Pazardan gelen won ve yine pazardan gelen itemlerin kaybolması

• Merhabalar. Erebor serverinde oyuncuyum. 20.10.2020 (dün) tarihinde sabah 11.00 sularında oyuna giriş yaptım. Zaten oyunda bir problem olduğu belliydi. Oyuna giriş yapmaya çalıştığımda '' Sunucuya bağlanırken hata '' sorununu yaşadım. Yaklaşık 5 dakika sonra girebildim. Karakterim Nemere'nin Gözetleme Kulesi'nin önündeydi. Daha önce kurduğum pazarlardan birindeki itemin satılmış olduğunu ve sol alt köşede hediye paketi olduğunu gördüm. Hediye paketine tıklayarak 85000 won parayı won çeki halinde envanterime aldım. Ardından CH1 Mavi Bayrak köyüne ışınlanarak diğer pazarımı bozdum ve onda bulunan itemleri de envanterime aldım. Bozmuş olduğum pazarda ise efsanevi simyalar, eski ork parası (8 veya 10 adetti yanlış hatırlamıyorsam), kuşak ve khan mührü vardı diye hatırlıyorum. Ardından oyundan attı ve girmeye çalıştığımda yine '' Sunucuya bağlanırken hata '' sorununu yaşadım. Yine 5-10 dakika sonra giriş yapabildim. Ancak karakterim CH1 Mavi Bayrak 1. Köyde olmasına rağmen yine Nemere'nin Gözetleme Kulesi'nin önündeydi. Ayrıca 85000 won para ve 10 dakika önce bozduğum diğer pazardaki itemlerim kaybolmuştu. Sıradan bir pazar kurdum ve geri bozdum ama yine de kaybolan 85000 won ve diğer itemlerim geri gelmedi. Gereğinin yapılmasını arz ederim.
    Bölüm: Erebor
    Karakter adı: Kempes
    Bayrak: Sarı Bayrak

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!