Thunder Takım Lideri

• Male
  • 1
  • Member since Oct 2nd 2018
Last Activity

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Mert Gns -

3 Server Birleşimi Yapıldıktan Sonra Yeniden Eski Hesabıma Giriş Sağlayamadım Yeni İd İstedim Ama O Bölgeye Giriş İzininiz Yok Diye Bir Sayfa Açılıyor Ne Yapmam Gerekmekte Yardımcı Olabilirmisiniz.

• wox -

3 KİŞİ BAN YEDİK DCDENDE BANLADILAR ANLAMADIM Bİ KUSURUMUZ DA OLMADI KÜFÜR ETMEDİK HİÇBİRŞEY YAPMADIK SİTEDEN FACEDEN OYUNDAN BANLADILAR
    AVCILAR HİÇ SAVUNMA YAPMAMIZA İZİN VERMİYOR HERYERDEN BANLIYOR

• Devran27 -

Slm oyunda küfür eden var fotosunu aldım

Nasıl gönderecem

• Sikayetci -

Rohan2 global'dan Numarama sürekli SMS geliyor numaramı silin yetkili yokmu

• alperennc -

oyunda bot kulanımı var ve ben b unları vidyo aldım gerekenin yapılmasını istiyorum youtu.be/Vg6S8Bs5Mt8

• soykan153 -

isengard sitesine giremiyorum ve kayıt olamadığım için oynayamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

• Krasicme -

SUNUCUNUZ TÜRKİYENİN EN İYİ PVP SERVERİ LAKİN BUGÜN YAŞADIĞIM SORUNU SİZE ANLATMAK İSTİYORUM TİCARET ESNASINDA OYUNUN ATMASIYLA BİRLİKTE BİR MİKTAR PARAM GİTTİM VE SOHBET KISMINDAN GM LERİN BANA ULAŞMASINI SİTEDİM CANLI DESTEĞE BAŞVURDUM AMA GMLERİN YAPTIĞI TEK ŞEY SOHBETTEN BLOKLAMAK SONRA DİĞER HESABIMDAN BİŞEYLER YAZDIKTAN SONRA 2 HESABIMDA TAMAMEN BANLANDI HESAPLARIMIN BANINI AÇILMASINI İSTEMİYOTUM AMA BU SORUN BÜYÜK MEVLALARLA TİCAER YAPAN ARKADAŞLARIN BAŞINA GELİRSE SORUNUN DAHA BÜYÜK OLACAĞINI DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN YAZIOYRUM UMARUM BU OLAYI EN KISA ZAMANDA DÜZELTİR MUTLU VE HUZRULU Bİ ORTAM YARATIRSINIZ

NOT GMLERİN SADECE OYUNCULARI BAN VEYA SOHBETLERİNİN BLOKLANMASIYLA SORUMLU OLMASINI DEĞİL OYUNCULARA YARDIM ETMESİ DAHA MANTIKLI OLUR.

• Kadir Engin -

Katılıyorum kardeşm benım carımda ban yedı kımse yardım etmıyor o kdr emek var ama carım ban yedı yardım ıstedımm tıcket attım baska cardan ona bıle dönen yok turkıyenın en ıyı svpsı olup oyle olmaları sasırtıyor benı

• darklqrd1 -

Günlerdir erebor için açıklama bekliyoruz,erebor şu an oynanamayacak düzeye geldi lütfen artık duyuru yapılacak demek yerine ne yapılacagı hakkında bılgı verır mısınız ve bır an once bıseyler yapar mısınız
    teşekkürler.

• Kadir Engin -

CARIM BANLADI ANLAMI BILMIYORUM YARDIM CI OLURMUSUNUZ LUTFEN

• Kadir Engin -

dün saat oglen 4 .5 gbı carım banlandı sebebını bılmıyorum sızden rıca edıyorum ılgılenırmısınızz YETKILILER

• Escanor -

Dünyayı dünya yapan içindeki insanlardır. İnsanı insan yapan içindeki imandır. Rabbim doğru yoldan ayırmasın bizi! Amin. Hayırlı nurlu cumalar.

• OYUNCU23 -

BİR BİLGİLENDİRME YAPARSANIZ EĞER NE ZAMAN BAŞLICAGINA DAİR ÇOK IYI OLUR

• OYUNCU23 -

TURNUVA NEZAMAN BAŞLAYACAK BILGISI OLAN VAR

• ClaverWolf -

TURNUVA HALA BAŞLAMADI BİLGİLENDİRMEDE OLMADI SON DURUM NEDİR

• alperc2 -

board.rohan2.global/index.php?…%B1z-yere-banland%C4%B1m/

günlerdir haksız yere banlı tutuluyorum. lütfen iletişime geçelim. banımı açın demiyorum, zaten tekrardan incelerseniz beni dinleyip hata olduğunu görmüş olacaksınız.

• Trisha -

Böyle güzel bir serverin forumunhn daha aktif kullanılması için bir şeyler yapılmalı nacizane görüşümdür.Tr den geldim forumunuza.İyi forumlar

• TrooySS -

ATilla Bey Sizi Bir Konuya ekledım bakar mısınız rıca etsem 8bın tl ep cektııgm çarım sılındı ılgılenın artık 4ay oldu atılla bey...

• SkyLAN -

Neden hicbir yetkili forumlarda yazılan şeylere dönüş yapmıyor bir hafta oldu

• SkyLAN -

Atilla bey foruma son attıgım yazıyı okuyup bana dönüs yaparsanız cok sevinirim, iyi calışmalar.

• oldG -

Kayip itemler ile ilgili artik ne zaman bi bilgilendirme yapilacak ne discord ne ticket hicbirinden cozume ulasmiyor!!!

• Feniks -

Kullanıcı adı:trojen70
    Karakter adı:
    Kaybolan eşya veya eşyalar:100 tane ayışığı 50 tane razador yumurtası 8 tane cellatcık mat sımya yakut elmas yeşim grena2 adet 200 lük sandıklar metin sandıkları efsun sandıkları tahmınen her bırınden 800 adet bulmaca kutusu oda öyle zümrüt 2x safir lag gırdıgmı zaman pazarımdan won çekmıstım 26w oda gıtmıs hatırlıyamam eksık şeylerde var
    mordor sunucusu

• Wolfes -

Selamun Aleyküm ben eski hesabımın ne şifre ne ıd nede hotmail unuttum uzun süre ara vermiştim mordor da hesabım karakterin adını itemlerini dahi söleyebilirim yardımcı olurmusunuz

• efsane1968 -

merhaba sizi bir konuya ekledim acil bakmanız gerek.

• ilkerw0w -

Selamın Aleyküm . İD: ilkerw0w karakter adı : Metanfetamin 115 Lv .
    Ejder pet 112 Level 21.5 Atack 18 HP 16.9 Sav. 20 berserker - 4 Canavar - 14 Talim basılı
    5-5 Mitsi Mükemmel Elmas Bec. Bec. has koruma . Büyülü Sav.
    5-4 Tertemiz Oniks Krtik Delici direnişli.
    başka birşey yok gördüğüm ve won'da da sıkıntı yok . Teşekkürler Rohan ekibi

• rohan42421 -

Hocam allah icin şu hesaba cözüm bulun rahat 1k 1.5k para yatırdım 19k won 5-4 mitsi kusursuz yakut 5-4 str , güç , ort , sav özellikli
    29.2 ataklı 157 lwlrazö pet petin adı Khao 20 şer kitap berserker canavar talim okutmalı.
    19 k da nakit won yok hesapta Allah için şuna bi cözüm bulun. O kadar emek yatırılan para boşa çıkmasın usta
    Kullanıcı adım : rohan42421
    oyun adım : DeathStroke

• yahya3462 -

Merhaba, Hesabımın itemci kullanmak yüzünden banlanmış olduğumu öğrendim.Ben itemci kullanmadım ve haksız yere ban yedim.Eğer sisteminizde hata varsa düzeltmediniz isterim.Ben itemci kullanmadan ban yiyebiliyorsam başkalarıdaban yiyebilir sisteminizdeki açığı düzeltmenizi istiyorum.Benim haksız yere kapatılan hesabımında açılmasını istiyorum.Eğer kanıtınız var ise lütfen bana gönderin,başka birisi benim adımı kullanarak birşey yapmışsa bu yanlışın benim tarafımdan kaynaklanmadını bilmenizi isterim.Bahsedilen siteden alışveriş yapmadım.Hesabımdaki itemler ve oyun içi para tamamen kendi emeğimle yapılmıştır.2 yıldır aktif olan sunucunuzda birisinin haksız yere banlanması normal bir durum olamaz.Hesabımın engelinin kaldırılmasını istiyorum.Rohan2 ailesinin bu haksızlığa sessiz kalmayacağını dünüşüyorum.Sizlere güzel dileklerimi iletiyorum

• safa4455 -

1.5 AYDIR ÇARIM BANLI VE KÜFÜR ETTİKTEN SONRA BAN YEDİM DİSCORTTA YETKİLİ KİŞİLRE MESAJ ATTIM VE KÜFÜRDEN ÜM ÇARLAR BAN YEMEZ İTEMCİ SATIŞI VAR DENİLDİ FAKAT İTEMCİDEN HERHANGİ BİR ALIŞ ŞATIŞ OLMADI KÜFÜRÜN CEZASI BAN AFFI OLMASINA RAĞMEN AĞIR SUÇ MU? NEYE DAYANIYOR BAN SEBEBİ ACABA

• heradot2 -

dcye bi çek knk Allah için yıldım bıktım ekranı 2.ye kırdım yaaaaa

• heradot2 -

oyundan atıyor ustam sürekli ev arkadaşmı atmıyor beni atıyor yıldım bıktım ya

• severus -

Atilla bey discord üzerinden konuşmanın devam etmesini istediniz fakat daha önce de belirttiğim gibi discord sunucusundan banlandın bir süre önce