Thunder Takım Lideri

• Male
  • Member since Oct 2nd 2018
Last Activity

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• ademler12 -

2 GÜN ÖNCE EP CEKTIM PAYREKS DEN MOBİL ÖDEME HALA EPİM HESABIMA GELMEDİ YARDIMCI OLURMUSUNUZ.

• kadocan159 -

sa hocam ben yaklaşık 3 saat önce ep çektimde ve hala ep yüklenmedi mobil ödeme üzeri çektim işlemin başarılı olduguna dair mesajlar hala telefonumda duruyor bi yardım edebilirmisiniz ???

• merhamet00 -

merhaba facebooktanda yazdım burdanda defalarca yazmama ragmen hıc bır ılgı alaka goremedım ılgılenın lutfen charım ban atılmıs dınlenmedı bıle dc ye gırdım kullanmayı bılmedıgım ıcın yetkılı engelledı ordanda banladı konusmaları duruyor hala dınlemedıler bıle artık yeter bı acıklama yapmama ızın verın

• Vienetta -

Atilla bey bakarmısınız ?

• samilkildi -

Merhaba,

Rohan1 ile Gondor ne zaman birleşiyor

• MarieCurie -

​Ben serveri karalamadım her zaman konuştuğum birine(Gün Aşırı) oyuncuların bırakmasının sebebi bu olabilir dedim,bırakan insanlardan bu dönütleri aldıgım için söyledim insanlara tek tek mesaj atıp oyun böyle şöyle diyorlar,oyunu bırakın demiyorum 2 arkadaş arasında geçen sohbetin amacını aşıp,yanlış anlaşılıp (ki konuşma ingilizce hakim olmadığımıda mesajlardan anlayabilirsiniz) ya da yanlış anlaşılmaya çalışılmış bir sohbet ss leri. Mesajları baştan sona okursanız bunu sadece duyduğumu,benim görmediğimi ve bilmediğimi,böyle bir durum varsa düzeltilebileceğini söyledim bu konuşmanın neresinde karalamak olabilir? Hesabımdaki item,wonu geçtim EP lerime nasıl ulaşacağım? Her şeyi geçtim neden sohbet esnasındaki çarımla beraber farklı İD içerisinde bulunan hesabım kapatılıyor?

• avşarbeyi ℂ★ -

petler ne zaman verilecek acaba ?

• raho35 -

petler ne zaman kontrol edilip verilecek bilginiz varmı acaba

• agunamatata -

Selamun aleyküm çarım ban aldı bunu düzeltmek için kime danışmam lazım ne yapmam lazım?

• r2maru -

atılla bey dcden beni attınız daha demın ban olayından sonra ixir ile tolgayi tekrar açarmısnız benım dcdekı banımı

• ANKARALI -

KOLAY GELSIN DCYE NEDEN BAGLANTI KURAMIYORUM ACABA

• Thunder -

Merhaba,internet sağlayıcınızdan kaynaklı bir problem olabilir modeminizi resetleyip tekrar denemenizi tavsiye ederiz.

• ANKARALI -

geçrsız davet yazıyo kardeşim ınternete gıren yer dcye gremezmı googleda falan skntı yok oyunada gırıyorum

• ANKARALI -

3 gün hesabım kapatılmıştı hala acılmadı enden acılmadı açmayacaksanız komple silcez arkdaşlar ve akrdeşimle oyunu

• Thunder -

Merhaba,discord sunucumuzdan yardım alabilirsiniz. discord.gg/r4XaGnT

• pamas12345 -

Hocam bu Büyülü diyor kuruyucusuna vereceğimiz geçit anahtarını nerden elde edecez foruma baktım bulamadım da ?

• ermac097 -

merhaba

• dassa157 -

laungher ekranında hata alıyorum ilgilenirseniz sevinirim

• Thunder -

Merhaba, Dns ayarlarınızı 8.8.8.8 8.8.4.4 yaparsanız problem düzelcektir.