beta maplerde zindan önlerinde serbeste alıp dalanlar

• artık bu konu ile ilgili bir çalışma yapılsa iyi olur yeni başlayan birine ezikken serbeste alıp dalıp kule yaptırmamak ejderha yaptırmamak farm yaptırmamak oyuncunun başlamadan oyunu bırakmasına neden olur bu gibi davranışlar benim gibi bir çok kişinin oyunda farm yapmasını zorlaştırıyor ve oyun oynamayı bırakmamıza neden oluyor bugün gerçekten çok hevesim kaçtı ve oynamayı düşünmüyorum bile artık size tavsiyem buna bir çözüm bulun serbest mod kalksın madem öyle herkes kozunu arenalarda vsler de paylaşsın

• Merhaba PvP serbest modunu kaldırmamız mümkün değil fakat farm alanlarında buna yönelik korumalı alanlar düşünebiliriz. Tabiki rekabete zarar vermeden. Bildirim için teşekkürler, keyifli oyunlar dileriz.

• bu konunun üzerinden 2 ay geçmiş ve ben arkadaşın yaşadığı tatsız tecrübeyi yaşamaya devam ediyorum. Kusursuz simya setini nagasını nazarını farm çarına atıp kızıl ormanda ch kapatan mı dersiniz pvp maplerde metine tek atmasına rağmen hızını alamayıp gelip bide bize tek atan mı dersiniz. Ya sevgili yönetim ekibi bir insan video oyunlarını gündelik yaşantısında yaşadığı sıkıntılardan stresten uzaklaşmak için oynar ama ben bu oyunda daha çok sinir stres sahibi oluyorum. Metinime ks atılmasına bile razıyım yeterki pvp maplerde serbest modunu kapatın ayakta duramıyoruz yerlere paspas oluyoruz dayanamayıp küfür etsek biz ban yiyoruz ama sabır sabır nereye kadar. Ortak map yerine ch koydunuz çok güzel ama çokda değişen birşey olmadı çünkü serbest açıp kesiyorlar isterseniz 100ch koyun biz ayağa kalkamadıktan sonra nasıl yapılıcak bu farm bakın altını çiziyorum ben metinime ks atılmasına bile varım yeterki artık bi ayakta duralım. Rekabetten bahsediyorsunuz bu adam grifonuna binmiş süratle metin teklerken ben bir metin kesiyorum alın size rekabet bence bu yeterli bir rekabet ama bu adam gelip beni de kesince rekabet dediğiniz olay tatsız oyundan soğutan bir hal almaya başlıyor inanın oyunu bırakmayı düşünüyorum artık. Seviyemden dolayı kızıl ormanda drop alamıyorum seviyeme göre olan map de farm yaptırmıyolar soruyorum ben bu çarı nasıl kasayım günde 10 kere razador girip sandık mı satayım azraile 10 kere girip bir kere sağlam drop düşürmek için dualar mı edeyim nasıl para kasayım siz söyleyin

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!