AİLEVİ DEĞERLERE KÜFÜR

• Ben bu karkatersiz nervousu biliyorum zorluyor çarları sağda solda kışkırtıyor sonra ss almaya çalışıyor buna ban atılacaksa ilk önce senin çarından başlanmalı nervous kaybol şimdi ... Aşırı tahrik unsuru vesaire banada yapmıştı oyunda her zaman yaptığı bilerek yaptığı şey ... videoya almadığın söylediğin laflarıda ben atayım istersen velet ... konu kilit ... öyle tek taraflı video atmakla olmuyor ... sağda solda boş çarlara dalan oyunun işleyişini ve ticareti engelleyen bu tipler birde oyuncuları kışkırtıyor ve küfre zorluyor burada da yapıldığı üzere hak etmişsin demek ki iyi de yapmış ...

• Ve ayrıca benide bu arkadaş gibi çokça kışkırtıp oyunda bu şekilde küfre zorlayan bu arkadaş tek taraflı video ile olaydan sıyrılmaya çalışıyor ... malum arkadaş yerden kalkamayınca böyle iki yüzlülüklere baş vurmaya başlamış prim vermeyin he deyip geçin ...

• teşekkürler umarım bu şekilde eksik bilgilendirmeyle sizi emek hırsızlığı yapmaya teşvik etmeye çalışanlara prim vermezsiniz ... İnsanlar orada oyunlarını oynamaya çalışıyor böyleleri oyundan soğutmaya ve daha kötüsü emek hırsızlığı yapmaya çalışıyor ... " sana oyun oynatmayacağım tarzı bildirimler vesaire ve videoya alınmayan küfür içeriği " Nervous denen arkadaşın genelde yaptığı şeyler ... videoyu atan arkadaşa eksik bilgilendirmeden 1 gün küfrü edene de 3 gün ban atsanız uyarı niteliğinde böylece hakka girmemiş olursunuz sadece tavsiye niteliğinde yazıyorum çünkü en uygunu bu ...

• Hahaha ne güldüm beee sahte bir forum hesabı açıp yalan yanlış konuşayım belki küfür ettiğim video kanıtını ört pas ederim cabası güldürdün evladım beni senin yaşında normal böyle cabalar. Boş yapmayı kes kanıtla gel yok şu var bu var at foruma göreyim velet ordusu sizi oyunda gelene geçene küfür edin sonra da tahrik bırak bu işleri anca senin gibi küçük beyinli insanların işi bu . Videon ekran fotoğrafın varsa getir aslan parçası bana kanıtla gel öyle boş beles atıp tutmakla olmaz bu işler. Yagdirmis durdurmuş münasip bir yerinden ne güzel de uydurmussun işte buna gülerim köpek seni :)

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir. :thumbup:

• İnceleme başlatılmıştır. Bildiriminiz için teşekkür eder, iyi oyunlar dileriz.

neyin incelemesi başlıyor hani sv birleşince gerekli cezalar verilecek 2 katı olacak deniyordu ben gerekli yer ile görüşürüm vakit bulunca . Bu veletler gibi yedi yirmi dört oyun oynayamiyorum maalesef ya cezasını verin ya da bende gerekli karşılığı veririm ona sıkıntı yok .

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir. :thumbup:

• teşekkürler umarım bu şekilde eksik bilgilendirmeyle sizi emek hırsızlığı yapmaya teşvik etmeye çalışanlara prim vermezsiniz ... İnsanlar orada oyunlarını oynamaya çalışıyor böyleleri oyundan soğutmaya ve daha kötüsü emek hırsızlığı yapmaya çalışıyor ... " sana oyun oynatmayacağım tarzı bildirimler vesaire ve videoya alınmayan küfür içeriği " Nervous denen arkadaşın genelde yaptığı şeyler ... videoyu atan arkadaşa eksik bilgilendirmeden 1 gün küfrü edene de 3 gün ban atsanız uyarı niteliğinde böylece hakka girmemiş olursunuz sadece tavsiye niteliğinde yazıyorum çünkü en uygunu bu ...

bak senn küçük enişteye neye nasıl ceza verileceğini de biliyor ulen olum anladım yaşınız küçük bari şu beyin yaşınızı belli etmeyin bu kadar iki kafadar velet boost niklay siz bu yollarda yürürken ben koşturuyordum aslan parçaları sizi iyi kudurdunuz belli ama kesilip yerde yatmaktan :) merak etmeyin az vaktim olsa girip yine sizi kesicem sırf ikinizi ama vaktim yok sevinin ha sebebini madem çok merak ettiniz öyle hidra önünde milleti kesmiycekdiniz bir dakika bile kalmamisken aklı sıra hinlik yaptım sanarsin ama bı çarparim böyle ne yapacağınızı şaşırır iftira peşinde koşar siniz yazık ulen ananiza babanıza yazık evlat yetiştirdim saniyolar işte gel milletin ailesine sov sonra da vay efendim beni kışkırttı kesmem yetiyor size klavye de harfleri kullanmam pek ;) ha aslan parçası o oyunda yaptıklarını ve kullandığın kelimeleri yüzüme soyleyecek cesaretin varsa kullan benden de bu tavsiye sana ;)

• Yalan yanlış forum hesabı _? Doğrular hoşuna gitmedi sanırsam çocuk adam bende bir kaç serverda gm lik yaptım zamanında neyin ne olduğunu gayet iyi bilirim forumda takılmıyorum diye kendini zeki mi sanıyorsun sen ... İftira değil gerçekler bunlar yalan yanlış kesit atmışsın inandırmaya çalışıyorsun gm leri yanıltmak asıl ban sebebi olmalı ... hidra önüde pvp ye açık bir yer bahane edilecek bir şey değil kim kesmişse iyi kesmiş ... Ben senin ne mal olduğunu iyi biliyorum ... Ben her yerde konuşacak yüze sahibim senin gibi iki yüzlülük peşinde koşmuyorum böyle ... Ne oldu işine mi gelmedi yanlış aktardığın bilgilerden ban atılmadığı için neden ağladın 2 hafta burada ??? Gerçeklik söz konusu değil bu açılmış konuda ... Senin gibi karakter yoksunları bu şekilde yalan dolanla bir yerlere varacağını sanıyor ... Bir de köpek yazmış kendinden bahsetmiş ... Senin gibi çocuklar şuradan bir temizlense server çok güzel olacak ... Bir de reelde karşıma çıksan ben sana çarparım kendine gelirsin ...

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!