Yüksek seviye petler.

• Merhaba,ben ortalama 150 veya daha çok pet yumurtası açtım ancak,1 adet bile en kötü efsanevi pet elde edemedim.Efsanevi yada prizmatik pet çıkma şansı ne kadar veya bu tür petleri çıkarmak için bir şeymi yapmak gerek ? Forumda araştırdım ancak pek bir cevap bulamadım o yüzden bu konuyu açtım.Eğer soruma cevap olabilicek bir konu varsa veya cevabı olan varsa neden çıkmadığını söyleyebilirmisiniz ? Yoksa oranları + basma oranıyla aynımı ? "Oldukca az"

• Pet tipleri (mitsi, prizmatik v.b) yumurtadan çıkış oranlarına göre oyuncunun isteği doğrultusunda "Pet Belirleme Küresi " ile değiştirilir. Pet tipleri 8 farklı şekilde olmakla beraber en üst seviye Pet Tipi 8 Prizmatikdir.

Yumurta açmak ile %3.0 üzeri saldırı değeri olan bir pet çıkarabilir ve Pet Belirleme Küresi ile petinin tipini 1 levelde Prizmatik getirip kasmaya başlayabilirsin. Üst düzey Petler genelde bu şekilde elde edilir.

Farklı bir yol olarak; "Pet Efsunla" nesnesi ile level sınırını tamamlamış kötü oranlı bir peti çok daha güzel bir duruma getirebilirsin ki bu yol çok büyük bir şans faktörü içermektedir.

Son olarak petinin gelişimi toplam 39 seviyeden ibarettir. Her 4 level de bir petin oranları gelişim gösterir. 156/4=39 (157 level sınırdır ama son gelişim 156 da olacağı için böyle hesaplanır.)

Prizmatik bir pet her 4 levelde 0.5-0.8 arası artış gösterir. Bu doğrultuda kasmak istediğin petin hesaplamasını yapabilir ve değerli vaktini bu yönde harcama konusunda fikir sahibi olabilirsin.

İyi oyunlar ve forumlar...

• Peki bir petin sabit bir artış göstermesi için mutlaka 8 seviyeden birinemi sahip olması gerek ? Örneğin yumurtadan çıkan iyi başlangıçlı pet her seviyesinde 0,6 hp gibi benzeri bir artış göstermesi mümkün değil mi ?

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!