Thunder Takım Lideri

• Male
  • 1
  • Member since Oct 2nd 2018
Last Activity

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• SkyLAN -

Neden hicbir yetkili forumlarda yazılan şeylere dönüş yapmıyor bir hafta oldu

• SkyLAN -

Atilla bey foruma son attıgım yazıyı okuyup bana dönüs yaparsanız cok sevinirim, iyi calışmalar.

• oldG -

Kayip itemler ile ilgili artik ne zaman bi bilgilendirme yapilacak ne discord ne ticket hicbirinden cozume ulasmiyor!!!

• Feniks -

Kullanıcı adı:trojen70
    Karakter adı:
    Kaybolan eşya veya eşyalar:100 tane ayışığı 50 tane razador yumurtası 8 tane cellatcık mat sımya yakut elmas yeşim grena2 adet 200 lük sandıklar metin sandıkları efsun sandıkları tahmınen her bırınden 800 adet bulmaca kutusu oda öyle zümrüt 2x safir lag gırdıgmı zaman pazarımdan won çekmıstım 26w oda gıtmıs hatırlıyamam eksık şeylerde var
    mordor sunucusu

• Wolfes -

Selamun Aleyküm ben eski hesabımın ne şifre ne ıd nede hotmail unuttum uzun süre ara vermiştim mordor da hesabım karakterin adını itemlerini dahi söleyebilirim yardımcı olurmusunuz

• efsane1968 -

merhaba sizi bir konuya ekledim acil bakmanız gerek.

• ilkerw0w -

Selamın Aleyküm . İD: ilkerw0w karakter adı : Metanfetamin 115 Lv .
    Ejder pet 112 Level 21.5 Atack 18 HP 16.9 Sav. 20 berserker - 4 Canavar - 14 Talim basılı
    5-5 Mitsi Mükemmel Elmas Bec. Bec. has koruma . Büyülü Sav.
    5-4 Tertemiz Oniks Krtik Delici direnişli.
    başka birşey yok gördüğüm ve won'da da sıkıntı yok . Teşekkürler Rohan ekibi

• rohan42421 -

Hocam allah icin şu hesaba cözüm bulun rahat 1k 1.5k para yatırdım 19k won 5-4 mitsi kusursuz yakut 5-4 str , güç , ort , sav özellikli
    29.2 ataklı 157 lwlrazö pet petin adı Khao 20 şer kitap berserker canavar talim okutmalı.
    19 k da nakit won yok hesapta Allah için şuna bi cözüm bulun. O kadar emek yatırılan para boşa çıkmasın usta
    Kullanıcı adım : rohan42421
    oyun adım : DeathStroke

• yahya3462 -

Merhaba, Hesabımın itemci kullanmak yüzünden banlanmış olduğumu öğrendim.Ben itemci kullanmadım ve haksız yere ban yedim.Eğer sisteminizde hata varsa düzeltmediniz isterim.Ben itemci kullanmadan ban yiyebiliyorsam başkalarıdaban yiyebilir sisteminizdeki açığı düzeltmenizi istiyorum.Benim haksız yere kapatılan hesabımında açılmasını istiyorum.Eğer kanıtınız var ise lütfen bana gönderin,başka birisi benim adımı kullanarak birşey yapmışsa bu yanlışın benim tarafımdan kaynaklanmadını bilmenizi isterim.Bahsedilen siteden alışveriş yapmadım.Hesabımdaki itemler ve oyun içi para tamamen kendi emeğimle yapılmıştır.2 yıldır aktif olan sunucunuzda birisinin haksız yere banlanması normal bir durum olamaz.Hesabımın engelinin kaldırılmasını istiyorum.Rohan2 ailesinin bu haksızlığa sessiz kalmayacağını dünüşüyorum.Sizlere güzel dileklerimi iletiyorum

• safa4455 -

1.5 AYDIR ÇARIM BANLI VE KÜFÜR ETTİKTEN SONRA BAN YEDİM DİSCORTTA YETKİLİ KİŞİLRE MESAJ ATTIM VE KÜFÜRDEN ÜM ÇARLAR BAN YEMEZ İTEMCİ SATIŞI VAR DENİLDİ FAKAT İTEMCİDEN HERHANGİ BİR ALIŞ ŞATIŞ OLMADI KÜFÜRÜN CEZASI BAN AFFI OLMASINA RAĞMEN AĞIR SUÇ MU? NEYE DAYANIYOR BAN SEBEBİ ACABA

• heradot2 -

dcye bi çek knk Allah için yıldım bıktım ekranı 2.ye kırdım yaaaaa

• heradot2 -

oyundan atıyor ustam sürekli ev arkadaşmı atmıyor beni atıyor yıldım bıktım ya

• severus -

Atilla bey discord üzerinden konuşmanın devam etmesini istediniz fakat daha önce de belirttiğim gibi discord sunucusundan banlandın bir süre önce

• severus -

Mordorun 2. Haftasında 2 hesabım banlandı atilla bey sebep olarak ilk önce 3. Parti yazılım denildi sonra itemci denildi uetmedi discord dan ban yedim yetmedi bugün 00.50 de t hesabım kalmıştı 4 ü birden banlandı sebep itemci ne oyun içinde bi saygısızlık yapmışım ne item satılır demişim sadece itemlerimi pazara sürdüm her şeyi sattım şuan hesaplarımda 4k ya yakın won olması lazık bunun sebebi ise sadece oyun içi ticaret yaparak hesap dizmek lütfen bir açıklama yapar mısınız artık

• Mert Gns -

İyi Akşamlar Eski Hesabıma Giriş Sağlayamıyorum Discord Ve Forumdan Özel Mesaj Yolu İle Size Ulaşmaya Çalıştım Ama Herhangi Bir Geri Dönüş Olmadı.

• saljin -

Merhabalar lütfen benimle iletişime geçermisinz.

• saljin -

Discordda neden kimse yok

• emreates -

HOCAM SELAMLAR BEN TWİST HESABIM SÜRESİZ OLARAK BANLANDI ? SEBEBİ İSE BİR ARKADAŞA GM YARDIMI DEMEMMİŞ. O DEDİĞİM ARKADAŞ BENİM DİZİLİ VSLİK HESABIMA 200K TAKLA ATTIĞI İÇİN VE 150 K ATEŞ HAYALETİ İLE DAMEGE ATTIĞI İÇİN ÖYLE BİR SÖYLEMDE BULUNDUM BEN OYUNUN İLK GÜNÜNDEN BELLİ EMEKLERİMLE 1000 WON DEĞERİNDE BİR HESAP DİZDİM GECEMİ GÜNDÜZÜME VERDİM 30 35 KİŞİLİK LONCA KADROMU SERVERİNİZE TAŞIDIM BÜTÜM BU EMEKLERİMİN KARŞILIĞI BİR SÖZ İÇİN SÜRESİZ OLARAK BANMIYDI? ORTADA HİÇE SAYILMIŞ BİR TON EMEK BEN VE LONCAM OLARAK SÜRESİZ BAN YERİNE HAFTALIK VEYA GÜNLÜK BANLAMANIZI TERCİH EDİYORUZ GEREKENİN YAPILMASINI DİLİYORUM SAYGILARIMI SUNAR TEŞEKKÜR EDERİM.

• DerdinNey -

board.rohan2.global/index.php?…lar-sizce-kim-hakl%C4%B1/ merhaba ilgilenebilir misiniz

• polygold5454 -

Sa discord ve avcılık için başvuru formu yolladım eved şu an alımlar kapalı ama yeni açılcak sunucu için belki ekstradan alım yaparsınız diye form yolladım erkan aydin adıyla bi gözden geçirmenizi tavsıye ederim

• [BA]Shade -

kardşm banımı kaldırırmısın .s

• alwin -

mrb kolay gelsin ben eski bi hesabımın kullanıcı adını kaybettım ama telefon numarası aklımda bütün e postalarımı kontrol ettim ama hesabın bilgileri hiç bi e posta adresime gönderilmemiş telefon numarası ile hesabı bulma şansım varmı ?

• devran27s9s -

atilla bey ben devran öncelikle k.g çok güzel bir server acmısınız bi sıkıntım var gecen pazar günü carım kapatıldı sizin yardımcılara olayı anlattım lütfen bilgi veremisinniz rica etsem

• devran27s9s -

discord actım yetkiler ile konustum size bilgi verecekti bende discord kullanmayı bilmiyom burdan yazıyorum size bilgi vereiseniz sevinirim

• Thunder -

Konu hakkında ticket atmanızı rica ediyorum.

• devran27s9s -

ticket yazamıyorum atilla ben zaten discordtan kean beye emre beye söyledim sizin kararınıza kalmış siz bilgi verecekmisiniz bende discord kulanmayı bilmiyom atilla bey telefon numarı verim isterseniz beni arayın sizede konu anlatayım rica ediyorum atilla bey

• Thunder -

Hesabınız açıktır.

• emre3838 -

Merhaba atilla bey foruma bir şahsın hakaretlerini yükledim ilgilenirseniz sevinirim.

• mucahidcekici -

HERA ve HERAv2 ıkı buff car ayrı karekter aynı kısı 2 defa ayrı tehtıt hakaret konusmaları olmustu 2 defa sıkyette bulundum 5 dafe formda paylartım yanlıs yerde mı paylastım bılıyorum 1 tanesıne yorum gelmıstı gereklı ıslem yapıldı dıye ama sabah yıne aynı olaylar oldu tehtıt ve benım dedıgım olacak ben sızı bu oyundan sılecem bana bırsey olmaz 7 sulalemıze kufur ettı bana bırsey olma dedı sabahda geldı sızı oyundan sılecegım dedı adam oyunda ıyı olmak yerıne ben ıs bırlıgı ıcerısındeyım sız gıdeceksınız ben kalacagım telasında ıstersenın benım sayfamdan paylasımlarada bakabılırsınız bu konuda yardımcı olabılırmısınız

• ANKARALI -

usta rohanda kı banlı hesaplarıda affetsenız ya okadar oyna sen ban ye acında oynayalım yoksa yenı svde oynamıycaz arkdaşlarla

• erebor434 -

merhaba facebook sitenizde , küfür etmeden eleştiri yaptığım için ban attılar , Yikik Man kullanıcı adım yardımcı olursanız sevinirim.

• ademler12 -

2 GÜN ÖNCE EP CEKTIM PAYREKS DEN MOBİL ÖDEME HALA EPİM HESABIMA GELMEDİ YARDIMCI OLURMUSUNUZ.

• kadocan159 -

sa hocam ben yaklaşık 3 saat önce ep çektimde ve hala ep yüklenmedi mobil ödeme üzeri çektim işlemin başarılı olduguna dair mesajlar hala telefonumda duruyor bi yardım edebilirmisiniz ???

• merhamet00 -

merhaba facebooktanda yazdım burdanda defalarca yazmama ragmen hıc bır ılgı alaka goremedım ılgılenın lutfen charım ban atılmıs dınlenmedı bıle dc ye gırdım kullanmayı bılmedıgım ıcın yetkılı engelledı ordanda banladı konusmaları duruyor hala dınlemedıler bıle artık yeter bı acıklama yapmama ızın verın