Thunder Server Admin

• Male
  • 3
  • Member since Oct 2nd 2018
Last Activity
, Viewing dashboard

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• BBlackTrain -

Akadaşlar sizinde başınıza gelmesin diye yazıyorum Nickim ITomRiddleI oyunda 1 lvl bir hesap forumda küfürlü videon var deyip doruma girmeye zorluyo.Kendime güvensemde genede merak edip foruma girdim ve bulamadım. Ardından çocuğa yazdım tekrardam yok hani nerde video diye. Bana bir site yazdı 1e1 rohan2 edoras sitesinin kopyası olarak yapılmış edoras.somee.com buraya hesabımı girince otomatikman hesabıma erişim sağladılar. Hesabımın kurtarılmasını talep ediyorum ama maalesef çoktas içindekileri aktarmıştır. Lütfez sizlerde dikkatli olun arkadaşlar

• trk0003 -

kurtarılacak karakterimin ismi ECELSON

• trk0003 -

atilla kardeşim bana yardımcı olurmusun 1 karakterim vadide bugta kaldı ona girince oyun direk atıyor bi kurtarıverin size zahmet şimdiden tşkkrler

• ALOHA -

Bir açıklama yapılsın geçen ki gibi 10 gün bekleyecek miyiz yoksa bugün açılacak mı herkes işine bakar ona göre / ayrıca forumu takip etmeyenler için video almayanlar vesaire ben gibi yada şöyle söyleyim item kaybı olursa veya petlerde gene sıkıntı çıkarsa kaç oyuncu kaybettiniz bu yüzden sayısını ben unuttum ... peti kutusuna koyardım sonrada vermiyorsunuz geri tanıdığım kaç kişi bu yüzden sırf oyunu bıraktı ... Düşünsenize adam o kadar çaba ediyor para biriktiriyor pet alıyor tamam diyor bu bitti sıradakine geçeyim pet açılmıyor geri verilmiyor 1 ay geçiyor üzerinden hala pet sıkıntısı yaşayanlar oluyor adam oynayamıyor farm atamıyor emek çöpte ... Çabanızı takdir ediyorum çoğu zaman elinizden geleni yaptığınız aşikar ama maduriyetler gerektiği ölçüde giderilmediğide oluyor ve bu gerçekten can sıkıcı ... insanları serverdan soğutursanız sürekli birleştirme yaparsınız ... Bunu haklı bir eleştri olarak kenara bırakıyorum ... B

• EFE0507 -

oyun nedenacılmadı bırlestırme sonrasıoyuna gıremıyoruz heryoludenedık

• Stâme -

ATİLLA "BEN ONLARI AKTİF EDEYİM" DEMİŞTİN SU Z.RUH DONUSUMLERİNİ AKTİF ET NE OLURSUN COK UZUN ZAMAN OLDU FARMLIKLAR İCİN GÜNCELLEME GELMEYELİ

• AdamAntiNe -

şu petleri düzeltin artık lütfen

• 01memoTR -

slm sayın yöneticiler çarım ban yemiş ban sebebini örenebilirmiyim kufur yok yasadışı ticaretim yok çarımın ismi MaviayTR

• severus -

merhaba hesaplarım banlanmıştı genel bir ban affı geldi fakat benim hesaplar banlanmadan önce şifreleri ve mail adresleri değiştiği için şuanda giriş yapamıyorum ne yapmam gerek.

• Mert Gns -

3 Server Birleşimi Yapıldıktan Sonra Yeniden Eski Hesabıma Giriş Sağlayamadım Yeni İd İstedim Ama O Bölgeye Giriş İzininiz Yok Diye Bir Sayfa Açılıyor Ne Yapmam Gerekmekte Yardımcı Olabilirmisiniz.

• wox -

3 KİŞİ BAN YEDİK DCDENDE BANLADILAR ANLAMADIM Bİ KUSURUMUZ DA OLMADI KÜFÜR ETMEDİK HİÇBİRŞEY YAPMADIK SİTEDEN FACEDEN OYUNDAN BANLADILAR
    AVCILAR HİÇ SAVUNMA YAPMAMIZA İZİN VERMİYOR HERYERDEN BANLIYOR

• Devran27 -

Slm oyunda küfür eden var fotosunu aldım

Nasıl gönderecem

• Sikayetci -

Rohan2 global'dan Numarama sürekli SMS geliyor numaramı silin yetkili yokmu

• alperennc -

oyunda bot kulanımı var ve ben b unları vidyo aldım gerekenin yapılmasını istiyorum youtu.be/Vg6S8Bs5Mt8

• soykan153 -

isengard sitesine giremiyorum ve kayıt olamadığım için oynayamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

• Krasicme -

SUNUCUNUZ TÜRKİYENİN EN İYİ PVP SERVERİ LAKİN BUGÜN YAŞADIĞIM SORUNU SİZE ANLATMAK İSTİYORUM TİCARET ESNASINDA OYUNUN ATMASIYLA BİRLİKTE BİR MİKTAR PARAM GİTTİM VE SOHBET KISMINDAN GM LERİN BANA ULAŞMASINI SİTEDİM CANLI DESTEĞE BAŞVURDUM AMA GMLERİN YAPTIĞI TEK ŞEY SOHBETTEN BLOKLAMAK SONRA DİĞER HESABIMDAN BİŞEYLER YAZDIKTAN SONRA 2 HESABIMDA TAMAMEN BANLANDI HESAPLARIMIN BANINI AÇILMASINI İSTEMİYOTUM AMA BU SORUN BÜYÜK MEVLALARLA TİCAER YAPAN ARKADAŞLARIN BAŞINA GELİRSE SORUNUN DAHA BÜYÜK OLACAĞINI DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN YAZIOYRUM UMARUM BU OLAYI EN KISA ZAMANDA DÜZELTİR MUTLU VE HUZRULU Bİ ORTAM YARATIRSINIZ

NOT GMLERİN SADECE OYUNCULARI BAN VEYA SOHBETLERİNİN BLOKLANMASIYLA SORUMLU OLMASINI DEĞİL OYUNCULARA YARDIM ETMESİ DAHA MANTIKLI OLUR.

• Kadir Engin -

Katılıyorum kardeşm benım carımda ban yedı kımse yardım etmıyor o kdr emek var ama carım ban yedı yardım ıstedımm tıcket attım baska cardan ona bıle dönen yok turkıyenın en ıyı svpsı olup oyle olmaları sasırtıyor benı

• darklqrd1 -

Günlerdir erebor için açıklama bekliyoruz,erebor şu an oynanamayacak düzeye geldi lütfen artık duyuru yapılacak demek yerine ne yapılacagı hakkında bılgı verır mısınız ve bır an once bıseyler yapar mısınız
    teşekkürler.

• Kadir Engin -

CARIM BANLADI ANLAMI BILMIYORUM YARDIM CI OLURMUSUNUZ LUTFEN

• Kadir Engin -

dün saat oglen 4 .5 gbı carım banlandı sebebını bılmıyorum sızden rıca edıyorum ılgılenırmısınızz YETKILILER

• Escanor -

Dünyayı dünya yapan içindeki insanlardır. İnsanı insan yapan içindeki imandır. Rabbim doğru yoldan ayırmasın bizi! Amin. Hayırlı nurlu cumalar.

• OYUNCU23 -

BİR BİLGİLENDİRME YAPARSANIZ EĞER NE ZAMAN BAŞLICAGINA DAİR ÇOK IYI OLUR

• OYUNCU23 -

TURNUVA NEZAMAN BAŞLAYACAK BILGISI OLAN VAR

• ClaverWolf -

TURNUVA HALA BAŞLAMADI BİLGİLENDİRMEDE OLMADI SON DURUM NEDİR

• alperc2 -

board.rohan2.global/index.php?…%B1z-yere-banland%C4%B1m/

günlerdir haksız yere banlı tutuluyorum. lütfen iletişime geçelim. banımı açın demiyorum, zaten tekrardan incelerseniz beni dinleyip hata olduğunu görmüş olacaksınız.

• Trisha -

Böyle güzel bir serverin forumunhn daha aktif kullanılması için bir şeyler yapılmalı nacizane görüşümdür.Tr den geldim forumunuza.İyi forumlar

• TrooySS -

ATilla Bey Sizi Bir Konuya ekledım bakar mısınız rıca etsem 8bın tl ep cektııgm çarım sılındı ılgılenın artık 4ay oldu atılla bey...

• SkyLAN -

Neden hicbir yetkili forumlarda yazılan şeylere dönüş yapmıyor bir hafta oldu

• SkyLAN -

Atilla bey foruma son attıgım yazıyı okuyup bana dönüs yaparsanız cok sevinirim, iyi calışmalar.

• oldG -

Kayip itemler ile ilgili artik ne zaman bi bilgilendirme yapilacak ne discord ne ticket hicbirinden cozume ulasmiyor!!!

• Feniks -

Kullanıcı adı:trojen70
    Karakter adı:
    Kaybolan eşya veya eşyalar:100 tane ayışığı 50 tane razador yumurtası 8 tane cellatcık mat sımya yakut elmas yeşim grena2 adet 200 lük sandıklar metin sandıkları efsun sandıkları tahmınen her bırınden 800 adet bulmaca kutusu oda öyle zümrüt 2x safir lag gırdıgmı zaman pazarımdan won çekmıstım 26w oda gıtmıs hatırlıyamam eksık şeylerde var
    mordor sunucusu