Hutchy Avcı

• Used to be called Akai
  • Member since Jul 18th 2019
Last Activity

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• geben001 -

S.A ABİM DERDİME SEN CARE BULURSUN HEPDE SEN BULDUN YARATIKLARI OLDUR OZUT 1 GOREVI YAPTIM AMA KARAKTERE VERILEN ODUL ISLENMEDI BU SABAH BITIRDIM GOREVI NICK geben01r9rg9g ılgılenırsen sen ılgılenırsın 4.5 saatır forumdayım bı yardım et teşekkurler şimdiden...

• Hutchy -

Merhabalar, özüt görevleri sizin bireysel yaşadığınız bir problem değildir. Bu durumu geliştiricimize ilettik bize geri dönüş yapıldığı taktirde düzenlemeleri yapıp siz değerli oyuncularımıza sunacağız. İyi günler.

• devran27s9s -

slm kardeşim bende devran hesaba girken bilinmeyen bir nedenle kulanınız bug diyorr olayı bende discordtan söyledim atila beye söylecez dediler gecen pazar günü den beri bilgi bekliyom yardımolursanız sevinirim hesap adı devran27s9s 2 hesap devran47

• Hutchy -

Merhabalar, gerekli bilgiyi discord adresimizden sizlere ilettik. İyi günler.

• devran27s9s -

kardeşim discord giriyorum tıklıyorum davet gecersiz diyor giremiyom

• Hutchy -

Merhabalar, tekrar giriş yapmayı deneyiniz. Erişiminizi açtım. İyi günler.

• ulasynk123 -

Merhaba Eski isengard daki hesabıma giriş yapamıyorum yardımcı olabilir misiniz?

• Hutchy -

Merhabalar, bu konuyla alakalı discord adresimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. İyi günler.

• V3NOM -

discord da yazamıyorum oyun desteğine herşeyi yazdım videoları gönderdim bekleyin dedi

• Hutchy -

Merhabalar , gerekli desteği GM ekibimizden aldıysanız size geri dönüş yapılacaktır. İyi günler.