Shade Board Admin

• Bay
  • Konum $user->location}
  • Eski kullanıcı adı d4rkw0r1d
  • 2 Ekm 2018 tarihinden itibaren üye
Son Etkinlik

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• alpo2020 -

Ss nereden atabilirm size?

• azuka123 -

dcye geçersiz davet yazıyor bende buradan yazıcam İSANGARD 1.OLAN EİSBRECHER İN ss var server bug bulup kulannmış ve oyle bırıncı oldugunu iddia edıyor hak yemeyelim yarışmada bende vardım ama bunlar gıbı yuzunden cekıldım.

• Shade -

Yeni davet linkine tıklayarak, destek bekleme odasın da bekleyin. Bir yetkili sizinle ilgilendiğin de, ona sorunu anlatırsınız.
      Discord: discord.gg/tuqcpzW

• caner81 -

isengard 20 de açılacak dendi açılmadı neden acaba

• Shade -

İncelemeler yapılıyor, kısa süre içerisin de aktif edilecek'tir.

• gokalp05 -

EFENDIM TWİTCH BAŞVURUMUZU YAPTIK HAYIRLISI NEYSE O OLSUN İYİ ÇALIŞMALAR LEJYON

• ScampSoulBR -

REİS SONUÇLAR NE ZAMAN ÇIKAR YOUTUBE PARTNERLİK.

• Shade -

Onaylanan başvurulara geri dönüş yapılıyor. Eğer başvurunuz onaylanır ise, kısa süre içerisin de geri dönüş sağlanır.

• ScampSoulBR -

ortalama 1 günde gelirmi.

• Shade -

Maximum 48 saat içerisin de dönüş yapılacak.

• BOZOKLU -

hizliresim.com/MV4Xrg i.hizliresim.com/MV4Xrg.jpg HİDRA ÖNÜ ADAM KESMEK ŞİKAYETCİYİM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM HİDRA YAPAMIYORUZ EN GEL OLUYORLAR BUFUMUZ GİDİYOR KESEMIYORUZ GEREĞİNİN TEKRAR YAPILMASINI ARZ EDERİM

• Shade -

Selam, hidra bekçisi önünde düellolara karışmıyoruz. Fakat, Hidra bekçisinin içerisine girip tıklanmasına engel olan oyunculara işlem yapıyoruz.

• BOZOKLU -

HİDRA GİRMEK İÇİN BALIKÇI ÖNÜNDE ÇARLARIMI KESTİLER HER SEFERİNDE KESİYOLAR SS FOTOSUNU ALDIM NEREYE ATICAM ACABA YARDIMCI OLURMUSUNUZ ŞİKAYETİCİYİM HER SEFERİNDE KESİYOLAR HİDRA YAPAMIYORUZ

• Shade -

Selam, hidra bekçisi önünde düellolara karışmıyoruz. Fakat, Hidra bekçisinin içerisine girip tıklanmasına engel olan oyunculara işlem yapıyoruz.

• ue2000 -

ue2000 - 2 dakika önce
    Şu an hesabım banlandı sebebi ise itemci.com bakın, ben üniye hazırlanan bir öğrenciyim ve oyuna farm yapacak saati ayıracak kadar vaktim yok . Server açılalı aylar oldu itemler ciddi pahalılıkta . GM lerde itemci.comda satış yapıyor ve onlardan aldım. Bakın şu türkiye şartlarında biriktirebildiğimi bu oyuna zevk almak için yatırdım. Kimseye ne küfür ne hakaret ne dolandırıcılık yaptım? Her yeni başlayana yardım ettim ne varsa verdim serverde YouNNGA nickini tanıyan herkese sorun kime ne ayıbım olmuş . Lütfen ya tüm param o hesapta lütfen açar mısınız? Cidden binlerce won biriktirecek kadar hayatta zamanım yok bulunduğum şartlarda yüzümü güldüren tek şey bu oyundu . Bana bunu neden yaptınız? Lütfen açıklayın.

• IMPOSSBILE -

merhaba ımpossıble adlı çarım ban yedi ama neden yedini nerden ögrencem 1000n dan fazla eşya vardı 400 won bide o kadar emek verdim ve neden ban yedini bilmiorum

• OLCAYTO1111 -

MİTSİ SİMYA YÜZÜNDEN BATTIM ARKADAŞ. BAŞARI ORANLARI BUKADAR ÇOK DÜŞÜRÜLÜRMÜ...1K WON HARCADIM BİTANE TERTEMİZ MİTSİ YAPAMADIM

• alperxd -

merhaba , meley de sorun mu var ? meley sandıkları ıcı boş cıkıyor , ve cogu zaman odadan atıyor . Yardımcı olursanız cok sevınırım

• Shade -

Meley'de bir sorun gözükmüyor. Duvar kenarların da slot kesmemeye özen gösterin. Sandık hakkın da bildiriminiz ise kontrol edilecek.

• BERKGLVRN -

Size nasıl msj atabilrm youtbel ile ilgili

• BERKGLVRN -

Bana özelden yazarmısınz.

• Shade -

Forum adresimize üye olursanız, özel mesaj ile görüşme yapabiliriz.

• berkglvrn -

msj bakarmsnz

• posa4125 -

İyi günler ben 2. el bir laptop aldım fakat bu bilgisayardan oyuna girerken bu bilgisayardan erişim engellendi diyor bunu d,zeltmenin yolu nedir acaba

• IKeqShqiptar -

İyi günler torrent güncelleme hatası alıyorum.Forumda yazılan herşeyi yapmama rağmen düzelmedi ne yapmalıyım?

• brknm -

bu oyuna girerken torrent patch hatasını nasıl düzelticez

• Eskimo35 -

Şu an sunucu aktif mi giriş yapamıyorum sunucuya bağlanırken hata alıyorum

• sensin1234 -

Selamın aleyküm bana yardımcı olursanız cok sevinirim hesabım çalındı nasıl çaldılar bilinmiyor 2k lık hesabım gitti lütfen yardımcı olun lütfen e_mail attım bakın

• ReßeLLiouS -

Kardeşim bu efsun botu ocamızı söndürdü yaw şununla artık bı ilgilenilse rohan açıldı açılalı aynı sorun i.hizliresim.com/ZXYEM0.jpg laga girip bözle oluyor gelen efsunda gidiyor

• Shade -

Oyunu açtığınız da efsun botunu sadece 1 defa açın. 2. defa açtığınız da, yazılar üst üste binmekte dir. 1 kere açmaya özen gösterin ve ışınlanmayın. Bu sorunu kısa süre de çözeceğiz.

• ReßeLLiouS -

kardeşim bi defa basıyorum sabit yerımde atıyorum inş en kısa sürede çözülür bu sorun ocamızı söndürmü bu efsun

• ReßeLLiouS -

Kardeşim Simyacidan Enerji Parcası Üretcez ama bu Silahi enerji Parçasına çevir Ekranı gelip ebete basınca ekranın altı üstü Kararıyor Bugda kalıyor ve enerji oluşmuyor Server Rohan

• yasin2238 -

i.hizliresim.com/jgnp6W.png i.hizliresim.com/oX7pVX.png i.hizliresim.com/V9YNDB.png i.hizliresim.com/nQrplN.png i.hizliresim.com/v64VPA.png i.hizliresim.com/16dBEB.png bu gibi insanlarla ilgilenip ıp ban atarmısınız lütfen para istedi yok dedim diye pic gibi kelimeler sarf etti annenin kim olduğunu kanıtlamak zorunda değilsin diyip kapatmıştım muhabbeti o yüzden geçmiş mesajlar yok malesef burda ki küfürleride gayet yeterli lütfen oyundan temelli men edin belli ki bu yan hesabı

• kolikcocuk15 -

Discord adresinizi paylaşır mısınız oyun içi bi problemim var onları danışmak istiyorum.

• pazarchar52 -

Merhaba Shade. Global da My10ezz nickini kullanıyorum 96 level savaşçı Az öcne razador girdim tüm kapıları açtım son kapı bug gibi birşeye girdi açılmadı yaklaşık bi 25 dk bekledım metin taşı gelmedı ve bununla ilgili video mu çektım ama nereye atıcam bılmıoyrum yardımcı olurmusunuz ?

• YurikoOmega -

board.rohan2.global/index.php?…%A7mal%C4%B1%C4%9F%C4%B1/

Burada Takım Liderinizin söylediği pazartesi geleceği söylenen [Cumartesi günü söylendi yani pazartesiden 2 gün önce] güncelleme ne zaman getirilecek ?

• flexman372 -

Oyun patch i ile ilgili bir sikintim var mesajdan yazdim yardimci olabilir misiniz?

• WitchDoctor -

Özel mesaja bakar mısınız?

• maykemilio -

LOG Hatası alıyorum oyun açılmıyor lütfen yardım edin. Bilgisayarım yeni windows 10

• Shade -

Selam, oyun klasörünü de bulunan tüm (.bin) uygulamalarını kaldırıp, tekrar oyunu açmayı deneyin.

• reCAPTCHA -

Lütfen yardım edin oyun tam ekran olmuyor acil yardım lütfen

• Shade -

Selam, klasör içerisin de bulunan "Config" uygulamasın dan ayarları düzenleyebilirsiniz.

• Fenomen22866 -

AkBank uygulaması ile para havale eder isem direk hesabıma ep yatacakmı ya da Bilgi fişi olmadığından dolayı ep gelmeme gibi bir olay olabilir mi çünki başka sunucularda bilgi fişinin fotoğrafını v.b yazılı işlem ile onay yapılıyordu Yanıtlarsan Sevinirim Teşekkürler

• Melihcan54 -

Şöyle söyleyim ben köprüden gecerken gectikden sonra adamın hemen benim sağ tarafımdan köprüden gecmemesi normalmi acaba direk kuyudan gecip gelmiş gibi gözükmesi

• Shade -

Selam, bazen internet ağlarınız da yavaşlama ya da diğer kullanıcının ağı size göre hızlı ise, ora dan geçip gitmiş tir bile. Fakat siz de, yeni geçiyor gibi gözüküp farklı alanlar da yürüyor gözükebilir. Herhangi bir bug ya da hile sayılmaz.

• Melihcan54 -

Peki Anladım Bi arkadaşa yazdım Biraz itiraf atiyomuşuz gibi oldu ama ben gördüğümü söyledim sonucta

• Melihcan54 -

İftira

• melihcan54 -

başkan adam HzCastiel BÜYÜLÜDE WHALHACK GİBİ GÖRÜNDÜ BÖYLE Bİ BUG OLABİLİRMİ

• Shade -

Selam, Rohan2 ve Gondor sunucuların da tüm hileler fix. Bir hile olduğunu idda ediyorsanız, video ya kaydederek bize iletebilirsiniz.

• lesbi1234 -

:D