KARANLIK LİDER VE ORK REİSİ

• MERHABALAR BEN SEVİYE GÖREVLERİNİ YAPIYORDUM FAKAT ŞÖYLE BİR SIKINTI YAŞIYORUM ORK REİSİ VE KARANLIK LİDERİ 7 CHDEDE ARADIM HERYERİ TEK TEK GEZDİM HWANG TAPINAGINDA KİMSE YOKTU BENDEN BASKA 7 CH Yİ 3 SAAT BOYUNCA GEZMEME RAĞMEN 1 TANE BİLE KARANLIK LİDER BULAMADIM AYRICA ARA ARA PATRON TAKİPTEN BAKTIGIMDA BOSSUN KESİLDİĞİNİ GÖRÜYORDUM BİR KAÇ KİŞİYE YAZDIM OYUNDAN BUGLU OLDUGUNU SÖYLEDİLER YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ LÜTFEN ?

İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER...

• Ork Reisi 20 dk Karanlık Lider ise 2 saat aralıklarla yenilenir. Ork Labirenti nden ötürü Ork Reisini bulman zorlaşır, Yaratıkları Öldür 1 görevinden ötürü ise Karanlık Lider bulman zorlaşır. Sunucunun yoğunluğunu da göz önünde bulundurursak; denk getirip kesmeli ve saat tutup nöbete geçmelisin.

• Yanıtınız için çok teşekkür ederim fakat bug olmadığından emin miyiz çünkü yaklaşık 2 saat kadar hwang tapınagında 7 ch gezerek aradım karşıma birr oyuncu dahi çıkmamışken boss takipte birisinin Karanlık lideri öldürdüğü gözüktü ayrıca canlanmasına 1 saat 43 dakika civarı bir süre vardı fakat ch atıp tekrar boss takipe baktığımda bütün chlerde yaşıyor olarak gözükmekteydi.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!