Şaman Gelişimiii <3

• Merhaba arkadaşlar bu konuda sizlere gün gün karakterimi nasıl geliştireceğimi anlatacağım. İyileştirme şaman hesabı açacağım ileri vakitlerde güncelleme gelecektir. Umarım takip edersiniz :love:

• Merhaba arkadaşlar iyi günler. Bu, bugün yaptığım ilk güncelleme :love: (Güncelleme 1)
    - Oyundaki sistemleri tanımaya çalıştım biraz. X tuşuna basıp seviye görevleri konsolunu keşfettim.
    - Nesne araması yapmak için satıcıdan turuncu ayna aldım ve ilk hüsranımı yaşadım. Lycan için beceri kitabı almak istediğimde alamadım meğerse onun için mavi ayna lazımmış. Turuncu ayna ile yanına ışınlanıp almayı öğrendim :thumbup:
    - Şamanımı 55 level yaptım ve bıraktım. Şimdilik 3 skill m1 oldu yeterli diye düşünüyorum. Önümüzdeki günlerde 75 yapacağım.
    - Yeni bir Lycan hesabı açtım, metin kesip biraz para kazanmak için. Onda seviye görevlerini tamamladım ve tecrübe yüzükleri ile biraz cor draconois kazanmış oldum. Şimdilik bunları biriktiriyorum. Vadide metin keseceğim en azından Kırmızı Kurt Ruhu becerisini Perfect yapana kadar. Bu süre zarfında da şaman için gerekli olan beceri kitapları da birikir diye düşünüyorum.
    - Şimdilik bu kadar arkadaşlar. Önerilerinize açığım mutlaka bu serverde ilk günüm! Sevgilerle Miyavv!

https://hizliresim.com/kaikZO[/img]

• Güncellemeye devammm :love:

- Lycan karakterimi 55 e kasmaya karar verdim. Kırmızı kurt ruhu G3 de kaldı geçmiyor :/
    - 28 tane COR kazandım. Sanırım tanesi 45-50m den gidiyor, uygun bir alıcı olursa Kedyy nickli hesabıma pm atabilir :saint:
    - Hala oyunu çözmeye çalışıyorum, Sanırım baya vaktimi alacak ama olsun eğleniyorum.
    - Bu arada şu ks atanlar ya da kesenler olmasa çok daha güzel olabilirdi..... :cursing:

• Üzgün güncelleme (Güncelleme 2)
    - Güne 500M yang kayıp ile başlıyorum çünkü Ah-yu ya 2 tane alev kral özütü verdim saatlerce yaptığım şey buhar oldu gitti of
    - Bu kayıp yüzünden +0 kurtuluş yelpazesi aldım ama 10.000 efsun değişmeme rağmen istediğim gelmedi ;(
    - Serverde herşey çok pahalı gelmeye başladı bana açıkçası. 200 lü zen fasülyesi bile 9 won :thumbdown:
    - Bugün benim için inanılmaz berbat bir gün oldu. Şimdilik bu kadar. İyi oyunlar :love:

• Tekrardan merhaba günün diğer güncellemesi -,-

- 198 Cor kastım ama alıcı yokkkkkkkkkkkkkkk
    - Kırmızı Kurt Ruhu P oldu sonunda. (Günün tek olumlu gelişmesi)
    - Kurtuluş yelpazesi neden efsun gelmiyor nedennnnnnn
    - 500m mi geri ver pis Ah-yu!!!!!

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!