Edoras - Yeni Gelenlere Küçük Bilgiler

• Bu Bilgiler İşine Yaradı Mı? 9

1. Evet Kesinlikle (4) 44%
    2. Biraz (2) 22%
    3. Zaten Bildiğimşeylerdi. (3) 33%

Merhabalar.

Yeni sunucunun açılması ile bir çok yeni oyuncu kazandı server ve Pm den bir çok soru aldım bende.

Ne nerede, nasıl gibi bir kaç bilgi paylaşmak istedim. Aklıma geleni yazacağım takip de kalın burayı gene kafama düştükçe eklemeleri yapacağım sizler için.

En çok sorulan soru.

Pazarı nasıl kapatırım? Pazarda ki paramı nasıl çekerim.
    Sağ üst köşede haritanın yanında alışveriş sepeti işareti var. Buradan pazarı kapata bilir, ekstra eşya ekleyebilir veya paranızı çekebilirsiniz.

Çok metin kestim kata çıktım ruh taşı bk atmıyor?
    Kestiğiniz metinlerden çıkan sandıklar ile BK-Ruh Taşı-Zen gibi değerli eşyaların yanı sıra artı basma eşyaları Cor Draconis, Efsun nesnelerini elde edebilirsiniz. (Sandıkları Açın)

Bir sürü efsun var efsun botu çalışmıyor?
    Oyunda 2 adet efsun botu bulunmakta bunlardan bir tanesi(f5) normal efsun botudur bir diğeri ise yeşil efusn botudur. Yeşil efsun botu sadece 40 Level'a kadar olan silah ve zırhlar içindir. Doğru botu açtığınıza emin olun.

BK larım nerede?
    Oyunda ekstra bir envanter bulunmakta K tuşu ile açılır. Beceri kitapları, taşlar, artı basma gibi yer kaplayan pek çok eşya burada durmakta.

Zindan-Patron Bilgisi nerede?
    Oyun içinde X e batığınız zaman sağ tarafda bir panel açılacan zindan patron bilgisi uzaktan biyolog gibi pek çok alan daha burada çıkmaktadır.

Ticaret aynası yok mu?
    1. köydeki satıcıda Arama aynası bulunmakta. Bu eşya ticaret aynası ile aynı işlemi görmekte tek fark nesneyi uzaktan alamıyoruz pazarın yanına ışınlamakta bizi. Direk almak için gereken eşya gene oyun içi etkinliklerden elde edilmekte.

Nasıl Won alırım? Satıcıda yok?
    X tuşuna basınca açılan pencereden döviz işlemlerine girip Won alıp satabilirsiniz veya 1. köydeki depocu ile aynı işlemleri yapabilirsiniz.

Farm için Öneriniz Nedir?
    Bu biraz kişisel bir görüş olacak ama 55 Level olup +6 +7 lik 54 LeveL zırhı ile Kask, Zırh ve Bilezik eşyalarımıza Ateşe Karşı Dayanıklılık getirelim. Bir de beyaz şebnem aldık mı Doyyumhwan bölgesinde çok seri farm yapabiliriz. Silah olarak varsa elinizde +50 Ort dolu ya iş yapar. Yoksa oyunun verdiği 50. seviye silahı +45 ort da iş yapmakda.
    Ben +56 Ort dolu ile + mavi şebnem var metinlere 14k atarak 5-6 saniyede kesmekteyim.

Şimdilik aklıma gelenler bu kadar. Sizlerinde sorularınız var ise seve seve yardımcı olmak isterim. :)

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!