Bakımda Gelicek Hidra İyileştirmesi

• Öncelikle herkese merhabalar,

Anladığım kadarıyla bir çok oyuncu hidra zorlaştırıldığı için şikayetçiymiş ama şahsen yeterli zorlukta olduğunu düşünüyorum. Bu konuyu da fikirlerimi belirtmek için yazıyorum.

İlk olarak güncellemeden sonra hidra sandığına bekçiler eklendi ve nesne fiyatı 100ep olan bir itemin düz ruh kemeri, 104lv pet, p skill, 150 tılsımla elde edilmesi saçma olur.

İkinci olarak hidra yapanların çoğunluğu şu an eş ile yapıyorlar ve bu durum hidrayı tekellikten kurtarıyor.

Üçüncü olarak da hidranın şu an zor olduğunu düşünmüyorum ob setsiz, kusursuzsuz hatta purpura kullanarak hidra yapılabiliyor yeterki tılsımın 200 olsun.

Eğer hidra eskisi gibi olursa şu an yapabilmek için zaman harcayan bir çok oyuncunun emekleri boşuna gidicek.

Bu sebeplerden dolayı hidra iyileştirilmesi tekrar düşünülürse sevinirim.

• Merhaba, eskisi gibi değil ufak bir iyileştirme yapıldı sadece, durumu yinede takımla görüşeyim. Eğer bir değişiklik olursa konu içerisinden güncellerim, ama dediğim gibi eskisi gibi değil sadece bir tık iyileştirme yapıldı. Keyifli oyunlar dileriz.

• Merhaba, eskisi gibi değil ufak bir iyileştirme yapıldı sadece, durumu yinede takımla görüşeyim. Eğer bir değişiklik olursa konu içerisinden güncellerim, ama dediğim gibi eskisi gibi değil sadece bir tık iyileştirme yapıldı. Keyifli oyunlar dileriz.

Açtığım konuda hidra hamlesi ile kaybettiğiniz oyuncuları ve sınırladığınız zindanları belirtmiştim.

Ben Erebor oyuncusuyum zaten online sıkıntımız vardı güncelleme sonrası kimse kalmadı ticaret sıfıra düştü.

Benim hidra sorunum yok ben her türlü girip kesiyorum. Benim sorunum ticaretin durması...

Bir hidra neleri etkiledi bir bilseniz...

Hızlı geri dönüş yaptığınız için çok teşekkür ederim, en iyisi bakımdan sonra tekrar değerlendirmek gibi duruyor.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!