Envanter ve Pazar Won Sınırı

• Merhaba. Birleşim yapıldıktan sonra şehirlerin pazarla dolu olması ve bu sayede yeni giren oyuncuların oyuna "vay be full pazar var online sayısı iyi oynanır bu sv" demesi için;
    Pazara item koyarken 999 olan won sınırı daha da arttırılmalı.
    Aynı şekilde envanterde 999 wondan fazla won tutabilmeliyiz. Pazarlara item koyamayacak duruma geldik iyice. Bu yüzden de şehirler bomboş durumda.
    Pazarla dolu olan şehirler her zaman oyuncu çeker.
    Piyasanın durumu ne olursa olsun ben gelip kusursuz yakutumu pazara koyabileyim 100kya gerekirse. Böyle olduğu zaman kimse kafasına göre fiyat da çekemeyecek böyle itemlerde. Çünkü girip pazara bakıp bunun fiyatı buymuş diyebilecek. Bir kişi 100'e koyarsa bir sonraki bakıp he bu 100'e koymuş ben 98'e koyarsam çekerler diye düşünecek ve bu şekilde piyasa da dengelenmiş olacak.
    Kısacası ben bir oyuncu olarak ve Rohan'a gerçekten değer veren bir oyuncu olarak şehirlerin pazarlarla dolup taşmasını ney ne kadar pahalı olursa olsun her şeyi pazarda bulabilmeyi istiyorum.
    Yetkililer bu konuyla ilgilenirse çok daha güzel olur diye düşünüyorum her şey.

Teşekkür ederim.

• Önerin ve duygu belirtişin için takdir ediyorum kardeşim.

Yakın zamanda Discord üzerinden yetkili arkadaşlar ile gerçekleştirilen bir sohbetimizde bu durum hakkında çalışma planlarının olduğu yetkili arkadaş tarafından dile getirilmişti.

Umarım kısa zamanda sorunsuz bir şekilde bu plan hayata geçirilir ve seninde dediğin gibi kimse kafasına göre fiyat biçmez...

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!