6. ve 7. Efsunlar

• Bilindiği gibi toplu savaşlarda sıra dışı hasarlar görüyoruz ki bunlar genellikle şaman karakterlerin düz vuruşları oluyor.

5 Karakter 6 Farklı silah savunması ve 1 adet hp/yarı insan efsunu... İtem ne yapsın 5 den fazla alamıyor...

Official Mt2 sunucusunda mevcut 6. ve 7. efsun Rohan2 tarafından yapılandırılarak getirilebilir. Bir çok oyuncu bu durumdan muzdarip olduğu gibi bir çok oyuncunun da özellikle şamanların bu durumdan zevk aldığını düşünüyorum. (Benden çatır çatır düz kessem bende zevk alırım.) Bu zamana kadar şaman oyuncuların %80 inde skill kullanan görmedim, aksine 1-F4 arası kısayol tuşlarına skill koymayan bile gördüm. (Kutsama ve Ejderha Yardımı Hariç)

Belirtmiş olduğum ek efsunlar yapılandırılarak getirilebilir. Nesne market üzerinden ve tabiki p2w olmaması için Boss, Won masası ve sandıklardan elde edilebilir.

Eminim bu şekilde daha uzun süreli kıran kırana toplu savaşlara tanık olacağız.

Korumalı bölgenin kenarında savaşların olması ve sürekli içeri girip çıkılması zevk vermiyor. (ws lik bir oyuncu değilim sadece izleyici yorumumdur.)

Şamanların üzerine çok gelmiş gibi olduk bu konuda ama bu olay bütün karakterler için geçerli. %15 savunmanın eksikliği gözle görülür büyük hasar farklarını ortaya koyuyor ki bir çok oyuncu Hp efsunu kullanmıyor. Hp yerine Çan savunması getiriyor Yelpazeli arkadaş kesiyor, Yelpaze Savunması getiriyor Çan takan arkadaş kesiyor. Hırs yapıp Çan ve Yelpaze bir arada efsun getiriyor ki bu kezde kıstığı savunmaya sahip karakter gelip kesiyor.

Sadece savunma için değil, farm itemleri içinde kullanışlı olacaktır. Hatta bu sayede 1 kaskı hem farm hemde ws için maximum verimde kullanım sağlanacaktır.

6. ve 7. Efsun eklentisinin gerekliliği ve değerleri tabi ki tartışmaya açık bir konu lakin uzun soluklu toplu savaşlar görebilmemiz için güzel bir eklenti olacaktır kanaatindeyim.

Hepsini geçtim, bize de yeni bir uğraş çıkmış olur...

• Arkadaşa katılıyorum gelirse çok iyi olur ama won masası nesne market veya won masasından olmasını istemem bu bizi baya yorar çünkü artırma %100 geçmediği için biraz sıkıntı olabilir en iyisi metinlerden çıktığı efsun nesnesi gibi çıkarsa çok iyi olur tabi çıkma oranı düşük şekilde örnek veriyorum 200 metinde 1 tane iyi forumlar.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!