Birleşim Öncesi Tedbir

• Yakın zamanda Rohan2 Yönetimi tarafından "Erebor" ve "Mordor" sunucularının birleşeceğine dair duyuru yapıldı. Birleşim için alt yapı çalışmaları devam ediyor ve arka planda sürekli olarak küçük çaplı güncellemeler yapılıyor. Öncelikle emeklerinden ötürü Rohan2 Yönetimine teşekkürlerimi sunuyorum.

Lakin... Geçmişte bir çok kayıp ile karşılaştık. Simya, item, görevler, won çekleri v.b... Rohan2 Yönetimine öneri/rica olarak sunmak istediğim; birleşim için tamamen hazır olduğunuz vakit lütfen bizlere en az 1 hafta önceden tarihin duyurusunu yapın. Bizler de 1 haftalık süre içerisinde hesaplarımızın ilerlemesini kayıt altına alalım video çekerek birleşim öncesi son halimizi arşivleyelim ki olası bir kayıpta tarafımıza daha sağlıklı geri dönüşler yapılsın ve sizlerinde başı ağrımasın...

Umuyor ve umut ediyorum; birleşim sonrası hiçbir kayıp yaşanmaz ve en güzel, en hayırlı şekilde Rohan2 serüvenimize oyun topluluğu olarak devam ederiz...

• BENDE KATILIYORUM GELİŞİMİMİZİ KAYDETMEMİZ İÇİN SÜRE TANINMASI LAZIM FAKAT BENİMDE BİR ÖNERİM VAR. MORDORDA ORTALAMA 1 HESAPTA KAC K WON VARSA BİZİM WONLARIMIZDA AYNI ORANDA OLCAK ŞEKİLDE SİLİNSİN Kİ BİRLEŞİM SONRASI EP FİYATLARI ESKİSİ GİBİ 600 700 WONLARA DÜŞSÜNDE ŞU SACMA PİYASA ARTIK DÜZELSİN. BENİM SUAN 300 K DAN FAZLA WONUM VAR HERHANGİ BİR YETKİLİ VİDEO ALARAK WONLARIMI SİLEBİLİR HERKESE GÖSTEREBİLİR BENİM İCİN BİR SAKINCA YOK.BİRLEŞİM ONCESİ STOKLARIMI SATARAK EREBORDA +1000 K YA COK RAHAT ULASABİLİRM VE BU MİKTARA ULASIP ORDA EPİN 100 150 K OLDUGUNU GORMEKTENSE BUTUN WONLARIMI HEBA ETMEYE RAZIYIM UMARIM BİRLEŞİM SONRASI PİYASA İCİN GEREKLİ DÜZENLEMELERİ YAPIYORSUNUZDUR.ÇÜNKÜ GERÇEKTEN SACMA FİYATLAR VARKEN NE TİCARET DÖNÜYOR NE FARM YAPILIYOR.BENİM Kİ SADECE BİR ÖNERİ EMİNİM Kİ SİZ DAHA İYİSİNİ DÜŞÜNÜRSÜNÜZ

• Bir sunucuyu gösteren en büyük etken köylerde bulunan pazarlardır. Erebor da pazar yok, hepsi boş... 1 item 999 won ve geri kalan bütün slotlar boş... Şahsım adına konuşuyorum; pazar kurmuyorum çünkü elimdeki malzemeler pazara konulamayacak kadar pahalı...

@Stâme ile aynı fikirde olmakla beraber belirtmek isterim ki;

Biz var oldukça bu sunucu ayakta kalır, bizim gibi fedakarlık yapmak yerine piyasa uçuranlar şuan oyunda değiller ki bunlar IQ seviyesi düşük oyuncular çünkü piyasasını uçurup sattıkları itemi bir gün tekrar alacaklarını düşünmüyorlar ve o gün geldiğinde bırakıp gidiyorlar...

@Thunder
    @AvşarEli

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!