Shade Board Admin

• Male
  • 20
  • from Rohan2 Board Admin
  • Member since Oct 2nd 2018
Last Activity

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• apomemo854 -

isengard da oyuna giremiyorum s9s falan işe yaramıyor gm yardım et ben bi daha o kadar uğtaşamam çar yapmak için

• Shade -

Konuyu incelemen de fayda var: board.rohan2.global/index.php?…2-ve-erebor-s3-birleşimi/

• RipCord -

KARAKTERİM SİLİNMİŞ, HESABIMDA ŞUAN AYNI İKİ TANE KARAKTER(yeni bir karakter açmıştım aynı hesabtan fakat çıkıp girdikden sonra yeni açtığım karakter gerçek karakterimin yerinede geçmiş) VAR LÜTFEN DÜZELTİN BU DURUMU KARAKTERİMİN İSMİ Falconer

• Shade -

Konuyu incelemen de fayda var: board.rohan2.global/index.php?…2-ve-erebor-s3-birleşimi/

• Serikli -

Sw ler birlesmis ancak isengard daki hesaplarimiza giris yapamiyoruz kabul etmiyor hesaplarimiz silindimi acaba yardimci olurmusunuz

• Shade -

• HeRo -

Banlı çarlar açıldımı acaba aylardır banlıydım rohan ilk svde açılırsa geleceğim tekrar kaç k lk itemim var

• Shade -

Gondor ve İsengard bölümleri açıldı. Fakat Erebot banları 1 hafta sonra açılacak.

• HeRo -

Yok ilk server rohanda hesabım vardı banı kalktımı acaba EfSaNe19 ismim dönüş yaparsanız tekrar indirip başlıycam

• Shade -

Tüm hesapların erişim engelleri kaldırıldı. Tabi Erebor bölümünde ki hesap erişimleri 1 hafta sonra kaldıralacak.

• HeRo -

Şuan erişemiyorum nasıl erişebilirim acaba gmaile ismimi yolluatıyorum ama diğer çar geliyo ulaşabilme imkanım varmı acaba

• HeRo -

Bayadır girmediğim için şifreyide bilmiyorum

• onurkaya1 -

Hesap problemı bendede var hocam isengard sunucusundakı kullanıcı adım ıle erebor'dakı kullanı adım aynıydı karakter ısımlerıde aynıydı suan aynı kullanıcı adı ıle gırdıgımda karakter cıkmıyor bayram secım ekranı cıkıyor

• Shade -

• hesoyam683 -

SA BENİM AYNI ID İLE EREBORN VE ISENGARDA HESABIM VARDI SEVERLER BİRLEŞMİŞ VE ISINGARDDAKİ HESABIM KAYBOLDU DESTEK SAYFASINDAN GİRİNCE EROR VERİYO O YÜZDEN BURDAN YAZDIM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

• ayaz61 -

beta ch1 açık

• Emrebasqan -

kapandı la :D

• ayaz61 -

la ne ettiniz oyuna gitti yine uşağum

• ayaz61 -

açıldı la

• ayaz61 -

büyük ihtimal açılmaz sabaha kadar kolay gelsin size

• ayaz61 -

sabaha kadar açılırmı tahminen agam

• Shade -

En kısa süre içerisin de açmayı planlıyoruz fakat maximum bekleme süremiz 48 saat olacak'tır.

• Emrebasqan -

tahmini süre ne kadar ?

• Emrebasqan -

oyun ne zaman açılacak?

• Shade -

Birleşme bitimi ile ilgili herhangi bir bitiş saati söyliyemeyiz. Birleşme bittiğin de ise duyurusu geçilecek'tir.

• halil1379a -

oyuna 17:00 baslangıc gosterılmıstır ama hala gırılmıyor ne zaman gırılecek

• Shade -

17:20'de birleşme başlayacağı söylenildi. Aktif olacak diye bir şey söylenmedi.

• babayaa123 -

Bende biyolog simgesine ve seviye görevlerine tıkladıgımda oyundan atıyor

• Shade -

Bildiriminiz için teşekkürler, kısa süre içerisin de çözüme kavuşturacağız.

• lOceanSea -

CEVAP BEKLİYORUM...

• Shade -

Merhaba, oyun bakıma alınmıştır. Şuanda girişler aktif.

• lOceanSea -

5 dk a dır giremiyorum acil düzeltinnn

• MekanınSahibi -

Discord beklıyorm 1 saatdir bakan yok

• Shade -

Şuanda bende discorddayım. Eğer "Support Waiting TR" odasına geçerseniz bir arkadaşımız ilgilenicektir.

• Oyuncu -

Mereba.ŞU EJDER OLAYINA EL ATIN MILLETTE EJDER BOTU VAR EJDERDE ÇIKMASI ILE GIRMESI BIR OLUYO ÇÖZÜM:EJDER YAPAN KISI BELLİ BİR BEKLEME SURESU VERIN. 3 GUNDUR EJDERE YAPAMIYORUM MILLLET SIRADA BEKLIYO.

• Shade -

"Öneriler, Görüşler ve Şikayetler!" konusunda görüşlerinizi detaylı bir şekilde bizlere iletebilirsiniz.

• emoxmemo -

selamun aleykum sorum olacaktı oyunu indirdim metin2 nin içine attım kullanıcı gırıs ekranı gelırken kapanıyor nedeni nedir

• Shade -

"Rohan2GlobalFullClient" klasöre çıkarın ve "Roham2Global.exe" adlı uygulamayı açmayı deneyin. Ekstra olarak Metin2 içerisine atmanıza gerek yok.

• emoxmemo -

çıkartıyorumda bu crashsender1403 uglulama olan dosyanın üzerinde küçük kırmızı çarpı işareti var bu normal mi?

• ANKARALI -

dc banı halen devam edıyor blgnıze emre #9307

• ANKARALI -

burdaki ismın aynısı olması lazım reis birde rohanda çarım vardı keşke açsanız banı ban affı olurmu acaba okadar emek vardı

• Shade -

Herhangi bir yasak görülmüyor discord ağın da. Kullanıcı adınızın doğru olduğun dan emin olun.

• ANKARALI -

emre #9307 hala dcden banım kalkmamış usta bari banı kaldırın dcden ya hıle kufur paylaşanı atcaz atamıyoz

• cagri2695 -

yenı sw acılmıcakmı bugun arkadaslar ya

• ANKARALI -

usta şu dcden banları akldırsanızda bızde yenı svye baslasak

• Shade -

Discord kullanıcı adınız nedir?

• ANKARALI -

reis emre #9307 bu şekilde yazıyo adım birde ban affı olsa ilk svden banlı çarım var

• ANKARALI -

reis banlı çarı açsanız yen sv actıgınız gbı bızde svler bırleştı saten oynumuza dönsek

• mahircan231 -

erebordaki bossların ne itemi attığını göremedim paylaşmamışsınız galiba

• Shade -

Erebor, İsengard ve Gondor bölümlerin de, Boss İnfo sistemi mevcut zaten. Erebor bölümü aktif olduğun da boss üzerine tıklıyarak düşen eşyaları görebileceksiniz. Sandık içerikleri ise, tüm bölümler de aynıdır. Yavaş yavaş forum üzerin den sandık içeriklerini paylaşıyoruz farkına varmışsınız'dır. Biraz sabırlı olmanızı istiyoruz...

• gokselo6 -

ya ustam rohan benim çarla gondor daki çarım hesap adı aynıydı ne yapmam gerekiyor çarım yok suan da

• Shade -

Rohan2 bölümün den Gondor bölümüne geçen oyuncular kullanıcı adının sonuna "r9r" ekleyerek erişim sağlayabilir.
      Eğer sorun hala devam ediyor ise, destek talebi oluşturmanız da fayda var. Hızlı çözüm için discord platformumuzu ziyaret edin.
      Discord: discordapp.com/invite/E8Sn82y
      Destek: rohan2.global
      Not: Discord davet bağlantısı geçersiz ise, şu bağlantıya tıklayabilirsiniz: discord.gg/cABQw4c

• 4311maviAy4311 -

Selam carima giremiyorum yardımcı olursanız sevinirim EfEcAnEFSOOO

• Shade -

Rohan bölümün den Gondor bölümüne giriş yapmak için, kullanıcı adınızın sonuna ""r9r" ekleyip giriş yapmayı deneyin.

• kuzey -

sa svler birleşti benim rohanda da gordonda çarım vardı ama ikisinin de id girişi aynıydı birine girebiliom sadece dierine girmiorum yardımcı olursnız seviniriim kardeşim tşklr

• yalcin34 -

çarım ban yedi ticket atım lütfen ilgilenirmisiniz efendim