Piyasa Berbat

• merhabalar
    Isengardda açıldığı günden beri oynuyorum fakat şu 10 günde piyasa da olan dalgalanma bizi erabor olma yoluna götürüyor misal bazı kolpacı üç kağıtçı dolandırıcılar var bunlar 2 günde bir itemci 5 katı fiyata koyan ve piyasayı böyle saçma sapan bir hale getirenler örnekler şu şekilde ;
    Efsanevi yükseltme sandığı 40 dan 10 günde 300-350 w
    Hidra bileti ; 10 gün önce 40 - 50 w ken şuan 150-200 w
    Geçit anahtarı : 10 gün önce 60-70 w du şuan 300 -330 w
    Agile kristal taş mühür : 10 gün önce 70- 80 w iken şuan 175- 200 w

Şimdi durum bu şekilde olunca hidra yapan biri olarak olması gerekn :
    1 adet hidra sandığı 200 w
    1 adet Yılı sandığı 400 w
    1 adet agile sandığı 300 w

1 tur hidra maliyeti biletler kostüm dahil 2 karekter 400 er w Şimdi gelelim asıl konuya

+200 tılsımı basma maliyeti yaklaşık 25.000 efsanevi yükseltme sandığı yediği ritüel büyülü metali falan yazmıyorum bile durum böyle iken o sandık açanlar hangi akıl mantikla bu fiyatlara koyuyorlar hayret siz bi hidra agile yılı yalanların agile yapanlarin malının ortağımisiniz sorsan 1 tane +50 tılsımları bile yok bu eziklerin

Düşüncem şu bi kemik itemlerin efsanevi yükseltme sandığı ve gecit biletleri anahtar kristal taş mühür fiyatları site marketinde çok uygun olursa veya droplar artarsa bu kolpacilara meydan kalmaz emeğimizde heba olmaz piyasayı gördükçe molaralimiz bozuluyo simyalari saymıyorum bile bu konuyla ilgili bir çözüm üretirseniz herkes mutlu olur oyuncu potansiyeli baya artar diye düşünüyorum

Bu konuyla yönetim olarak ilgilenirseniz seviniriz saygilar :thumbup:

• Öncelikle sunucuyu dengede tutma çaban için teşekkür ederim. Ben çok eski oyuncusuyum buranın ve burada bilinmesi gerekenlerden biri;

Piyasa bir kere yükseldiyse bir daha düşmez...

• benim şahsi çözüm yolu şu ben oynadığım zaman efsun ormanında metinler çok az geliyordu zaten map te 20 kişi dolaşıyordu eğer düşme dropları artarsa herkes kazanacağı için bir nebzede olsa fiyatlar düşebilir

• bununla ilgili tabiki oyun içerisinde denge kurmak mümkün misal şöyle bir yöntem olabilir :
    Geçit biletleri( Hidra Bileti )
    Kristal taş mühür( Agile giriş)
    geçit anahtarı ( Yılı giriş )
    Bu üç elzem şeyler won ile satıcıdan alınabilir bunun yani sıra tılsım basma malzemeleri değilde Efsanevi sandık 200 lü olarak satıcıda olabilir ve son olarak efsanevi simya satıcı da olabilir bunların tamamı bir oyuna denge getireceğine inanıyorum ha derseniz ki ; umrumuzda değil fazla sürmez 1 2 ay sonra kapatacaz boşuna insanların zamanını çalmayın insanlar zaman harciyo zevk için keyif için ama piyasa böyle oldukça ne zevk kalacak ne keyif bir önlem almanız gerekmekte yönetici olarak
    NOT:
    Bu agileyi ne zaman açmayı düşünüyorsunuz?

• Agile Erebor da açık

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!