IDengesiz Aile Değerine Hakaret

• https://www.youtube.com/watch?v=cYbOP-gztKI

Merhaba değerli rohan2 ekibi gördüğünüz üzere dengesiz ve yanindaki arkadaşı ile karsilikli tahrik edici konusmalarimiz oldu oncesine kendilerinin insanlari aşağılık görmesinden rahatsiz olup kendileriyle ister istemez muhatap oldum birisi geliyo 61le herkesi kesiyo biz kesince bizi tahrik ediyo normal olarak bende onlari tahrik ediyorum eyw oyun savaş oyunu keser tahrik eder karsiligini alır ama bu arkadaslar haddini aşıp aileye hakaret ve küfüre basladilar (bir video daha var kestikten sonra s*tr git vs cümleler )ve bu beni rahatsiz ediyo kimsenin carinda emeginde gözümüz olmadi ban yesin vs asla istemem ama karşıdaki adam küfür edince malesef video almaktan başka bisi elimden gelmiyo lütfen gereken yapılsın ben anlamiyorum kime güvenip böyle küfür edebiliyo ben baban ne demek ya ne cevap verilir buna ? carinin saglam olmasi ona bu hakkı vermez saygilarimla - 1ADINKALDI -

• Sayın Forum yöneticisi arkadaşlar ailevi küfürlerde cezalandırma sisteminde azemi 1-3 gün veriyosunuz biraz daha duyarlı olursanız 7-15 gibi çünkü kimsenin annesi ortada değil biraz daha duyarlı olunuz .

• Kaybettiğin bir oyunda öğrendiklerin,Kazandığın oyundan öğrendiklerinden daha fazladır.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!