Mini Güncelleme İçeriği: 5.7, İyileştirmeler ve Yenilikler

• İyileştirmeler & Hata Düzeltmeleri;

- Pazar kurulurken aynı eşyanın fiyatını tekrar hatırlama mekanizması düzeltildi.
    - Envanter yanındanki uzaktan ticaret butonuna tam tıklanmama sorunu düzeltildi.
    - Patron takip sıralaması için bir kaç düzeltme yapıldı.
    - Yalnız dağ izleyici olarak girebilme seçeneğinde iyileştirme yapıldı.
    - Won çekinde 9.999 girme sınırı artırıldı ve Pazardan gelen won çekinde 9.999 üstü wona sahip çeklerin açılmama sorunu düzeltildi.
    - Simya set bonus sisteminde iyileştirme yapıldı.
    - Zodyak Tapınağı bir sorun düzeltmesi daha yapıldı.
    - Pazar diyaloglarındaki metinler düzenlendi.
    - Sistem seçeneklerinde yeni düzenlemeler yapıldı.
    - Uzaktan ticaretteki modelin dönmesi durdurulup bekleme modu aktif edildi.
    - Şeytan kulesi ve Yeraltı şeytan mezarlığı bilgisayarınıza bağlı atmaları önlemek için iyileştirmeler yapıldı.

Yenilikler;
    - Önceden biyolog npc ulaşabilmek için Biyolog Chaegirab olduğu bölgeye gitmeniz gerekiyordu ve çoğu oyuncumuz bu npc de Ruh Taşlarının satıldığını bilmiyordu.
    Bu yüzden biyolog penceresine "Ruh Taşı Satın Al" butonu dahil ettik bu buton ile uzaktan npc açıp alışveriş yapabileceksiniz.
    - Ejderha Ateşi Burnu, Nefrit Körfezi, Yıldırım Dağları, Gautama Uçurumu ve Büyülü Orman haritalarında, metinlerin pozisyon aralığından dolayı nadirde olsa dağa,
    taşa düşme sorunu vardı. Bu haritalardaki metin pozisyonları sıfırdan oluşturuldu ve metin sayıları +30 kadar artırıldı.
    - Daha kolay anlaşılabilmesi ve okunabilmesi için Won çeklerinde yazan won miktarı basamaklara ayrıldı ve renklendirildi.
    - Kostüm gizleme seçeneklerden kaldırılıp, kostüm penceresine entegre edildi.

Kostüm gizleme seçeneklerden kaldırılıp, kostüm penceresine entegre edildi;

Önceden biyolog npc ulaşabilmek için Biyolog Chaegirab olduğu bölgeye gitmeniz gerekiyordu ve çoğu oyuncumuz bu npc de Ruh Taşlarının satıldığını bilmiyordu.
    Bu yüzden biyolog penceresine "Ruh Taşı Satın Al" butonu dahil ettik bu buton ile uzaktan npc açıp alışveriş yapabileceksiniz;

Bildirimleriniz için: İyileştirme Günlükleri: Öneri, Sorun ve İyileştirme Toplu Bildirim Konusu

Keyifli Oyunlar Dileriz
    Rohan2

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!