AvşarEli Developer

• Member since Aug 27th 2018
Last Activity

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• PisLycan -

Merhaba, gecen güzel olsun Avşareli. Pazartesi günü yapılan güncelleme esnasında kaybolan Won-Pet-İtemlerle ilgili insanlardan SS veya Video istenmesi ne kadar mantıklı sayın Developer?
    Teknik bir personel olduğunu düşündüğüm için senin duvarına yazıyorum, eğer ki Log kayıtları falan hikaye ise daha fazla zorlamayalım giden wonlarımıza üzülmek varken bir de saçma sapan yorumlara sinirlenmeyelim.
    Yani sonuç olarak burada Log kaydı falan yok demeniz yeterlidir. Ama Ss & video lazım gibi komik cümleler kurmayın siz de lütfen...

• fear26es -

Merhabalar Rohan ve Gondor sunucularının birleşeceğine dair oylama yapılmıştı ve kabul edilmişti.
    Birleşim tarihi belli mi belli ise ne zaman birleşim olacak bilgi verebilirseniz sevinirim.
    Oyunu bu kadar kaliteli yaptığınız ve emekleriniz için teşekkür ederim başarılarınızın devamını dilerim. :)

• AvşarEli -

Merhaba, duyurulan güncellemeyi ana sunuculara verdikten sonra birleşme yapılacaktır, yani çok az kaldı.Rica ederiz, keyifli oyunlar dilerim.

• haskan66 -

durduk yere sebepsizce ban yemişim sebep nedir ?

• AvşarEli -

Discord sunucuları veya destek üzerinden iletişim sağlayıp nedenini öğrenebilirsiniz.Benim görevim farklı olduğu için hesap işlemleriyle ilgili bilgim yok.

• haskan66 -

destek e bağlanmıyor :(

• Mert Gns -

Merhabalar Güncelleme Esnasında Jotun Hala Aktif Hale Getirilmemiş İlgilenebilirmisiniz.
    Birde Büyülü Ormanda Her Metinden Efsanevi Yükseltme Sandıgı Atmıyor Onunlada Alakalı Bir Düzenleme Yapabilirseniz Çok Güzel Olur.

Kusura bakmayın Çok Fazla Rahatsız Ediyorum Sizi Ama :)

İyi Forumlar

• AvşarEli -

Merhaba
      Rica ederim, henüz güncelleme gerçekleşmedi Gondor'a yapılan plansız kısa süreli bir bakımdı svside ile ilgili bir sorunu çözmek üzere.

• Mert Gns -

İlgili Ve Bilgili Bir Ekibe Güvenim Sonsuz Kısa Süre İçinde Herşey Eski Haline Döneceğinden Kuşkum Yok Başarılarınızın Devamını Dilerim Uzun Soluklu Bir Dönem İçin Sizi Tercih Etmekle Doğru Kararı Almışım.

• Mert Gns -

Sorun Çözülmüş Teşekkürler İlgi Ve Alakanızdan Ötürü İyi Görevler Kolay Gelsin .

İyi Forumlar

• bedocum01122 -

SUNUCU BİRLEŞMESİ NE ZAMAN YAPILACAK. VE JOTUN DA BOZUK GONDOR SUNUCUSUNDAN YAZIYORUM

• AvşarEli -

Birleşme konusu bildiğiniz üzere büyük veriler söz konusu arkaplanda bütün doğabilecek olası hataların önüne geçebilmek için bütün testler sorunsuza indirgendikten sonra birleşme günü açıklanacaktır. Jotun Thrym Rohan ve Gondor sunucularında güncellemede aktif edilecektir.Ek bir bilgi daha güncelleme çalışmaları ve testleri sona ermek üzere takvimde geriye atacak bir sorun olmadığı sürece bu hafta yapmayı düşünüyoruz.

• msn2222 -

merhaba diğer oyuncular ve yaratıklardan hasar alabiliyorum ama damage vurmuyor karakter herhangi bir skill veya oto atakla

• falsecan -

kolay gelsin ben köyde oturuyorum internetim laglı bi arakadas sürekli bana bulastıgı ıcın pm ve fısıltı blockladım videoya almıs internetim laglı kesik kesik oldugu için hileli gibi görünmüşüm oyun ici nickim FcN isengard sunucusunda oynuyorum . daha once gondor sw nızde oynadım ordada nıckım falsecan hile kullansam ordada ban yerdim , ben rohan2 ve ekibini cok seviyorum oyunu bırakmak istemıyorum teamviever verebılırım hesabımı ınceleyebilrsiniz lutfen gerekenı yapın banı kaldırın yoksa bırakma zorunda kalacagım oyunu lagdan dolayı dagdan dolastıgım ustunden aşar gibi görünmüş size yemin ederim hiçbirsey yok bende sizlere güveniyorum nick FcN isengard sunucu

• falsecan -

sw isengard oyun içi nickim FcN giriş ID knightisengard3

• AvşarEli -

Discord sunucularımıza giderek takım arkadaşlarımıza gerekli bilgileri vererek bilgi isteyebilirsiniz.

• alperxd -

hocam meley yapılmıyor sanırım . meley sandıklarının ıcı boş çıkıyor ve mele yaparken dısarı atıyor bılgınız var mı ?