiyeti banlatabilirmisiniz lütfen kulede haritayı açmıyor KURAL İHLALİ

• alpo2020 -

Ss nereden atabilirm size?

• azuka123 -

dcye geçersiz davet yazıyor bende buradan yazıcam İSANGARD 1.OLAN EİSBRECHER İN ss var server bug bulup kulannmış ve oyle bırıncı oldugunu iddia edıyor hak yemeyelim yarışmada bende vardım ama bunlar gıbı yuzunden cekıldım.

• Shade -

Yeni davet linkine tıklayarak, destek bekleme odasın da bekleyin. Bir yetkili sizinle ilgilendiğin de, ona sorunu anlatırsınız.
      Discord: discord.gg/tuqcpzW

• caner81 -

isengard 20 de açılacak dendi açılmadı neden acaba

• Shade -

İncelemeler yapılıyor, kısa süre içerisin de aktif edilecek'tir.

• gokalp05 -

EFENDIM TWİTCH BAŞVURUMUZU YAPTIK HAYIRLISI NEYSE O OLSUN İYİ ÇALIŞMALAR LEJYON

• ScampSoulBR -

REİS SONUÇLAR NE ZAMAN ÇIKAR YOUTUBE PARTNERLİK.

• Shade -

Onaylanan başvurulara geri dönüş yapılıyor. Eğer başvurunuz onaylanır ise, kısa süre içerisin de geri dönüş sağlanır.

• ScampSoulBR -

ortalama 1 günde gelirmi.

• Shade -

Maximum 48 saat içerisin de dönüş yapılacak.

• BOZOKLU -

hizliresim.com/MV4Xrg i.hizliresim.com/MV4Xrg.jpg HİDRA ÖNÜ ADAM KESMEK ŞİKAYETCİYİM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM HİDRA YAPAMIYORUZ EN GEL OLUYORLAR BUFUMUZ GİDİYOR KESEMIYORUZ GEREĞİNİN TEKRAR YAPILMASINI ARZ EDERİM

• Shade -

Selam, hidra bekçisi önünde düellolara karışmıyoruz. Fakat, Hidra bekçisinin içerisine girip tıklanmasına engel olan oyunculara işlem yapıyoruz.

• BOZOKLU -

HİDRA GİRMEK İÇİN BALIKÇI ÖNÜNDE ÇARLARIMI KESTİLER HER SEFERİNDE KESİYOLAR SS FOTOSUNU ALDIM NEREYE ATICAM ACABA YARDIMCI OLURMUSUNUZ ŞİKAYETİCİYİM HER SEFERİNDE KESİYOLAR HİDRA YAPAMIYORUZ

• Shade -

Selam, hidra bekçisi önünde düellolara karışmıyoruz. Fakat, Hidra bekçisinin içerisine girip tıklanmasına engel olan oyunculara işlem yapıyoruz.

• ue2000 -

ue2000 - 2 dakika önce
    Şu an hesabım banlandı sebebi ise itemci.com bakın, ben üniye hazırlanan bir öğrenciyim ve oyuna farm yapacak saati ayıracak kadar vaktim yok . Server açılalı aylar oldu itemler ciddi pahalılıkta . GM lerde itemci.comda satış yapıyor ve onlardan aldım. Bakın şu türkiye şartlarında biriktirebildiğimi bu oyuna zevk almak için yatırdım. Kimseye ne küfür ne hakaret ne dolandırıcılık yaptım? Her yeni başlayana yardım ettim ne varsa verdim serverde YouNNGA nickini tanıyan herkese sorun kime ne ayıbım olmuş . Lütfen ya tüm param o hesapta lütfen açar mısınız? Cidden binlerce won biriktirecek kadar hayatta zamanım yok bulunduğum şartlarda yüzümü güldüren tek şey bu oyundu . Bana bunu neden yaptınız? Lütfen açıklayın.

• IMPOSSBILE -

merhaba ımpossıble adlı çarım ban yedi ama neden yedini nerden ögrencem 1000n dan fazla eşya vardı 400 won bide o kadar emek verdim ve neden ban yedini bilmiorum

• OLCAYTO1111 -

MİTSİ SİMYA YÜZÜNDEN BATTIM ARKADAŞ. BAŞARI ORANLARI BUKADAR ÇOK DÜŞÜRÜLÜRMÜ...1K WON HARCADIM BİTANE TERTEMİZ MİTSİ YAPAMADIM

• alperxd -

merhaba , meley de sorun mu var ? meley sandıkları ıcı boş cıkıyor , ve cogu zaman odadan atıyor . Yardımcı olursanız cok sevınırım

• Shade -

Meley'de bir sorun gözükmüyor. Duvar kenarların da slot kesmemeye özen gösterin. Sandık hakkın da bildiriminiz ise kontrol edilecek.

• BERKGLVRN -

Size nasıl msj atabilrm youtbel ile ilgili

• BERKGLVRN -

Bana özelden yazarmısınz.

• Shade -

Forum adresimize üye olursanız, özel mesaj ile görüşme yapabiliriz.

• berkglvrn -

msj bakarmsnz

• posa4125 -

İyi günler ben 2. el bir laptop aldım fakat bu bilgisayardan oyuna girerken bu bilgisayardan erişim engellendi diyor bunu d,zeltmenin yolu nedir acaba

• Shade -

Selam, aldığınız laptop oyun kurallarına uymadığın'dan dolayı askıya alınmış olabilir. Discord adresimizi ziyaret ederek, yetkili arkadaşlarım ile görüşün. discordapp.com/invite/r2T5D35

• IKeqShqiptar -

İyi günler torrent güncelleme hatası alıyorum.Forumda yazılan herşeyi yapmama rağmen düzelmedi ne yapmalıyım?

• brknm -

bu oyuna girerken torrent patch hatasını nasıl düzelticez

• Eskimo35 -

Şu an sunucu aktif mi giriş yapamıyorum sunucuya bağlanırken hata alıyorum

• sensin1234 -

Selamın aleyküm bana yardımcı olursanız cok sevinirim hesabım çalındı nasıl çaldılar bilinmiyor 2k lık hesabım gitti lütfen yardımcı olun lütfen e_mail attım bakın

• ReßeLLiouS -

Kardeşim bu efsun botu ocamızı söndürdü yaw şununla artık bı ilgilenilse rohan açıldı açılalı aynı sorun i.hizliresim.com/ZXYEM0.jpg laga girip bözle oluyor gelen efsunda gidiyor

• Shade -

Oyunu açtığınız da efsun botunu sadece 1 defa açın. 2. defa açtığınız da, yazılar üst üste binmekte dir. 1 kere açmaya özen gösterin ve ışınlanmayın. Bu sorunu kısa süre de çözeceğiz.

• ReßeLLiouS -

kardeşim bi defa basıyorum sabit yerımde atıyorum inş en kısa sürede çözülür bu sorun ocamızı söndürmü bu efsun

• ReßeLLiouS -

Kardeşim Simyacidan Enerji Parcası Üretcez ama bu Silahi enerji Parçasına çevir Ekranı gelip ebete basınca ekranın altı üstü Kararıyor Bugda kalıyor ve enerji oluşmuyor Server Rohan

• yasin2238 -

i.hizliresim.com/jgnp6W.png i.hizliresim.com/oX7pVX.png i.hizliresim.com/V9YNDB.png i.hizliresim.com/nQrplN.png i.hizliresim.com/v64VPA.png i.hizliresim.com/16dBEB.png bu gibi insanlarla ilgilenip ıp ban atarmısınız lütfen para istedi yok dedim diye pic gibi kelimeler sarf etti annenin kim olduğunu kanıtlamak zorunda değilsin diyip kapatmıştım muhabbeti o yüzden geçmiş mesajlar yok malesef burda ki küfürleride gayet yeterli lütfen oyundan temelli men edin belli ki bu yan hesabı

• kolikcocuk15 -

Discord adresinizi paylaşır mısınız oyun içi bi problemim var onları danışmak istiyorum.

• pazarchar52 -

Merhaba Shade. Global da My10ezz nickini kullanıyorum 96 level savaşçı Az öcne razador girdim tüm kapıları açtım son kapı bug gibi birşeye girdi açılmadı yaklaşık bi 25 dk bekledım metin taşı gelmedı ve bununla ilgili video mu çektım ama nereye atıcam bılmıoyrum yardımcı olurmusunuz ?

• YurikoOmega -

board.rohan2.global/index.php?…%A7mal%C4%B1%C4%9F%C4%B1/

Burada Takım Liderinizin söylediği pazartesi geleceği söylenen [Cumartesi günü söylendi yani pazartesiden 2 gün önce] güncelleme ne zaman getirilecek ?

• flexman372 -

Oyun patch i ile ilgili bir sikintim var mesajdan yazdim yardimci olabilir misiniz?