YENİ BOSS YENİ KOSTUM VB...[ALESTA]

• Merhabalar, Alesta serveri için yeni boss, zindan, kostum gibi yenilikler bekliyoruz bir çok arkadaş, farm yapmayı seviyoruz ve katakomb- ejder arasında gidip gelmekten sıkılmaya başladık bu tür çalışmalarınız veya düşünceleriniz var mı, varsa bizimle paylaşabilir misiniz ?

• Bu konuda arkadaşa katılıyorum bazı bosslar degersiz kılınıyor oyunda mesela katakomb azrailline +7 itemler oldugu için buz cadısı gibi boss ların içerikleri degiştirilmeli ve degerli eşyalar konulmalı ve loncalar olsun birseyler olsun o bossun başında savaş yaparak zevk alabilirler ama tabikide dedigim gibi atacak itemler degerli olmalı ona göre bossun canı ve geliş saatti degişebilir böylelikle bir savaş ortaamı yaratabilirsiniz vede bu oyunda sadece ay ışıgı ve exp drop eventlerimi olcak sürekli başka güzel eglenceli ve insanlar kasacakları eyşaları güzel getirisi olursa herkes menmun kalacaktır

• Ayrıca bu görev sayfaları ve normal görev güncellemeleri ne zaman gelcek baya uzun süre oldu bunada bir açıklama bekliyor insanlar ayrıca bir bakım oluyor detaylar paylaşılmıyor forum ne için var insanları duyuru atarak foruma yonlediriyorsunuz ya onun icin diyorum

• Kesinlikle katılıyorum. Vs ve rekabet ortamını destekleyen bi boss eklenmeli. Kule önüne mesela 4 saatte bir barones atılabilir. Ve içerisinden 1 adet pvp yada pvm kostümlerinden herhangi 1 tanesini KESİN! atması bile oyun içi hareketliliği ve pvp savaşı canlandırabilir. Biz oyuncular için oyun başından beri bizi destekleyen hiçbir şeyinizi görmedik malesef, artık cebiniz dolduysa bize de bakar mısınız? Biz burayı oynamak istiyoruz oyun kalitesinin içeriklere de yansımasını istiyoruz keyif almak istiyoruz daha ne yazabilirim ki bilmiyorum.

@AvşarEli

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!